Trvanlivé konzervy

Odpovědět
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

Merlin> Tak zaloz vlakno na sdruzeny nakup "AA Pressure Canner" - uz se tu parkrat probiral a uvidis kolik se ozve lidi, chtel bys to brat lodi, to je tak na *2-3mesice nebo kratsi drazsi letecky? Na kazdy pad, dopo. pridat par $ za extra zabaleni, znate to mexican ci polak specha na parbu a cech na fotbal, vysledek stejny = zasilky vyskakuji za jizdy z auta, padaji z regalu prekladiste a tomu podobne..
ps pridej clo a dph a uz to tak pekne neni (tim nerikam ze ho nechci "930"), :mrgreen:
driv to slo ruzne kreativne udelat pres polske pristavy, dnes uz asi ne..

* vydrzi globalni poradky jeste tak dlouho v prubehu 2013? :twisted:
Merlin
Příspěvky: 47
Registrován: 08.12.2012 15:42

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Merlin »

Tento týden je v Lidlu akce na:

Huspenina Oldenhäuser - 400g, sklo - 32,90 Kč ... trvanlivost minimálně 3 roky
Složení: Maso z vepřové hlavy 65% hm., pitná voda, vepřové kůže, vepřová želatina, cibule, dusitanová solící směs, kyselina octová, kořenící přípravek, cukr, koření. Vyrobeno v Německu. Za mě veliká dobrota a rozhodně doporučuju zahrnout do zásob.

Kysané zelí - 810g, plech - 16,90 Kč ... trvanlivost minimálně 3 roky
Zjemněná chuť bílým vínem, vysoký obsah vytamínů A, B, C. Složení: Bílé zelí 95% hm., bílé víno 2% hm., sůl. Vyrobeno v Německu. Za mě nejlepší sterilovaný zelí na trhu, absolutně nesmí chybět v žádném špajzu/sklepě. Osobně beru vše co poberu.
jaaaaaaaa
Příspěvky: 1
Registrován: 16.02.2013 18:31
Pohlaví: muž

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od jaaaaaaaa »

Kluci kde se dá koupit ten Atlantik tuňák kousky v sójovém oleji ?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Fabulous »

Nevite nekdo, kolik stoji v obchode Pork Luncheon Meat 260 gr od Ma-Ling? Nejak to nemuzu najit.
Poustevnice
Příspěvky: 35
Registrován: 27.01.2012 12:59

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Poustevnice »

Co se týče toho tlakového zavařovacího hrnce, tak já bych si ho ráda koupila, kdyby byla nějaká hromadná akce.
Na kolik by tak asi vyšel????
Uživatelský avatar
zizla
Příspěvky: 51
Registrován: 10.03.2013 15:11
Pohlaví: muž
Bydliště: Krno

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od zizla »

Však konzervy Shanghai MaLing za totáče tolik oblíbené a záhy zmizivší z trhu nejen že jsou na trhu zpátky, ale vyrábí se dle tradičních receptur u nás v Hrobčicích pro celou Evropu. Jedná se o největší čínskou investici na našem území.

http://guding.cz/

A chutnají opravdu tak, jak je pamatuju.
Dnes ráno jsem na něj narazil a zakoupil, posnídal a byl jsem zpátky v osmdesátých letech :D

Akorát jsem nemohl vyřešit jak to dostat z konzervy - ten výrobek má větší obvod než otvor po otevření víčka... Nakonec jsem, pamětliv originálního postupu, otvírákem ootevřel i dno konzervy a tudy vysvobodil obsah ven...
Merlin
Příspěvky: 47
Registrován: 08.12.2012 15:42

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Merlin »

Jen bacha na to, že už i číňani v Hrobčicích to začali šulit, šmejdi:
http://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=116

Snad je to dost poučilo a současný šarže už jsou OK, vím, že vloni jsem tyto omylem koupil v Tescu a složení bylo přelepený papírovou etiketou na obsah masa asi 50% (čehož jsem si všimnul až doma). Dost mě to dožralo, tak si na to dejte majzla.
Kolapsnik jr.
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Kolapsnik jr. »

Tvuj odkaz zodpovedel zaroven otazku zda je Guding alespon 3letej, takze je.. d.
Uživatelský avatar
VTS
Příspěvky: 5
Registrován: 14.02.2013 18:35
Pohlaví: muž
Bydliště: matka měst a okolí

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od VTS »

Fabulous píše:Nevite nekdo, kolik stoji v obchode Pork Luncheon Meat 260 gr od Ma-Ling? Nejak to nemuzu najit.
v pondeli v Makru na Cernaku 6ks za 158,-kreditu vcetne dane expirace 2015, veprove maso 70%
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

maji ti "cinani" nejaky funkcni eshop?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Fabulous »

Lze objednat přímo u nich na stránkách. Žádal jsem je o velkoobchodní nabídku při paletovém odběru a teda úplně vstřícní nebyli. Cena 23,50 bez DPH za kus není úplně bombová.
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

23,5 je maloodber nebo velkoodber?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Fabulous »

Podle nich velkoodběr :shock:
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

hmmmm tak to asi nic, kdyby malo odber tak beru....sice se tady hame netesi moc velke prizni a a nechci tady delat reklamu ale mam takovy tip...protoze bydlim blizko jejich tovarny jezdim si tam na konzervy, ktere jsou neprodejne z duvodu poskozeni obalu. tzn ruzne promckle potukane bez etiket atd...nikdy ale neni poskozen tak, aby byl obsah ohrozen...nejlepsi je na tom ta cena pastika 3kc, hotovka 15, masovka 20...akorad je to vzdycky takove prekvapko, nemaj etikety takze nikdy nevim co bude na obed ;-)

p.s. doufam ze nezdrazili, naposled jsem nakupoval do zasoby na konci leta, pojedu ted nekdy v nejblizsi dobe tak zjisitm aktualni ceny. predpokladam, ze k navyseni nedoslo, to bych se uz dozvedel
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od dracekvo »

Já sem tam taky jednou zastavil když jsem jel kolem. Mají to rozdělené v košíkách, takže když si člověk veme lihovku a hned si to popíše, tak se překvapení nekoná :)
Popsání konzerv které mají papírový obal by měl bejt základ. Stačí trošku vody a papír je dole.

Nevím jaký je rozdíl mezi pork luncheon meat a premium, ale premium kupu v tescu cca za tu samou cenu. 23 kč bez dph.
jaromir
Rozpadlík
Příspěvky: 224
Registrován: 20.01.2012 14:12
Bydliště: podkrkonoší

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od jaromir »

Má někdo zkušenost s hotovkami ze sáčku? na http://www.hotovky.cz/
zají má mě trvanlivost?
potřebuji minimálně rok jinak to nemá pro mě smysl..

Jednu zkušenost mám s polívkou v sáčku z benzínky za 65?asi, chuť dobrá cena ne..... výrobce nějaké krkonošské speciality
přesně nevím. měli toho víc ale ceny velké i bez marže a trvanlivost 6 měsíců? tak sem to zvrhl.
Uživatelský avatar
VTS
Příspěvky: 5
Registrován: 14.02.2013 18:35
Pohlaví: muž
Bydliště: matka měst a okolí

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od VTS »

na www pisou trvanlivost 24 mesicu
http://www.hotovky.cz/info/proc-hotovky-9/
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od Tina »

VTS: To sice ano, ale pravděpodobně tím míní hotovky ve skle.

jaromir: Tuším Merlin je jejich odběratel, zkus na něj, jestli někdy ty sáčky zkoušel. Někam na pochod by to nebylo marné, odpadla by váha skla, rozbitnost, atd... Ale jestli to chceš skladovat, radši bych šla do toho skla, přesně z důvodů, proč sklo bere on - zůstane ti pak na zavařování a vidíš do sklenice.
jaromir
Rozpadlík
Příspěvky: 224
Registrován: 20.01.2012 14:12
Bydliště: podkrkonoší

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od jaromir »

Potřebuji to na cesty takže sklo nee. tu váhu obalu tahat nehodlám atd.

A skladování hotových jídel se my nevyplatí.
Stačí mi držet jen suroviny. je to levnější nemusím řešit moc trvanlivost protože se průběžně spotřebovává...
goofix
Příspěvky: 38
Registrován: 28.06.2012 9:56

Re: Trvanlivé konzervy

Příspěvek od goofix »

Co jsem koukal na ten eshop tak to vypadá zajímavě. Trvanlivost většinou 24 měsíců, jak v sáčku tak ve skle, 1 menu jsem tam videl s 36 měsíci.
Tak teď jen jestli to je k jídlu :)
Odpovědět