Filtr na vodu, filtrace vody

Odpovědět
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1472
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Filtr na vodu, filtrace vody

Příspěvek od DanBlack »

Hohepa píše: 21.05.2022 7:29 ...ideálně starý olověný plech vyklepat do tvaru Svatováclavské přilby :wasntme
Yeah!
Taková helma pak funguje i proti atomovce... :lol:

Jsem ze zvědavosti kouknul, kolik by to stálo - olověný 2mm plech je cca 350Kč/kg a odhadem na helmu potřebuju 0.5metru čtverečního (=10kg? asi by mi prasknul krk :shock: ).
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Renegade
Příspěvky: 16
Registrován: 18.05.2022 7:03
Pohlaví: muž

Re: Filtr na vodu, filtrace vody

Příspěvek od Renegade »

Takze mam problem zo sebareflexiou , neviem elementarne veci = tak to je husteee. No Budiž.
Ale vyzera to aj tak, ze spominany ionizator nikto z Vas nema doma, nikto to neskusal taku vodu, nikto z Vas to teda nemoze porovnat a........ tak na niektore komentare mozem reagovat zrovna tak jak Vy.

Tak ci onak ja som iba "podnet", Vy Ste REAKCIA. Je len na Vas ako s mojimi informaciami co tu pisem nalozite,
Prajem Vam , aby Vase rozhodnutia pramenili z Vasho vnutra - zo Svetla.

***ano destilovana voda sa mi zatial nepokazila, ale tá ma tiez uvedenu expiracnu dobu, a predpokladam ze jej stav tiez "nevydrzi vecne", a neskor sa pokazi

Zbohom neublizil som ... :-)
Ak vyhráš nad svojim nepriateľom tak si silný, ale ak vyhráš sám nad sebou tak si mocný !
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Filtr na vodu, filtrace vody

Příspěvek od Hohepa »

S živou a mrtvou vodou jsme experimentovali v osmdesátkách. Koloval na psacím stroji psaný překlad prý z nějaké sovětské akademie... zázračné tekutiny, které vše léčí, kytky po nich rostou rychleji a dokonce to prý Sověti používali místo organických rozpouštědel při hlubinných vrtech :rock

Tenkrát jsme se s kolegou ve třeťáku na SPŠ z recese s tou živou a mrtvou přihlásili do SOČ a vzhledem k nulovému zastoupení chemických průmyslovek na našem "okrese" jsme s tou "ptákovinou" postoupili až do krajského kola :rofl
Jo elektrody nebyly platinové ale z grafitu za pár kaček. :chuckle
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Filtr na vodu, filtrace vody

Příspěvek od Venet »

V jednom 10L kanistri mám už tri a pol roka vodu, vnútri hodený pásik rýdzeho striebra cca 3,5x1,5cm.
Kanister je v pivnici, bez prístupu priameho slnečného svetla, cez deň tam zbytkové svetlo je...
Voda stále bez zmeny senzorických vlastností.
Cogito, ergo armatum sum.
Odpovědět