Cukr, sladidla

urbanwarrior
VIP
Příspěvky: 810
Registrován: 24.08.2012 22:16

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od urbanwarrior »

Jestli můžu poradit se stévií, lebedí si v samozavlažováku. Je v podstatě tráva, když má dost vody, roste jako šílená. Do šálku čaje stačí dát pár lístků, když se to přežene, dělá pachuť jako po sladidle.
maci
Příspěvky: 770
Registrován: 24.06.2012 23:22

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od maci »

Já sladím jenom medem. Vždy si beru od kámoše květový protože je lepší než lesní. (Tvrzení že lesní je lepší se nezakládá na pravdě). Ročně spotřebujeme cca 20-25kg medu. Teď jsem se s kámošem domluvil že si koupím několik včelích úlů a on mi pomůže v začátcích. Nehledě na to že taková medovina je výborné pití.
BOGOVIK
Příspěvky: 507
Registrován: 12.11.2011 15:09
Bydliště: JMK

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od BOGOVIK »

2Maci:

neni lepsi? Asi vubec nemas predstavu o tom co je tmavy a co je svetly med. Tedy spise tvuj kamos ti navykladal blbosti. Zakladni rouzdil kvetovy(svetly)-tmavy(lesni) med je, ze ten tmave neobsahuje pyl a ma korenitejsi chut, zatimco svetle je na chut sladsi a pyl obsahuje. Takze nevytvarej novou legendu, ze je lepsi kvetove, "jsou proste jineho slozeni" a hodi se pro ruzne lidi. Nekdo kdo je alergik proste kvetove nesmi, z jeho pohledu je lepsi tmave, ty chces dejme tomu vic vapniku das prednost kvetovemu.

Takze pro ostatni, ani jeden druh medu neni horsi ci lepsi, jsou jenom pro ruzne lidi co preferuji ruzne pozadavky na med...

Edit:

odpoved pro maci:
"Vždy si beru od kámoše květový protože je lepší než lesní."
ja sem jenom vyvracel blud co jsi psal, nejde o to se hadat, ale uvest na pravou miru tvoji hoooodne mylnou informaci. Proto sem i dodal, neni horsi ci lepsi jak jsi napsal ty. Jeste upresnim podivejte se na slozeni a podle toho kupujde med. Jak sem dodal, alergici maji jasnou volbu.
Naposledy upravil(a) BOGOVIK dne 25.08.2012 13:13, celkem upraveno 1 x.
maci
Příspěvky: 770
Registrován: 24.06.2012 23:22

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od maci »

Med je med a je jedno jestli je květový, nebo lesní. Já preferuji květový a nejsem sám. Hádat se za to nestojí.
Uživatelský avatar
EBE
Příspěvky: 639
Registrován: 08.08.2012 16:14
Bydliště: Slovensko východ

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od EBE »

med môžem, keď to na mńa ide a mám chute, jem ho aj celý týždeň, na chleba, do čaju..odporúčam. :yes
a ak sa niekedy presťahujem na chalupu o čom silno premýšľam, určite si 2-3 úle zadovážim, aj tú kvetinku ;)
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od alibaba »

Do stredoveku ba jeste dale do objevu cukru se pouzival na sladeni med ,melo to trochu nevyhodu na co prisli az vynalezem cukru ,kdyz delali vino co ruzne patoky ze Svestek a jablek spotrebovali o 100 % medu vice jak cukru.....Tim myslim vahove.
Kocour
VIP
Příspěvky: 788
Registrován: 30.03.2012 22:29

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od Kocour »

Alibaba: Jo, na tohle jsem taky přišel. My občas děláme s kolegy jeskyňáři takové sedánky někde venku a v zimě je vhodné si vyvařovat horké nápoje. Tradičně se vaří punč, což je, jak známo, směs vína, vody, kořalky, cukru a citronové šťávy (té vody ovšem dáváme jenom tak pro formu, velmi málo :) ) Tak mě jednou napadlo, vzít med, že to jako bude dobřejší. Cosi jsem tušil, tak jsem ho na váhu vzal o něco víc, než cukru. Ale stejně to bylo to příšerně kyselé. Dokonce bych odhadoval, že patřičný poměr med/cukr by nebyl 2 ku jedné, ale ještě víc (možná záleží na typu medu, zatímco cukr je v podstatě chemicky čistá sacharoza).
Uživatelský avatar
VonTreskow
Příspěvky: 73
Registrován: 07.11.2011 0:35

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od VonTreskow »

Zaujímave je, že med by mal byť vraj 1,3 násobne sladivejší než cukor, ale aj ja ho dávam pri sladení omnoho viac než cukru.
Nobody
Příspěvky: 589
Registrován: 18.07.2012 1:17

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od Nobody »

To bude asi konzistencí. Nech uležet omáčku do druhého dne a subjektivně ti také bude připadat slanější, i když soli je tam stejně. Ale nevím, cukr nepoužívám.
Pampalíny
Příspěvky: 174
Registrován: 31.08.2012 18:04

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od Pampalíny »

Možnosti sladění jsou velmi omezené

a) zmíněná třtina - nedá se u nás pěstovat
b) alternativní zdroje - většina návodů jsou hrozné bláboly, sám jsem zkoušel např. cukr z jalovčinek a vynaložená energie převyšovala příjem asi tisícinásobně.
c) Stevie - je mimo hru - je to sladidlo, ale nemá žádnou energii. Navíc ji trvale nemůžeme pěstovat venku. Nezasytí Vás, nekonzervuje - akorát rozhodí chuťové buňky.
d) rafinace cukru - poměrně složitá záležitost. praktický význam má pouze ve větší komunitě
e) med - nejlepší sladidlo za relativně málo starostí.
f) prachandra - sušené rozemleté hrušky - sladidlo našich předků. Musí se používat speciální (staré) odrůdy a mletí na prach se mi zatím nedaří. Trvanlivost prachandry je velmi dlouhá - nicméně lepší uchování energie z hrušek je vypálení.
g) rozvařená mrkev - tzv. máz. Další sladidlo našich předků, ale pozor, moderní oranžové i žluté mrkve se na to nehodí. Sežeňzte si mrkev Táborská žlutá. Jeden recept z mázu zde: http://www.slovane.cz/view.php?cisloclanku=2008070007
h) míza - javorový sirup u nás neseženete, ale dá se naříznout bříza. Zde jsem o tom psal článek: http://www.slovane.cz/view.php?cisloclanku=2006040001 - míza se hodí především na jaře a je to silný životabudič po zimě, kdy bychom v krizi byli vyhladovělí. Výroba sirupu je ale hodně složitá a opět by vyžadovala týmovou práci (opět platí, že med je snažší). Každopádně si to doporučuji odzkoušet a vyrobit si vybavení, jinak Vám uteče 80% mízy na zem.


My jsme to nakonec vyřešili včelami - máme dvoje, kapacitu na 4 a plánujeme pro potřeby rodiny (v krizi) až 8 včelstev, které by pokryly naši spotřenu a případný výměnný obchod. Postupně chci zkoušet a studovat konzervaci pomocí medu a taky není zanedbatelná medovina.
Náklady na 3 včelstva byly 15t, z toho 13t dotace (jsou v každém kraji), další vybavení pro samostatný provoz jsou velké - odhaduji to na 50t, ale polovina se dá dostat z dotací zpět. Ruční nerez medomet, vařáky a další pomůcky - trvanlivé a z nerezu (tedy skoro věčné). jediný problém jsou lisy na plástve (sumy jsou šílené), ale věřím, že tohle se dá v nouzi obejít.

V konzervaci má velkou výhodu klasický cukr - navíc řepa se dobře skladuje a má velký význam i v klasickém potravinářství... Ale jak jsem psal, její využití k rafinaci bude spíše otázkou většího celku než rodiny (náš případ).
Uživatelský avatar
Dan.te
VIP
Příspěvky: 155
Registrován: 21.07.2012 11:31
Bydliště: Brno

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od Dan.te »

To Pampalíny:
Díky za dobrý příspěvek! Taky jsem vyhodnotil med nejlépe(navíc máš i vosk, propolis, ...) Nezkoušel jsi místo klasických mezistěn s voskovou pláství použít plastové mezistěny? Ty se voskem před použitím jen potřou a vydrží v podstatě na věky, vždy se z nich jen starý vosk v horké vodě odstraní. Na netu jsou na ně docela pozitivní ohlasy. Jediný problém je, že se dělají jen pro typ úlu Langstroth. Vyšší pořizovací náklady na takovou mezistěnu oproti klasické se vrátí v tom, že nemusíš pořizovat lis, máš je nafurt a i plocha plástve je na takové mezistěně větší než u klasické - tudíž větší výnos(ono se těch pár cm2 na všech mezistěnách nasčítá).
Pampalíny
Příspěvky: 174
Registrován: 31.08.2012 18:04

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od Pampalíny »

Plastovky určitě zkusím - díky za výborný tip. Mám rámky 39*24 - tedy jediné možné na které jsu dotace (ač je daný rozměr pro včely nedobrý).

Chtěl jsem původně lis, ale cena za ruční lis (18t) mne vyvedla z míry. Odpovídající cena by byla tak o jeden řád níže Grrrrrrrrrrr
hadrak
Příspěvky: 3
Registrován: 25.03.2014 21:55

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od hadrak »

Po přečtení knihy "Cukrové trápení" od Williama Duftyho se už několik let obejdu bez cukru i medu. Cukrem autor myslí jednoduché cukry - monosacharidy, na kterých je moderní člověk závislý a srovnává to se závislostí na heroinu. Nějaký asi nedopatřením sním - v pečivu, konzervách.., ale žít se bez cukru dá skvěle - zuby se přestanou kazit, váha jde dolů, hlava přestane bolet (hypoglykémie..), místo toho jím polysacharidy. Sladkou chuť dodá ovoce, rozinky, mrkev, dýně, vařená cibule. Kdo chce sladidlo, může použít pivní slad (velmi zdravý - vitamín B). Dnes se dají koupit obilné sirupy z různého obilí, ale to asi v PA době nebude, tak na to nespoléhám. Nejjednodušší je zvyknout si na život bez vyrobených sladidel, když cukr je až vynález moderní doby (ovoce a zelenina snad bude vždycky).
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od Ivana »

Ještě ke stévii - má chuťový ocas, kvůli kterému se raději obejdu bez sladké chuti. Co se týká javorového sirupu, netřeba vysazovat javor cukrový, dá se použít javor jasanolistý (Acer negundo), který má nejvíc cukru v míze z našich javorů. Navíc je invazní.
kocour-odvedle
Příspěvky: 36
Registrován: 26.03.2015 16:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Kroměříž

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od kocour-odvedle »

Přítomní včelaři, jaká je prosím trvanlivost medu?
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od K4cer »

Doaleluja, pokud vím
Zcukernatí na kámen, ale jinak to ničemu nevadí; mám ve sklepě několik 3L sklenic
Myslím že v nějaký hrobce našli iks set let starej med a byl poživatelnej

(né že bych byl fčelař, ale máme v rodině)
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od Fabulous »

Vydrží moc, ale jen jako sladidlo. Zdraví prospěšné látky, které dělají med medem, se (údajně) rozkládají o řád rychleji.
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od Ibex »

i tak med vydrží, jako hodnotná potravina dlouhá léta (desetiletí)
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
jarusss
Příspěvky: 1
Registrován: 06.06.2016 21:35
Pohlaví: muž

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od jarusss »

Mám ve sklepě asi 500 kg medu ve vodáckých barelech. to nám vydrží dlouho. kdyby někdo chtěl, mohu pár barelů přenechat. pro dobu po rozpadu myslim ideální i jako platidlo.
star
Příspěvky: 13
Registrován: 29.12.2014 22:38
Pohlaví: muž

Re: Cukr, sladidla

Příspěvek od star »

Moje analýza cukru:

Jediný zdravý a použitelný cukr (jak z hlediska ceny, zdraví, chuti, trvanlivosti) je český bíly cukr koupený jednou v životě v nejlevnější době roku ve značném množství. Při optimálním skladováni se zkazí daleko později než dojde.

Všechny ostatní cukry na trhu (i přes značnou reklamu) mu nesahaji ani k 10% efektivity.


Výroba cukru v postapo:
Jediná možnost- med vyráběný zkušeným dlouholetým včelařem. Problém je obrovská neefektivita.
Včela doletí jen do určité vzdalenosti a k výrobě 1 kg medu potřebuje jeden a půl zilionu květů.

Do lesa se umisťuje maringotka tvořená dřevěnými úly a to je vše.

Jeden včelař by při hodně optimálnim/optimistickým číslům mohl mít max 10 těchto maringotek.

Na 1 včelstvo uvádi http://www.domaci-vcelarstvi.cz/o-vcela ... ynosy.html 25 kg medu na včelstvo. tj 100 rojů = 2,5 tun medu na rok.
Pro jednu rodinku to je opravdu dobrý výnos, ale při spotřebě 10kg na osobu a rok (při absenci všech ostatních zdrojů cukru spíše mnohem vyžší) je to jen 250 osob, který takový včelaž dokáže "uživit" a to vyžere všechny květy z okolí.


Prosím jakéhokoli včelaře o opravení mých odhadů/výpočtů a hlavně jak by to bylo s obnovou/množením včelstev v PA.
Mohl by někdo zkusit najít jak je to s celorepublikovou roční vyrobou medu dneska?
Odpovědět