Vaření piva

Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Vaření piva

Příspěvek od Ivana »

Až se odtrhnu od dnešních jobovek ve zprávách, zkusím ti pohledat nějaké recepty. Ale počítám, že většina z nich bude mít čas. I když mám i něco ze smrkových větviček.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1294
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Vaření piva

Příspěvek od Kapo »

Jo, budem rád.
Smrekové mi ide už cez uši :D Ale na jar určite urobím dávku z mladých výhonkov. Dobré osviežujúce pivo proti kašlu. :D

Tažké nachmelené pivá majú silné utlmujúce a antikoncepčné účinky. Veď chmel je z rodu canabis.
Tak preto majú bylinné pivá zmysel, napríklad v lete od smädu. Aby skôr osviežili a podporili.
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Vaření piva

Příspěvek od Ivana »

Kapo píše: 25.01.2021 16:03 Veď chmel je z rodu canabis.
Promiň, musím řvát. Není to rod, je to čeleď. Feťácká čeleď....
Rod je Humulus.

Myslím, že to pivo ze smrku bys dal i teď. Podívám se po tom.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vaření piva

Příspěvek od Rafael »

Recepty které se do knihy nevešly jsou volně ke stažení
https://www.cech-pivo.cz/cs/pivar/downl ... ly-98yexd5
*
Ač jsem vyráběl všemožné nápoje, k pivu jsem se nikdy nedostal. Hlavně proto, že jsem nemohl sehnat vhodné ležácké nádoby, ve sklepě bylo na ležení teplo a chlazení jsem neuměl vyřešit. A taky i relativní pracnost oproti jiným nápojům mě odrazovala
A taky jsem postupně časem konzumaci piva hodně omezil.
Hlavně pak jak nám ho zakázali v práci jsem na něho paradoxně zanevřel.
Ale i tak souhlásím s Kapem, že nebude většího rozdílu ve výrobě 20l nebo 100l.
*
Ještě mě napadlo, že teď díky venkovní teplotě je nebo bude vhodná doba k výrobě ležáků.
Teda někde, v některých vhodných prostorách.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Vaření piva

Příspěvek od Ivana »

Smrkové pivo
recept z woodcrafterského archivu (tuším že to možná je ze Setnových Dvou divochů, ale rozhodně to nechci přísežně tvrdit)

Originální základní surovinou je Picea mariana, smrk černý, který pochází ze Severní Ameriky a u nás se někdy, poměrně zřídka, pěstuje v parcích. Tím se ovšem nenech nikterak znervóznit a použij náš obyč smrk.
chleba. Do vroucí vody dáme několik otýpek mladých smrkových větviček. Vaříme tak dlouho, až se začne oddělovat kůra (odborně borka, ale na mé lpění na odbornosti se taky můžeš vykašlat). Přidáme oves a opečený chleba. Sebereme pěnu a přidáme tolik cukru do hněda opraženého co chleba. Než tekutina zcela vychladne, přidáme droždí.

Botanická poznámka: smrk vyhazuje mladé výhonky v květnu, takže mladé větvičky budou někdy v červnu nebo ještě později.
Osobní poznámka: mě by to nezastavilo, zkusila bych to uvařit kdykoliv. Má paměť mě i tady zradila, myslela jsem, že recept je poněkud konkrétnější ohledně množství.
Vzhledem k dnešním zprávám, které se mi nepodařilo příliš rozchodilt odcházím do bezvědomí. How.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

spruce beer

Příspěvek od Hohepa »

Pokud si dobře pamatuji, tak smrkové pivo se vařilo snad už za středověku v evropských severských zemích,
kde smrk "nahrazoval" u "Vikingů" nedostatkový chmel. Osadníci v Severní Americe si tento recept dovezli ze své pravlasti a v Kanadě se i "vaří" jako rarita snad dodnes.

Edit " á tady je něco podrobněji http://www.pivovary.info/view.php?cislo ... 2009050024
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Vaření piva

Příspěvek od Piston »

Cukr chuti piva rozhodně nepřidá. Pokud není možné či vhodné užít doma uvařenou mladinu, klidně bych použil mladinový koncentrát z prodejen pro domácí vařiče piva. Plechovka ideálně stačí pro navaření třeba 10 litrů piva, na experimenty ideál.

Recyklaci použitých pivovarských kvasnic moc nedoporučuji. Ponechány samy sobě v nich časem převládnou kmeny, které nemusí mít žádoucí vlastnosti. Říká se, že se dají po proprání použít třeba 3x, pak už bych se jich zbavil a pořídil nové. V nějakém malém pivovaru ti po domluvě celkem ochotně odlijí do termosky, a máš vystaráno.

Experimentoval jsem s ledasčím, z exotičtějších nápojů jsem z doma pečených speciálních chlebů udělal repliku staroegyptského piva (celkem pitelný kvasu podobný nápoj) nebo jihoamerické kukuřičné chichi (nakyslé a osvěžující, ale jinak žádná hitparáda). Pokus o vřesové pivo nevyšel, kvasnice se nerozjely, takže celá nádoba šla do záchodu.

Za současné situace mi domácí vaření piva nedává vůbec ekonomický smysl, leda jako koníček. Dobré zkušenosti mám s nápoji na bázi piva, jako je chlebový kvas nebo polský podpiwek, to jsou hodně pitelné věci, snadno vyrobitelné a za pár korun. Spíše jsem se dal na různá ovocná vína, medoviny a likéry, surovin mám dost a chutnají mi, takže mohu experimentovat. Na domácí destilaci teprve sbírám odvahu.
BlackList
Příspěvky: 135
Registrován: 08.04.2013 21:48
Pohlaví: muž

Re: Vaření piva

Příspěvek od BlackList »

Jednoduché postupy jsou k dispozici na webu:
https://www.mr-sladek.cz/navody-instrukce

Od jednoduchého ke složitějšímu:
Z koncentrátu > z výtažku > z původních surovin

Doporučuju začít se svrchním kvašením, je to jednodušší na teploty.
Důležitá je přísná hygiena.

Tady něco o tom cukru do piva - někdo to zatracuje, jiný se tomu směje. (Já jsem pro přírodní cukry ze sladu.)
https://www.pivnici.cz/clanek/reinheits ... -nesmysly/
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vaření piva

Příspěvek od Rafael »

S uchováváním, kultivaci, množením kvasinek apod. nemám dobré zkušenosti.
Nikdy se mi to podle mých předpokladů nebo potřeby nepodařilo.
Ale chyba byla určitě na mé straně. Musí to jít! Jen mi to nějak nešlo.
(Možná by pomohl mikroskop aby bylo vidět co se kde množí, živoří nebo chcípá...)
Anebo nebýt tak blbý a nešikovný.
*
P.S. Kdysi jsem někde na netu narazil na Encyklopedii kvasinek. Zajímavý pohled do mikrosvěta.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vaření piva

Příspěvek od Rafael »

Piston píše: 26.01.2021 6:00 Cukr chuti piva rozhodně nepřidá........
Cukr z 50% uteče jako CO2 a zbytek z něj bude ííh. Žádná jeho pachuť by tam po vykvašení zůstat neměla.

Ale jasně, cukr nemá ve výrobě piva co dělat. Nebo udělat. Je to jen o zcukřených škrobech.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1294
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Vaření piva

Příspěvek od Kapo »

Dosť škoda, že sa tu aj po rokoch debata zvrtá uplne na začiatok. Na recepty z cukru a chleba, alebo z koncentrátov. To je recept ako na picu: "kúpime mrazenú pizu a doma v trúbe upečeme" :?

Nevýhoda starých receptov spočíva v tom, že recept bol písaný pre skúsených varičov piva, kde sa niektoré postupy asi vynechávali kvôli úspore písania a kvôli tomu, že to všetci vedeli. A snaha historika, či spisovatela, ktorý nemá o varení piva šajn, tak recept "vylepší" o balast a o svoje dohady. Dnes keď vieme, čo a prečo sa robí, tak aj starý recept dáva zmysel.
Hlavne si netreba staré varenie piva predstavovať ako dnes, v kotline. Ale metóda spočívala skôr v tom, že sa slad zabáral vriacou vodou v drevených kadiach. Dosť možné, že bylinky a chmel bol, uvarený v onej vode.

Mám zmáknutú výrobu vína, medoviny, destilátov aj kumisu a kefíru. Dnes už aj piva :D . A živé pivo má na rozdiel od všetkých ostatných nápojov výhodu, že sa to dám popíjať v rozumnej miere aj každý deň a má to velký zdroj živín, minerálov a vitamínov . Predovšetkým si neničíme pre zdravie dôležitú črevnú mikroflóru. Čo sa u pasterizovaných a konzervovaných potravín nedá povedať.
A taktiež netreba k tomu celé leto drieť vo vinohrade a potom celú zimu laborovať v pivnici a potom náročne skladovať.
Proste pivo sa dá uvariť hoc kde, potrebné množstvo, a vtedy ked je čas a chuť. Suroviny vieme skladovať roky aj desaťročia.

Veškerá ekonomika u výroby piva spočíva v tom, že si pomocou enzýmov rozložíme škrob na cukry. Výhoda je, že nemusí byť všetok škrob zo sladu, ale časť môže byť aj z neupraveného zrna.
Ak varím na dreve a odpad z varenia použijem ako krmivo, tak sa dostanem skoro k nule.

Na lacné a výborné vrchne kvasené pivo nám stačí 120 litrov vody, 20 kg pšenice alebo jačmeňa, prípadne núdze aj iná obilovina. Dalej kvôli enzýmom cca 2 kg sladu. V pohode sa dá naklíčiť v malom množstve aj doma. A a cca 200g chmelu. Potom nahrubo zošrotovať, zabariť v 55 stupnovej vode, zahriať na 62 po 20 minutách na 72...scedziť a urobiť chmelovar.
Ak robíme dve várky piva, tak na prvé chmelenie vieme využiť chmel s predošlého varenia. Tým ušetríme polovicu chmelu, ktorý je najdrahšia a najmenej dostupná surovina.
A máme základné prepérske pivo, ktoré sa dá vylepšiť hoci čím. Najlepší vylepšitel je smäd.
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Vaření piva

Příspěvek od dracekvo »

Takhle podané to vypadá snadno.
Ale pokud chci vařit opravdu dobré pivo, tak to nějaké vybavení chce.
A pokud chci uvařit pivo, které má ráda většina čr (spodně kvašený ležák), tak to chce toho vybavení ještě více.
Člověk hned pozná rozdíl mezi pivem které bylo vařené a kvašené při stabilních teplotách, nebo někde doma v místnosti, kde teplota kolísala.
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Vaření piva

Příspěvek od Venet »

Kapo, čítal som že keď nemali mnísi chmeľ, tak s úspechom používali myší chvost - rebríček - rastlinu. Nie koniec zo živočícha...
Cogito, ergo armatum sum.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Vaření piva

Příspěvek od Rafael »

A co tak použít divoký chmel?
V jedné lokalitě a i v jejím okolí jsem kdysi objevil úplné plantáže.
Ale žádné pokusy s ním jsem nedělal.

Podle https://botanika.wendys.cz/index.php/14 ... el-otacivy
".... Divoký chmel má rád vlhké houštiny, okraje lesů, lužní lesy, vlhké olšiny, podél vodních toků, a půdv hlinité, dusíkaté a provlhčených spodní vodou....."
*
Pár zkušeností třeba tady:
http://varimpivo.cz/viewtopic.php?f=21&t=1338
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Vaření piva

Příspěvek od Germanik1 »

Divoký chmel roste i podél cesty od hráze přehrady Vrané nad Vltavou k řece. Spíš splanělý. Mnoho let a přibývá. Pne se po žulovém vyzdění břehu
Udělám co musím
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Vaření piva

Příspěvek od dracekvo »

Lze a občas ho někdo používá. Hlavní problém je, že nikdo neví jaký je a kolik ho vlastně dát.
Může pak pivo vyjít přechmelené, nebo nedochmelené, nebo hořké, málohořké atd..
V sladu a chmelu bych nehledal problém.
Při troše snahy si člověk prostě ten divokej chmel z okolí vyzkouší a uvidí. Stejně tak jako slad se dá při troše snahy taky vyrobit svépomocí.
Největší problém jsou vždy kvasnice.
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Vaření piva

Příspěvek od Piston »

Chmel se začal používat kvůli více věcem. Pomáhá konzervovat pivo, dodává mu říz a uspává pijáky. To se může zdát jako hloupost, ale po pivu z pelyňku, eventuálně jiného bejlí, mívali lidi agresivní opilosti a celkově byli nabuzení. To bylo nežádoucí, hlavně v časech, kdy každý chodil ozbrojený alespoň nožem, k násilí byl jen krok a zabití ve rvačce se trestalo jen symbolicky. Chmel se také dal snadno zdanit. Kupovaný šlechtěný chmel, nebo dnes spíše granulky, má jasně určený obsah hořkých látek a konkrétní chuť, takže sládek ví, jak s ním pracovat.

Absolutním hitem byl, místo chmelu, na západě Evropy velmi dlouho tzv gruit, viz https://en.wikipedia.org/wiki/Gruit
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Vaření piva

Příspěvek od Ivana »

Drahoušku Kapo, vyber si. Mám tyto recepty z celtnetu (některé z nich odkazují na základní postupy, taktéž na celtnetu). Všechno to je mead, tedy medovina.

Irská kopřivová
Z květů černého bezu
Řebříčková
Lopuchová
Pampelišková a lopuchová
Podbělová
Jetelová
Janovcová

Nekopírovala jsem si všechny recepty, mám zmínky o dalších receptech z celtnet.org (nyní se musí výhradně přes webarchiv, ale tam je to téměř všechno) ještě o medovině angreštové, bezinkové, lipové, vřesové, z březové šťávy, ze sušených šípků, irské jeřabinové.
Ale je toho tam ještě daleko víc.

Osobně by mě hodně zajímala ta lopuchová a janovcová medovina. Pokud bys chtěl vařit hned, šla by pampelišková, s tou ani teď nebude sebemenší problém.
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Vaření piva

Příspěvek od Piston »

Na domácích medovinách celkem ujíždím, proč bych jinak měl včely, že, ale zatím jsem skončil na různých medovinách s ovocem, maximálně s chmelem. S lopuchem či janovcem, hm… ochutnal bych, a pak bych se rozhodl. Chutě jsou hodně lokálně podmíněné.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1294
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Vaření piva

Příspěvek od Kapo »

Tak dačo zo stredovekého umenia:

Sládek Ondřej Poupě ve svém spisku "O umění vařit pivo" psal o tom, jak si sládkové pomáhali při vaření piva:
Kostmi zločinců, psími a netopýřími výkaly, zemí, kterou krtek vyryl, kostelním prachem, dřívím z žebříku, na kterém se mučilo, dřevem z vykopaných rakví a mechu z lebky, vykopané z hrobu, třískami ze šibenic, nechybělo ani koňské kopyto, volský jazyk, krev ze zvířat, živí ptáci, slepice, kuřata, štěňata a koťata. V literatuře se můžeme setkat s řadou rad a receptů, jak pivní várky vylepšit: „Vezmi mechu z kosti s člověčí hlavy a maličko potrus do kádě mlátní! Jest vyzkoušeno proti uškození a překážce. Aby pivo pěkně kysalo. Vezmi šípek, svěcenou sůl a mech z šindele kostelního, dej mezi mladé pivo, kdež spíláš, tak půjde nahoru, jak náleží. Vlož do kvasnic přespolních dobrých tolitu modrou, koliandru, anýzu, kafru za 3 peníze, psího bílýho trusu a benedictu, pak zamíchej dobře a nalejvej do každého sudu. Vezmi starý střevíc číkoli, spal jej na prach v novém hrnci, přidej k tomu prsti pod velkou kádí a nášlapek u spilky od prachu, potom to spal všechno, dej toho prachu do sudu mezi pivo, bude v svém místě státi a tak pivo v své podstatě dobré chuti bude.“
Přílohy
pivovar stredovek.jpg
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Odpovědět