Chléb

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Chléb

Příspěvek od Grunt »

Redneck: Není to pro mě a prostě se to chci naučit. Navíc obyčejný lepkový chleba se dá koupit v obchodě za 30Kč (resp. když jsem s tím začínal, tak se koupit dal), takže nač se patlat s něčím co jde běžně koupit?
Cep
Příspěvky: 1705
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Chléb

Příspěvek od Cep »

Kvásek je živý materiál a tak je s ním práce a starání (přikrmovat, obnovovat, chladit, nechat namnožit,...) Žena si s tím hraje od té doby, co za covidu došlo droždí. A dá se to jíst :-)
Ale je to hutnější než "Šumava z Lídlu"..
Uživatelský avatar
Omega
Příspěvky: 51
Registrován: 24.12.2011 18:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Kolínsko

Re: Chléb

Příspěvek od Omega »

Také doma pečeme povětšinou z kvásku. Žena už to má docela zvládnuté a musím říct že mi chutnal i podle ní nepovedený nevyběhlý chléb,zkrátka chuť super konzistence pokulhávala. Začátky byly také ve znamení hodně hutných chlebů,ale později už se vypracovala. Dneska už dokáže ohodnotit na chlebu co bylo špatně při přípravě nebo pečení podle toho jak vypadá :D Pečeme tedy normálně z kupované mouky různých druhů.
sigurd
Příspěvky: 376
Registrován: 04.11.2014 21:31
Pohlaví: muž

Re: Chléb

Příspěvek od sigurd »

Normálne som skladoval (v plastovom vreci, v sudoch) 200kg potravinárskej pšenice- po štyroch rokoch som ju predával susedovi za cenu kŕmnej. Cez covid som doplnil 200kg, ale som nepredal, a držím na sklade 400kg.
Rozhodol som sa, že tú 6-ročnú otestujem. Na mletie používam mlynček na obilniny k robotu Eta gratus. Do pokusu som zobral 1kg pšenice, zomlel (na dva prechody), múku preosial- výťažok 930g čistej múky a 45g otruby. K múke sa pridalo 250g varených ošúpaných zemiakov, kvasnice, voda, soľ a v robote sa vypracovalo cesto. Po vykysnutí sa upiekol bochník s hmotnosťou 1570g. Chuť a vôňa trochu iná, ale vynikajúca, farba striedky ako biela káva. To je on:
DSC08208.JPG
Doplňujúce údaje: pšenica klíčivosť 18/20, spotreba elektriny na mletie 95Wh, na miesenie 50Wh, pohon LiFePO4 aku (12V,1,1 kWh) nabíjaný výhradne prenosným solárom Dokio 150W+ menič čistý sínus 1kW. Celkový čas mletie,osievanie a miesenie- necelá hodina. Pieklo sa v kuchynskom sporáku na drevo Beskyd. Proces mletia, miesenia a pečenia si vyžaduje len občasnú kontrolu, na preosievanie ešte zbastlím sitovačku s rotačným vibrátorom. Ešte kúpim ďalší mlynček+ kamene a PA výrobňa chleba je poriešená...
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Chléb

Příspěvek od Grunt »

Tak přidám jeden malý tip, pokud někdo peče v domácí pekárně: Chtěl jsem zkusit něco jiného než klasické koření na dochucování (kmín, kardamom) tak jsem se pustil do koriandru. No samotný bohužel absolutně nijak nevoní (resp. voní ale nic moc nechutná), tak jsem ho smíchal s česnekem a nakonec se ukázalo že kombinace česnek + koriandr není vůbec špatná. Akorát dvě doporučení:
  1. Doporučuju dělat z lehčí světlé pšeničné směsi. Já to dělal z klasické tmavé celozrnné a třeba v nějakém lehkém bagetovém těstu by ten česnek vynikl mnohem lépe. To mě teprve čeká, protože to ještě moc neumím.
  2. Česnek doporučuju před zapracováním do těsta nějak zpracovat. Třeba na pánvičce na másle. Naivně jsem si myslel, že se česnek uvnitř chlebu upeče, ale právě ani moc ne.
Jinak se mi při tom testování podařilo přijít i na to proč mi těsto špatně vykyne i když kvasu je v něm dostatek. Těsto je moc řídké a při kynutí jen bublinkuje. Doporučené dávkování je na 500g směsi, 460ml vody. Má to někdo jinak?
pracintl
Příspěvky: 433
Registrován: 28.11.2013 9:37
Pohlaví: muž
Bydliště: okolí Prahy

Re: Chléb

Příspěvek od pracintl »

Já dávám 500g mouky (175 hladká, 175 polohrubá, 150 žitná) a 1 pivo (450ml - ochutnám :D )
sůl, kmín, droždí
dělník nejsem, rolník také ne, musím tedy asi být pracující inteligent
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Chléb

Příspěvek od malajizva »

ahoj,
abych oživil téma a trochu pro pobavení.
Mouku si melu na mlýnku predator, proséval jsem ručně, což je zdlouhavý proces.
proto jsem dal dohromady vibrační prosévací zařízení - viz video:
https://youtu.be/gyRLVPcEkh4
Ze starýho šrotu: motorek, 2 prkýnka a květináče, petka :D .
Funguje to překvapivě dobře.
Přílohy
prosévání mouky.jpg
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1472
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Chléb

Příspěvek od DanBlack »

:yes
PETka jako nasypka, kvetinace jako hrube a jemne sito, cistou moku chytas do spodniho kbelicku?
Jak moc to práší?
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Chléb

Příspěvek od malajizva »

ahoj,
překvapilo mě to, ale vůbec to nepráší - to je vidět na videu.
Dokonce v červeném kyblíku je možné oddělit hladkou mouku výběrovou a hladkou mouku standard.
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Chléb

Příspěvek od Grunt »

Atomový chleba v ťegli:
Obrázek
Nejvíc mě nezaujalo ani to, že někoho napadlo zavařovat chleba v troubě nýbrž velmi pěkný tvar který z toho vyleze. Nač se patlat s chlebovýma formama? Omniovka a trouba to zvládne ;) Za to dávám bludišťáka. Mě by to nenapadlo.
kuny
Příspěvky: 278
Registrován: 24.03.2021 7:56

Re: Chléb

Příspěvek od kuny »

Môžem poprosiť o nejaký link na ten chlebík, alebo postupy ako to robí? Vyzerá to zaujímavo.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Chléb

Příspěvek od Grunt »

kuny: Stačí kliknout. Je to link na video (Youtube). Je to srbsky (srbochorvatsky), ale jsou tam české titulky. V případě testování se prosím nezapomeňte podělit o výsledky (aspoň formou fotky).
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Chléb

Příspěvek od bacil »

Omnia sklínky mají zúžené hrdlo, to nevyklepneš.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Chléb

Příspěvek od Grunt »

bacil: Pod pojmem omniovka si já představím naprosto libovolnou zavařovací sklenici. Ale velmi zajímavý postřeh. Chléb je měkký, takže si myslím že s menším zúžením by asi nebyl úplně problém. No i tak je potřeba vybrat si něco vhodného z kategorie Patent nebo Deep. Podle mě by to dala i běžná sklenička za 7,5 Kč.
Odpovědět