Vitamíny

PeFi
Příspěvky: 2872
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Vitamíny

Příspěvek od PeFi »

Pokud jsi chlap, máš atletickou postavu a jsi slušně štíhlý, tak máš cca 5 až 10% tělesné hmotnosti tvořené tukem.
A v tom tuku máš uložené zásoby nejen energie, ale i vitamínů.

Tady si můžeš prohlídnout obrázky:
https://thebodypedia.com/pages/body-composition

Bohužel to vizuálně sedí - já se blížím k tomu 25% PBF, o 10% si můžu jen nechat zdát a 15% je můj.
Odpovědět