Testy konzerv a polotovarů

Odpovědět
mar00
Příspěvky: 27
Registrován: 31.03.2020 12:51

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od mar00 »

jameson363:
U nás fungují sardinky. Běžná spotřeba 2 krabičky týdně, trvanlivost 3 roky, takže za 3 roky spotřebujeme 300 kusů. 150 kusů v zásobách je tedy v pohodě zvládnutelné.
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od K4cer »

Neřešíme. Nekupuj si něco co je hnusný. Kup si to co ti chutná a pokud to dokážeš sežrat za míň než je polovina doby trvanlivosti, tak si nakoupil málo :D

Paštiky běžne konzumuju na snídani/svačinu, sardinky, uzený šproty, a tresčí játra zase qečeři.
Všechny kozervy mám skladem v desítkácch ks v krabicích ve sklepě (panelák = sucho) a operativní zásobu dva tři ks doma ve spíži. Když stav poklesne pod nějakou hranici, napíšu na seznam a v dohledné budoucnosti doplním do plnýho stavu, obvykle tak dvakrát ročně.

Nakupuju z 99% v Jednotě, takže i ribičky (ano, vím, y) sou odtud. Zajímavostí je že coop ribičky v neobarvené plechovce a papírové krabičce jsou naprost stejné jako ty v obarvené nějakou "značkou", akorát jsou o polovinu levnější. To samý platí i pro tresčí játra.

Koncept "nakoupit nějaký zásoby pro případ nouze a pak jíst něco jinýho" je imho blbost importovaná od bohatejch "prepperů". To co nekonzumuju teď se mi buď zkazí a vyhodím to, nebo se to budu nutit jíst?
Skladovat máš to co jíš běžně, a to v maximálním (rozumným) množství vzhledem k spotřebovanému množství vs. trvanlivosti. Naprosto jasně to vystihuje předchozí příspěvek.
Mám větší zásoby cukru, těstovin, luštěnin, atd., protože je používám, nic se nezkazí a nevyhazuje. Kromě balíčku na pár dní v evakuačním báglu a téměř stejným balíčku vozeným v autě nemám žádný další speciální zásoby, žádný MRE a podobně, já nejsem pěchota v pohybu, a nutit se jíst každej druhej den konzervu fakt nebudu.
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
gonzo23
Příspěvky: 155
Registrován: 22.02.2012 17:22

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od gonzo23 »

Lunč z maspro chutove velmi dobry, ale ze 12ti konzerv 4 rezave v oblasti trhaciho vicka. Pritom datum vyroby 9 dni nazpet. :?
Na dlouhodobe skladovani to asi neni.
Vyjadreni Maspro : My nakupujeme konzervy s trhacím víčkem přímo od výrobce. Zavíráme stranu konzervy bez trhacího víčka. Zatím jsme se s vámi uvedeným problémem nesetkaly. Kvalitu trhacího víčka garantuje výrobce. Děkujeme za pochopení...
Prechod na klasicke konzervy asi neplanuji... Skoda.
PS: nedavno jsem koukal na Majky v supermarketu. Meli tam Majka zlate dedictvi v nekolika velikostech a obalech. Mala, stredni a velka plechovka, hlinikova atd... Graficky stejne, ale slozeni obsahu jine!! Nekde slozeni zacinalo voda, sadlo... :puke
Nektere byly o milimetr lepsi, ale furt osizene... Obrázek[/img][/img][/img][/img]
Přílohy
IMG_20201111_120958.jpg
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Reccol »

K4cer píše: 10.11.2020 20:42 ...
Koncept "nakoupit nějaký zásoby pro případ nouze a pak jíst něco jinýho" je imho blbost importovaná od bohatejch "prepperů". To co nekonzumuju teď se mi buď zkazí a vyhodím to, nebo se to budu nutit jíst?
Skladovat máš to co jíš běžně, a to v maximálním (rozumným) množství vzhledem k spotřebovanému množství vs. trvanlivosti
...
No, za mne a předpokládám i spoustu ostatních je to o tom, že v normálním životě se snažíme jíst rozumně, tj. čerstvý, zdravý jídlo s rozumným a dohledatelným původem a složením.

Tohle se proste s nějakýma konzervovanýma zásobama pro případ nouze vylučuje, proto je to odělený.
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1151
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Alstratt »

Asi tak. No i kdyz mame velike zasoby tak jime predvsim cerstve. Jet jenom/casto na konzervach tak by to nedopadlo dobre pro zdravi. Takze jo dava smysl sice ujidat stare konzervy nez aby propadly v tomto pohledu ale zaroven to nedava smysl ze zdravotniho duvodu jaky to ma vliv casem na to zdravi. At se potom ti nekteri prepperi nedivi ze maji/budou mit zdravotni problemy nebo se to jinak podepise na jejich zdravi. To je pokazde ze nic se nestane, je to v pohode a az to nastane tak se hrozne divi cim to je. Ja osobne stare konzervy uz ani nejim ale davam je chudym lidem (kazdy at si to dela jak chce), dokud to jde davam prednost cerstve strave. Nejedu v mnoha odvetvich klasiku jako dost prepperu at uz se to tyka stravy, mobility a jinych veci ale jedu to opravdu mnohem efektivneji, zdraveji. Bohuzel lide v dnesni dobe se nechaji lehce ovlivnit spatnyma radama na netu a vic se nad tim uz nezamysli. Konzerv uz ale moc nemam, vetsinu zasob na delsi dobu mam uz domaci lyofilizovane. Kdyz uz jite ty konzervy tak radim, nejeste je nejak casto ale volte opravdu cerstvou stravu. A jedna takova vec, dost lidi si rekne "jezis dit se nic nedeje jednou za cas si dam konzervu ci neco nezdraveho", no jo ale to si ten dotycny rekne u kdeceho nezdraveho a je najednou z toho temer kazdy den. Nikdo netvrdi ze omezujte se, ale jeste s rozumem a myslete i na sve zdravi jelikoz bez zdravi je vam vse ostatni k nicemu a tak se pak pripravujete zcela zbytecne kdyz vynechate takovy zaklad na kterem to cele stoji. Kdo chce mit vlastni zasoby cerstve, na dlouho a ma tu moznost je vhodne si to na sve zahrade pestovat, cokoliv dlouho zabaleneho (z potravin) ztraci postupne na kvalite.
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Reccol »

Alstratt píše: 13.11.2020 13:30 ...Ja osobne stare konzervy uz ani nejim ale davam je chudym lidem (kazdy at si to dela jak chce)...
Přesně tak, potravinová banka/charita :yes
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od pedro! »

Mně dorazilo objednaných 12 kousků, samozřejmě jsem se na jeden kus hned vrhnul. Pokud si pamatuji z dávných dob, tak dávné luncheony obsahovaly vždy docela velký kus sádla po straně, asi na opékání na pánvi. U nových kus sádla chybí, což je dobře, protože stejně to nikdo nejedl a nepoužil. Paměť je velmi dynamická, ale co se týká chuti, tak subjektivně jsou opravdu +- stejné.

Prohlédl jsem teď pozorně plechovky a na straně netrhací jsou trochu špinavé od potravin, něco mastného. Rez sem-tam malinko také, spíš na straně netrhacího víčka. Datum výroby 2.11.2020, datum trvanlivosti 2.11.2021.

Při podrobném očichávání otevřené plechovky nos zaregistroval lehký, nepříjemný, nakyslý pach. Po skladování otevřené plechovky v lednici tento pach zesílil, snědeno bez následků, ale ... Nejsem schopen říct, zda to takto bylo i u starých.

Ještě poznámka k lansmítům - za bolševika byly české a čínské verze, které se nějak lišily, ale už si nepamatuju jak a co bylo lepší. Také existovaly maďarské, to byly menší plechovky s jinou chutí, ale také dobré.

Zbylých 10 uskladněno do nouzových zásob.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Grunt »

Ok, takže když jsem bral naposledy věci z Rakouska, zmiňoval jsem se o velmi dobré konzervě za pár šupů:
Grunt píše: 12.09.2020 14:49
  • Poslední konzerva je víceméně důvod proč to celé píšu. Za €0,85 to byla velmi dobrá konzerva, kterou jsem snědl na posezení. Jen se mě neptejte co to bylo, protože to zaboha nikde nemůžu najít takže pro to budu muset jet znova :D
Holt jsem vrátil (co mi taky zbylo když jsem ji sežral než jsem ji nafotil) abych ji mohl zrecenzovat. S tím, že jsem si i musel něco zjistit než se do toho vůbec pustím.

Takže jde o masové konzervy značky Delikatessa:
01_uvod.jpg
01_uvod.jpg (47.54 KiB) Zobrazeno 4835 x
  1. Frühstücksfleisch
  2. Jagdwurst
Obě konzervy koupeny v Penny, obě po 150g obsahu a obě shodně za cenu €0,85!
stvrzenka.jpg
stvrzenka.jpg (28.42 KiB) Zobrazeno 4835 x

Co to je za výrobce ptáte se? No to jsem se ptal i já. Ať to vysvětlím – podobně jako u nás, i v Rakousku mají řetězce své vlastní značky. A pokud znáte třeba značku Clever z naší Billy, vězte že úplně tu stejnou věc mají i tam. Samozřejmě jsou tam vidět i plechovky značky Clever (shodně za €0,85), těm jsem se ale doposud vyhýbal jak čert kříži. No přece nebudu jezdit do Rakous kupovat nějaký diskontní opad za pár centů. Resp. nechápejte mě špatně, ale u nás si prostě značku Clever nespojuju s nějakým dobrým kvalitním zbožím, ale spíš naopak (tady u nás to třeba kupujou děcka školou povinné k zapíjení chlastu u alkoholových sezení, takže se to všude válí jako levný odpad). O to větší byl šok, když jsem zjistil že značka "Delikatessa" Lebensmittel-Handels-und Erzeugungs-Gesellschaft m.b.H. patří pod úplně stejnou skupinu právě jako ten Clever. Ostatně na obou plechovkách je právě jako výrobce uvedeno: Hergestellt für Billa AG/Abteilung Penny, Postfach, Wr. Neudorf. Takže jestli jsem to dobře pochopil v podstatě jde o obdobu toho co dělá Lidl u nás. Nabízí za levnější peníz, větší obsah a očividně i v lepší kvalitě (to poslední nechám k polemizaci). V mém případě asi nastal čas odhodit předpojatost za záda. Ale ať se vrhnu na konzervy samotné:
02_uvod.jpg
02_uvod.jpg (58.75 KiB) Zobrazeno 4835 x

Plechovky jsou víceméně identické, liší se jen složením, víčka trhací, počmárané ještě víc jak ty od Inzersdorferu. Trvanlivost udávaná u obou shodně čtyři roky. Obsah 150g, tedy o něco málo víc než konkurence. A rovnou se vrátím k formátu. Už jsem si stěžoval u lunče:
Grunt píše: 03.10.2020 17:35 Osobně bych to trošku víc dokořenil, přidal sádla a zabalil do menšího balení akorát tak na turistiku. Srovnávat to nebudu.
Zde si nemám na co stěžovat. Tohle balení 150-200g je víceméně ideální jako jedna dávka, perfektně to se sedne do báglu. Rozdělat, ohřát na malém vařiči, s něčím zakousnout, vyhodit. Naopak se divím, že rakušáci, mozky zelené a všechno možné od paštik (ty konzervy tam jsou všechny stejné, opravdu se liší jen složením a výrobcem), přes sádlo a až po různé druhy lančů cpou do miniaturních „ekologických“ plechovek. Ale za tu cenu si rozhodně nestěžuju.

Šílené složení a nutriční tabulku nebudu opisovat, doplním o foto ve větším rozlišení:
03_slozeni.jpg
04_nutricnit.jpg
k tomu dodám tolik, že jde o směs vepřového a hovězího masa a rozhodně dle složení nejde o žádnou hitparádu. Jenže podobně jako v případě lančmítu z Maspra je to pouze důkazem toho jak jsou u nás někteří výrobci schopni deklarovat 90% obsahy masa a přitom do toho zamlít kde co s tím že k tomu připlesknou doplňující informace. Jednoduše protože to u nás čteme (a asi se tím i řídíme).
Další věc co mě trošku zarazila je nikde není výrobce, filiálka no prostě nic. První plechovka se hrdě prsí s tím že byla vyrobena v Rakousku, druhá nic. Takže je dost možné že to prostě bylo vyrobeno někde v zahraničí za levnější prachy a následně dovezeno (praktika u nás důvěrně známá).
  1. Jagdwurst, ten už jsem měl minule. Byla to malá 80g plechovka od Inzesdorferu za něco málo přes jedno euro. No neoslovilo mě to absolutně nijak (přišlo mi to strašně jalové, bez výrazné chuti a za ten peníz spíš zbytečná útrata) a popravdě jsem to ani nechtěl brát, no ale přece nepolezu přes kasu s jednou plechovku. Jaké bylo mé překvapení. Jiná ves, jiný pes. Jde o nějakou tradiční pochutinu, která by měla připomínat šunku či co, to moc nepřipomíná (a nevylučuju že stejná věc od jiných výrobců může být ještě lepší):
    05_jwobsah.jpg
    05_jwobsah.jpg (39.67 KiB) Zobrazeno 4835 x
    nicméně jako maso v plechovce velmi dobré. Po otevření nikde žádné sádlo, žádný lůj, nic. Příjemná vůně, chuť bych řekl že lepší než to co jsem měl od Inzesdorferu (hlavně víc kořeněné), ale přišlo mi že je tam taky víc sádla. Celé je to deklarované jako pomazánka, tzn. mělo by to jít roztírat, ale nevím. Já to zblajnul přímo z té plechovky. Třeba se to fakt má mazat. Pokud uvidím, určitě vezmu další. Dá se to jíst. A doufám že tu nedoporučuju nějakou tradiční pochutinu v té nejhorší sehnatelné kvalitě, nicméně u nás jsme zvyknutí na jiné maso, takže za něco málo přes 20Kč fakt božská konzerva. Vylízal jsem až do dna.
  2. Frühstücksfleisch - to je přesně ta konzerva co jsem měl minule a o které jsem básnil. Už podle složení je jasné že je to hodně podobné Jagdwurstu, nicméně Frühstücksfleisch byl hodnotil i ještě jako o něco malinko lepší.
    06_ffobsah.jpg
    06_ffobsah.jpg (38.81 KiB) Zobrazeno 4835 x
    Zase po otevření nikde žádné jezera sádla, prostě 150g obsahu co jde s trochou snahy vylízat do posledního gramu:
    08_ffplechovka.jpg
    08_ffplechovka.jpg (49.63 KiB) Zobrazeno 4835 x
    Vím že z fotek to nemusí vypadat příliš lákavě, ale chuťově je to fakt dost dobré. No a protože jsem měl nedávno lančmít z Maspra, dokonce bych si dovolil tvrdit že i o něco málo lepší. Min. tam není v tom cítit ten nádech vepřového a na rozdíl od Inzersdorferu je to dokořeněné. Roztírat to moc nejde, spíš ukrajovat tak jak naše lančmíty.
Ať to nějak uzavřu. Má cenu pro to jezdit? Pokud bydlíte v pohraničí, tak jednoznačně. Pokud pominu oslabení koruny vůči euru v důsledku korona-krize v podstatě jde o 150g plechovky za cenu 20Kč, které ovšem docela dobře předčí cokoliv co jde ve stejné cenové relaci sehnat u nás ve večerce nebo v Coopu. Prodává se to obojí na papírových platech, takže pokud někdo dělá zásoby doporučuju vzít si klidně celé plato a pak mi prosím vyfoťte výraz ve tváři prodavače na kase až tam s tím polezete. U nás se také dají sehnat konzervy dobré kvality ale už je člověk musí hledat.
09_prodejna.jpg
09_prodejna.jpg (49.22 KiB) Zobrazeno 4835 x
Bral jsem tam ještě Leberaufstrich (játrová pomazánka) zn. Clever v Bille ale to tu nebudu uploadovat, protože ač jde zase o úplně stejnou konzervu (stejná cena, i gramáž) nepřišla mi v ničem tak výjimečná chuťově. No a tímto bych to taky rád uzavřel. Teď dám asi s testováním pochutin z Rakouska na chvilku pokoj, protože díky zákazu vjezdu bez negativního testu se tam asi nějakou dobu nedostanu.
Budu rád pokud se v tom tam někdo vyzná a bude mi moct doporučit něco dobrého k vyzkoušení. Mají tam dobré věci a ač bych řekl že o něco dražší, na kvalitě to jde poznat.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Grunt »

gonzo23 píše: 13.11.2020 6:29 Lunč z maspro chutove velmi dobry, ale ze 12ti konzerv 4 rezave v oblasti trhaciho vicka. Pritom datum vyroby 9 dni nazpet. :?
Na dlouhodobe skladovani to asi neni.
Tak tohle je mi líto. Nemůže to být tím že to třeba stojí někde ve vlhku v nějakém skladu či tak? Já jich už několik vzal přímo z prodejny, všechno fungl nové krásné plechovky co šli přímo do lednice, nikde ani náznak rzi. Jedna i tam leží do teď. Je tam to trhací víčko k něčemu? Můžu tam zajet a zkusit se zeptat jestli by neudělali várku do něčeho normálního.
Starken
Příspěvky: 87
Registrován: 11.01.2013 16:35

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Starken »

Ty konzervy z Rakouska jsou opravdu rakouské.
Podle identifikačního označení výrobků živočišného původu (ovál) AT 62028 EG je výrobcem: Landgenossenschaft Ennstal LANDENA KG z Stainach-Pürgg, www.landena.at
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Grunt »

Starken: Ok, díky (nevím proč to tam nenapíšou). Takže namleté prasátka a kravičky odněkud ze středu Alp. Za €0,85 a přitom stačí přejet o jednu vesnici a jednu hranici a v místních Coopech nic jiného jen palety všeho možného a nemožného od Hamé (musí mít nějakou smlouvu s Coopem či co).
Nech jde celé Hamé do prd*le! :finger
Barmalej
Příspěvky: 37
Registrován: 12.02.2019 15:51

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Barmalej »

Dnešní test pochoutky starého kancléře od conserva.de

Objednal jsem si na zkoušku pár konzerv na zde již recenzovaném webu, jako první jsem otestoval Pochoutku starého kancléře. Zde odkaz: https://shop.conserva.de/de/dosenwurst/ ... 32048.html

Po otevření a odlití šťávy, se mi podařilo vyklepnout kompaktní obsah konzervy připomínající lančmít. Pochoutku se mi podařilo nařezat na 4 plátky, podobným jako na ilustrační fotce, následně osmažit na pánvi.

Nejprve jsem byl překvapen, pro mne netypickým okořeněním, ale po dvou soustech jsem přišel na chuť. Tím, že výrobek obsahoval i brambor, mrkev, pórek a celer, nebylo třeba ani pečiva. Ostatní členové rodiny si také pochutnali. Při další objednávce od Conservy určitě zařadím do objednávky. :yes Obrázek
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od devlop »

už jste někdo měl tohle polské MRE?

podle chlápka z "Jdeme žrát" to docela ujde
https://www.youtube.com/watch?v=EKtFBuMyWGg

prodávají to za cca 260Kč, akorát mi chybí důležitá informace - trvanlivost
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od jameson363 »

devlop píše: 01.12.2020 17:13 už jste někdo měl tohle polské MRE?

podle chlápka z "Jdeme žrát" to docela ujde
https://www.youtube.com/watch?v=EKtFBuMyWGg

prodávají to za cca 260Kč, akorát mi chybí důležitá informace - trvanlivost
Vypada to docela hezky. Libi se mi, ze obsahuje flameless heater. Pro zacinajiciho preppera nebo pro nekoho, kdo to spis bere tak, ze "chci mit doma par veci, kdyby se neco malyho stalo", tak proc ne. Pro "seriozniho preppera" co buduje vetsi zasobu velke/tezke/drahe.

Koupil bych si to maximalne kvuli tomu heateru jako vec do pohotovosniho zavazadla, ale stejne bych to doma prebalil a upravil. Libi se mi, ze jidlo ve vanicce je vetsi porce nez v US MRE, ale vanicka neni moc outdoor/vojenska. Ale aspon to ma ochranneh karton narozdil od ceskejch BDP. Kamaradi z armady, alespon z tech elitnejsich utvaru, rikaj, ze mechanicky to moc nevydrzi. Nechapu, proc jsou nektery evropsky firmy furt sto let za vopicema a nebalej outdoor jidlo do pytliku. Nektere to umi, takze to takovej problem asi nebude. Vanicka je sice pokrok oproti tezke konzerve, ale proste pytlik je pytlik. Bombproof baleni hlavnich jidel z MRE je naprosto genialni.
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1579
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Grunt »

jameson363 píše: 04.12.2020 17:50 Libi se mi, ze jidlo ve vanicce je vetsi porce nez v US MRE, ale vanicka neni moc outdoor/vojenska. Ale aspon to ma ochranneh karton narozdil od ceskejch BDP.
Naopak. Mi přijde ta vanička lepší protože se dá dát i nad plamen (tuhý líh/lihový vařič) jen by mohla být více vyztužená. To je fakt. Dají se jídla v těchhle pokovených vaničkách (ideálně třeba náš guláš) sehnat separé? Nebo se to dělá jen pro MRE/BDP?
jameson363 píše: 04.12.2020 17:50 Pro "seriozniho preppera" co buduje vetsi zasobu velke/tezke/drahe.
Přesně tak. Moc jsem tomu nevěřil, ale za ty prachy se dá (podomácku) udělat kvalitnější potravinová dávka. A výhodu to má v tom že si to může člověk vynutit dle vlastních potřeb (váha/chutě/náčiní). Stačí si projít třeba celé tohle vlákno a nevybírat.
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od jameson363 »

Grunt píše: 04.12.2020 18:58 Naopak. Mi přijde ta vanička lepší protože se dá dát i nad plamen (tuhý líh/lihový vařič) jen by mohla být více vyztužená. To je fakt. Dají se jídla v těchhle pokovených vaničkách (ideálně třeba náš guláš) sehnat separé? Nebo se to dělá jen pro MRE/BDP?

Mas pravdu, da se to urcite lepe ohrejvat nad beznym plamenem, pokud to do te doby nerozmlatis. Kazdopadne k mre jidlu ci jinemu pytliku ti staci pitko s trochou vody a ohrejes to na lihaci take.
jamesone, na konec citace patří znak [/quote]. Jinak je tvůj text součástí citace.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Serža »

jen fyi
dělal jsem aktualizaci skladu a vypadly mi z toho nějaké prošlé (cca v půlce roku 2019) konzervy PIKOK Vepřové ve vlastní šťávě (98 % vepře)
skladované je to v suchém kumbále, kde se drží teplota cca 15-18 °C, víčkem dolů
konzerva naprosto v pohodě, chuť vynikající
tu trochu sádla co tam je jsem si namazal na opečený toast = taktéž vynikající
----------------------
imho by vydržela klidně delší dobu...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 311
Registrován: 13.08.2016 21:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Slezsko

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Piston »

Na chalupě mám dva roky prošlou vepřovku PIKOK, tak tak jsem zabránil matce, aby ji vyhodila. Nemá se jí co stát, brzo prubnu, ale nečekám problém.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Serža »

já teda ty prošlé přesunul do lednice k postupnému sežrání a teď musím doplnit sklad zase...
otázka je, jestli se za těch cca 5 let kvalita konzerv výrazně nezhoršila....
na druhou stranu podle mého názoru byly tyhle plechový PIKOKy o parník lepší, než ostatní konkurence...tak bych nějaké procentíčko zhoršení asi skousnul...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Testy konzerv a polotovarů

Příspěvek od Tomáš »

Ty Pikoky vepřové také mám a opravdu jsou dobré.
Také uzené šproty od Nixe (lidl) jsou super.

Ale proč hlavně píšu, včera byla večer trošku krizovka s večeří, tak jsem šáhl po jedné konzervě, co jsem koupil (asi) v Penny. firma Veseko, Vepřové ve vlastní šťávě s česnekem.
Po otevření viditelná nálož sádla, ale dobrý, to mě neva.
Vůně v pohodě, hezky po česneku a opticky v konzervě taky v poho.
Ale!
Po vyndání na pánvičku bylo vidět, že jde fakt o zbytky, hodně odpadu. Chuť po uvaření mizérie.
Vizuelně - to se vám jíst nechce.
Takže určitě nedoporučuju.
Ilustrační foto (bohužel jsem nefotil při testu, nebyl čas)
Přílohy
20210111_233441[1].jpg
20210111_233453[1].jpg
Odpovědět