Testy konzerv a polotovarů

Odpovědět
jameson363
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od jameson363 »

Veseko - veprove na zampionech. Ohral jsem s uvarenyma testovinama. Jedle to bylo, nenadchlo ani neurazilo. Nevim proc, ale cekal jsem kremovejsi chut. Bylo to ale spis jako klasicke hovezi na houbach, co se dela s ryzi. Chut v pohode, ale zase mene vyrazna a kecupem to jednoduse nedodelas, takze bych doporucil jednu konzervu spis na 2 porce. Na 3 jako jsem to udelal ja to bylo uz hodne mdla nouzovka. Za 40kc korun v akci v pohode.
Serža
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Serža »

veseko mám taky otestované, obvykle z jedný plechovky dvě porce a je to v pohodě, i dost masa tam bývá
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
miselito

Příspěvek od miselito »

nedávno som si kúpil 2 plechovky Veseko, bravčové na rozmaríne, keď ste to chválili :D
ušla sa mi verzia na rozmaríne tak som zvedavý.
noxicek

Příspěvek od noxicek »

Odzkousel jsem jidla express menu prodavane v Autokelly. V nabidce jsou polevky a mnoho druhu hlavnich jidel. Jedna se o tyto inovovana jidla v sacku. Jidlo je velice chutne, objemove je vetsinou pro dve osoby, coz i pisou na obale. Ceny jsou od 80Kc do 200Kc. Dle obalu jsou bez konzervantu a pridanych vsemoznych umelych prvku. Datum trvanlivosti od vyroby , dle druhy jidla je od 10 do 15 let !! Za me urcite doporucuji. Mam moznost nakoupit velkoobchodne za nizsi cenu, pokue by nekdo toho bral vice - Ostravsko
Přílohy
4E243109-A7F4-4D5B-A4FF-A74BDFCB187C.jpeg
kuny

Příspěvek od kuny »

Dnes som sa konečne dostal k testu pudingu Dr. Oetker Sladký moment s expiráciou pred šiestimi rokmi (apríl 2016). Nakoľko puding obsahuje aj sušené mlieko, tak sa chuť nijako výrazne nezmenila. Puding som celý zjedol a neprehnalo ma. Tieto pudingy som nosieval na týždenné treky, kvôli zpestreniu stravy. Stačilo nazbierať nejaké lesné ovocie, prípadne pridať piškóty a pochúťka bola hotová. Testovaný kus taktiež so mnou prešiel kus sveta, takže o vzorom skladovaní nemôže byť reč. Jediná utrpela konzistencia, už to nebol prášok, ale skôr jeden celok sem tam rozdrobený.

Takže za mňa môžem odporučiť. Hlavne pre tých ktorí majú deti.
Přílohy
IMG_20221122_204613_1.jpg
IMG_20221122_203813_9.jpg
IMG_20221122_203832_3.jpg
Odpovědět