Testy konzerv a polotovarů

Odpovědět
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od golem »

Mazal jsi to na chleba?
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od poloventilator »

Kup si to, sezer kousek a pak te srandy prejdou. Armed je dost dobra firma, ale toto asi netestovali a dela jim to spatnou reklamu.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od DanBlack »

Sis koupil sádlo a divíš se, že je mazlavý? :shake

300g konzerva...to je pro celou četu, ne? :chuckle
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od poloventilator »

Ja dostal kdysi v SSSR zachvat smichu. Vime jak na nasich konzervach malymi pismenky kdeco popsane, slozeni, normy, navod, atd. A tam vidim velkou kilovou konzervu na ni papirova nalepka a na ni azbukou jedno jedine slovo : MJASO :D
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od golem »

poloventilator píše: 06.05.2020 2:10 Kup si to, sezer kousek a pak te srandy prejdou. Armed je dost dobra firma, ale toto asi netestovali a dela jim to spatnou reklamu.
To bylo myšleno vážně. Myslím, že to v podstatě bude něco jako ochucené sádlo.
Přímo pod tímhle výrobkem tam složení nemají, ale pod jinými variantami jsou naopak složení pro všechny :lol: , takže se dozvíš, že to má 87,3% tuku, 3275 kJ/100g...
sadlo.JPG
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od poloventilator »

Sadlo se ma mazat, slanina se ma krajet. Toto je polorosolovita hnusna hmota.
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od MarS »

Mel jsem dnes k obedu kruti ve vlastni stave od Omnimax zakoupeny jeste pred uzavrenim hranic v nemeckem Aldi a chutnala mi moc, v klidu doporucim mistnim rozpadlikum. jedinna skoda, ze jsem vzal jen dve :head cisty maso, zadny chrupavky, moc dobra.

Obrázek
Přílohy
IMG_20200511_124735.jpg
IMG_20200511_124749.jpg
IMG_20200511_124827.jpg
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Lyster »

Test Amerického MRE z roku cca 1980
https://www.youtube.com/watch?v=hxIhRzQdGkw
Uživatelský avatar
Equestrian
Příspěvky: 139
Registrován: 26.01.2020 15:55
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Equestrian »

Zajimavý test, jen jsem trochu prolistoval komenty a narazil jsem na týpka, co testuje i 100let starý MRE, určitě stojí za zmínění. Za mě fakt nepochopitelný, jak může něco vydržet 100let a přitom se to dá sníst s tím, že z toho člověku nic nebude :)
BTW. a já tu mám strach z toho, když mám 3 roky prošlou konzervu :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=Ga5JrN9DrVI
https://www.youtube.com/watch?v=jZoHuMwZwTk
"Je lépe být připraven na příležitost a nemít ji, než příležitost mít a nebýt na ni připraven"
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od jameson363 »

Nechci zbytecne odrazovat rozpadliky od svych konicku, ale co jsem zaslechl, tak Steve uz prej z toho testovani mel jednou nemale zdravotni potize.
Uživatelský avatar
MFG
Příspěvky: 267
Registrován: 05.04.2015 1:41
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od MFG »

Testnul jsem ze zvedavosti susenou svickovou omacku od Dovastu a velmi positivni dojmy ... cekal jsem neco ala Vitana, ale po rozmichani ve vode to velmi pripominalo normalni hospodskou omacku. Az budu brat konzervy tak zkusim i ostatni, ale do zasob to moc neni, vydrzi jen rok
IMG_25May2020at180726.png
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od MarS »

Ja dnes nacal testovani 15-ti konzerv od Dovastu zverinovym gulasem. Na muj vkus ponekud slany, moc mi nechutnal. neco mi rika, ze to bude stejny i u ostatnich gulasu.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od cipis »

U treti konzervy to vzdas a pak si budes nadavat, proc jsi toho tolik koupil. Ty konzervy jsou dobre jako zaloha, v nouzi a pod.
Ja uz si zacinam myslet, ze ta divna chut je tim, ze je to konzervovane a ne, ze to neumi udelat. Protoze ten stejny efekt je u jidla z DEK. Kdyz je clovek rozezrany, tak mu nic z toho nechutna. Chce to zkouset, az kdyz je clovek hladovy, to pak sni a i mu to trochu chutna. Na vicedennich airsoftovych akcich to clovek normalne sezral a jeste se oblizoval, doma v klidku to uz nechce ani videt:-D
Uživatelský avatar
MFG
Příspěvky: 267
Registrován: 05.04.2015 1:41
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od MFG »

Ja od nich beru pouze neochucene maso a to prave presolene neni, cista surovina ... zatim jsem na trhu nenasel podobny produkt. Ale porad je to konzerva do zeleznych zadob, nijak vehementne je branit nehodlam ;)
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od MarS »

cipis píše: 06.06.2020 11:34 U treti konzervy to vzdas a pak si budes nadavat, proc jsi toho tolik koupil. Ty konzervy jsou dobre jako zaloha, v nouzi a pod.
Ja uz si zacinam myslet, ze ta divna chut je tim, ze je to konzervovane a ne, ze to neumi udelat. Protoze ten stejny efekt je u jidla z DEK. Kdyz je clovek rozezrany, tak mu nic z toho nechutna. Chce to zkouset, az kdyz je clovek hladovy, to pak sni a i mu to trochu chutna. Na vicedennich airsoftovych akcich to clovek normalne sezral a jeste se oblizoval, doma v klidku to uz nechce ani videt:-D
ten DEK jsem mel taky v planu, tak to mozna rovnou ozelim. jo to me taky hned napadlo, jestli to neni zamerne presoleny. jinak jsem na sul docela haklivej, az mi pritelkyne rika, co furt mam za problem. takze jsem docela rad, kdyz mi nekdo potvrdi, ze nejsem divnej :) chipsy nebo arasidy mi nevadi, ale v jidle me to sere. kdyby to melo hustsi konzistenci, slo by to asi naredit vodou. v nouzi sice clovek sezere vsechno, na druhou stranu za tu vyssi cenu jsem doufal, ze by to mohlo bejt i dobry.. uvidime co ty dalsi.

MFG dik za tip, vzal jsem hovezi a kruti ve vlastni stave.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od DanBlack »

Od DEKu jsem mel gulas a burty na pive...presoleny mi neprisly, ale oboji melo takovej divnej "chutovej ocasek".
V porovnani s klasickejma hotovkama z Tesca/Albertu to neni zadnej hit. :shake
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od cipis »

Jsme moc rozežraní, to je to hlavní ...
Jinak já tařka nesolím, kvůli tlaku, tak to poznám hned, když to někdo někde přežene. Spíše tedy když to někdo osolí normálně :)
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od MarS »

dršťkovka super, to zas nemuzu rict. tu si davam do seznamu.
Přílohy
IMG_20200612_124405.jpg
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Tomáš »

Měl jsem již delší dobou koupeno "chilli con carne" z lidlu.
Teď jsem se to rozhodl sníst, když tomu prošla doba expirace.
Vypadalo/vonělo to v pohodě.

Bohužel zážitek nic moc, nachucení takové mdlé, maso vevnitř skoro nebylo. Celé to bylo takové řidké.

Takže za mě nedoporučuju.
Přílohy
chilli.png
chilli.png (960.26 KiB) Zobrazeno 4245 x
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Count »

Jednu podobnou konzervu Lidl stahuje z prodeje kvůli netěsnícímu víčku. Ale pokud jsi tu svoji koupil před delším časem, tak je v pořádku.

Společnost Lidl se rozhodla stáhnout z prodeje výrobek „El Tequito“. https://www.kupi.cz/magazin/clanek/8909 ... enni-latky
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Odpovědět