Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Ano, bez zaváhání. Buď já nebo on.
87
65%
Ne, raději bych zemřel.
46
35%
 
Celkem hlasů: 133
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Terminated Account »

toto vláno je zajímavým testem, jak kdo dokáže porozumět psanému textu a jak kdo je pilný čtenáč :head :head :head :mrgreen:
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Václaf »

Takže vlastně očekáváš,že Ti všichni odpoví ,,ANO'' ,,NE'' To by to tady bylo poměrně strohé. To bych radši sežral souseda,beztak je míň užitečný nežli pes,neřkuli tři psi :beer
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Terminated Account »

Já nic neočekávám, ale hodně mě to dává. Kde by jsi toho souseda vzal v mé situaci? ;) Chápeme tuhle hru, nebo mám po sté zopakovat zadání?
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Václaf »

Chápu,nemusíš nic opakovat. I když opakování je prý matka moudrosti :hand :beer
NE nesnědl !!!
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od DeadMan »

MacGyver :yes ;) :lol:
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od DanBlack »

Musíš trochu přesnějc nastavit výchozí situaci (taky jsem si zadání přispůsoboval podle svého)
Takže:
Jste zasypaní/zavření a jediný možný zdroj jídla je váš pes...sníte ho?
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Terminated Account »

Ona je ta situace schválně přesně vykreslena v následné diskusi pod anketou. Jenže tu nikdo nečte ;) Byl to mimo jiné takový testík informačních toků.
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Koniáš »

MacGyver

A seznámíš nás s výsledky testu?
Nebo aspoň se závěry, které jsi z toho vyvodil?

Koniáš
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Terminated Account »

Jasný, téma už je vyčerpané. Podstata nastíněného dilema byla v tom jak kdo dokáže vnímat mezní situaci. V tomto případě "kontroverzní" dilema a jak se k němu postaví. Diskuse myslím mluví za vše. Nepodařilo se mi zjistit nic nového.
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Koniáš »

Jasně.
Je to zatím jen teorie a tak si tam každý přidává citový balast ať sám sobě nemusí nic vysvětlovat. V reálu by byla volba jednoduchá.

Koniáš
Akem
Příspěvky: 6
Registrován: 18.06.2013 18:08

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Akem »

Centurion píše:Já bych psa svého psa nesnědl nikdy. Pro mě to je jako kdybych měl sníst svého bratra. Je pravda, že člověk neví co je to hlad, dokud nekouká na druhého člověka jako na jídlo. Kdybych začal na svého psa koukat jako na jídlo, tak bych ho pustil na svobodu a nechal ho jít svou cestou. Navíc když v PA době u vás někdo uvidí psa kterého jste ještě nesnědli tak má jistotu že nebude sněden ani on sám. Stejně jako ten kluk v The Road poznal, že jsou to hodní lidé, protože ještě nesnědli svoje děti a psa.
Jestli by to taky nemohl působit opačně, má psa protože žere cizí lidi ke kterým nemá žádný vztah... ;)
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od des »

ono to ani tak nevypadá jek anketa o jedení psa, ale jak nejaký sociologický prieskum. vymodelovaná situácia ktorá v realite nastat nemože.
btw, na borca, ktorý bez váhania zabije a zežere vlastného psa, bych si dával fest majzla. teda v prípade že by pri freestyle campingu bol v mojej skupinke.

modrý: moj zmiznuvší príspevok bol politicky nekorektný?
vrb
VIP
Příspěvky: 895
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od vrb »

Ještě že tady nemusím povinně odpovídat :-)

Připomíná mi to situaci, kdy se mě dloholetá přítelkyně zeptala, jestli bych za ni položil život. Tak jsem jí řekl že klidně, a byla spokojená.
Pak jsem dodal že bych za ni položil klidně i víc životů a zlikvidoval bych všechny kteří by se nám pokoušeli ublížit. Nato začala konstruovat nereálné scénáře že by to musel být jedině můj život a ně někoho jiného a tak...
Bezhlavy
Příspěvky: 115
Registrován: 22.06.2013 15:13

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Bezhlavy »

Pročetl jsem pozorně celé vlákno a ačkoliv MacGyver může namítnout, že se snažím švindlovat a měnit zadaní ankety, neodpustím si poznámku, že nejspíš existují i situace, v nichž bych si snědením svého psa čas neprodloužil, ale naopak zkrátil, jelikož bych tak přišel o jediný zdroj tepla, umrznul.
Frank
VIP
Příspěvky: 247
Registrován: 05.06.2012 14:36

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Frank »

To už by se taky anketa mohla předělat na "Necháte se v případě nouze sežrat vlastním psem?" :D
george
Příspěvky: 62
Registrován: 16.11.2012 10:33

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od george »

Síce som odpovedal ano - pretože si to myslím, no pokiaľ sa človek naozajnedostane do krízovej situácie tak je ťažké odpovedať - možno by som sám seba prekvapil (ťažko povedať či pozitívne, alebo negatívne), ako už veľakrát v živote. On si totiž človek veľa o sebe myslí a skutočnosť je častokrát iná!
Uživatelský avatar
Foxy
VIP
Příspěvky: 534
Registrován: 13.10.2012 18:39
Bydliště: Jižně od Prahy

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od Foxy »

Spousta lidí má zábrany sníst vlastního psa.
Takže nejlépe domluvit se s jiným člověkem, co má podobné zábrany. On by zbaštil toho vašeho a vy toho jeho. S cizím psem by už takový problém nebyl.
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od muzzleloader »

Sezral bych ho a hotovo.Psi maso uz jsem mel a bylo to vyborny.Psi miluju,ale prodlouzeni zivota,nebo jen nacerpani sil pro par dni,nebo i hodin,dava sanci na totalni zvrat udalosti.A v kombinaci se zachranou me rodiny,je to jeste jasnejsi a primocarejsi.
Ale psa namam,takze mravokarci se muzou spolehnout,ze sezeru jen ciziho psa,mozna jejich milacka.A nemusim mit ani strach z jejich odvety,protoze pokud odmitaji ukojit zakladni lidskou potrebu,tak ja budu mit po pecince,o 1000% vice sil :-)
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od DeadMan »

Po zkušenostech z poslední doby kdy neustále narážím na dementní pejskaře (cca 5-10% mezi návštěvníky), kteří nechávají své psy běhat na volno bez náhubku (turistické stezky atd.) a můj kluk se cizích psů takhle bojí, tak je začnu žrát už teď i s páničkama :twisted:

Pozor psy mám rád (nemyslím teď k jídlu), ale pejskaři mě hodně serou :evil:
Uživatelský avatar
zizla
Příspěvky: 51
Registrován: 10.03.2013 15:11
Pohlaví: muž
Bydliště: Krno

Re: Dokázali by jste v krajní nouzi sníst vlastního psa?

Příspěvek od zizla »

Nekdy mám tu svoji bestii zlodějskou chuť sníst už teď, a když vařím, tréningově mu přikládám česnek :mrgreen:
Odpovědět