Mana

Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Mana

Příspěvek od Ivana »

Ono je těhle věcí víc,mě se docela zamlouvá Anapur, ale ještě jsem ho nevyzkoušela. Na Maně se mi nelíbí, že to skládaj z chemicky izolovaných látek, kdežto ten Anapur je směs přírodních věcí, jako ovesná nebo mandlová mouka (ale zase má kvůli tomu menší trvanlivost). Mana taky docela hrudkuje, nikdy se to nerozpustí úplně.

Přehled všech těhle výrobků je tady: https://www.blendrunner.com/table?sort- ... al-country - pokud vás to zajímá, najděte si ČR. Jsou tam i grafíky poměru bílkovin, tuků a sacharidů.
neilz
Příspěvky: 144
Registrován: 02.03.2016 12:24
Pohlaví: muž

Re: Mana

Příspěvek od neilz »

tyhle napoje jsou vzdy ty nejhorsi odpady a mana je snad uplne to nejhorsi na trhu, je to vpodstate jen levnej spatne vstrebatelnej protejnak, trochu sacharidaku atd v cene 5-10kc za kterej si reknou 70kc, je to jen tezkej biznis a ohrozovani zdravi
Zatvrzelej ANTIVAXAK :devil
Uživatelský avatar
Equestrian
Příspěvky: 139
Registrován: 26.01.2020 15:55
Pohlaví: muž

Re: Mana

Příspěvek od Equestrian »

Tak tak, Mana jsou akorát vyhozený prachy za předraženej produkt. Když si člověk koupí kvalitní syrovátkovej protein, hodí do toho nějaký zdroj sacharidů - maltodextrin/glukozu(hroznový cukr) nebo třeba rozemleté ovesné vločky, rozpustí v tom kousek kokosového oleje a hodí k tomu tabletu dobrýho multivitamínu v nějaký chelatový vazbě(dobrá vstřebatelnost oproti např. oxidu atd., ale to už se rozebíralo v jiným vlákně), tak budeme na nějaký skoro poloviční ceně, za mnohem lepší věc, tož asi tak ;)
BTW. ten multivitamín samozřejmě jen jednou za den, jen narážím na obsah vitamínů a minerálů, kterýma si v Maně klepají po ramenou.
"Je lépe být připraven na příležitost a nemít ji, než příležitost mít a nebýt na ni připraven"
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Mana

Příspěvek od Nightmare »

Já otestoval Pokeat a hlad jsem neměl, to jsem čuměl. Stačil mi jeden místo oběda, jen pak bylo trochu větrno, dámy prominou.
Odpovědět