Výběr praktických civilních kalhot

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje
Nuwara
Pohlaví: muž

Re: Výběr praktických civilních kalhot

Příspěvek od Nuwara »

Ty, já jako dlouhé nosím výhradně Helikony. Jako dlouhé mám dvoje a střídám jenom ty plus jedny staré na špinavou práci atd...
Po pár letech lehce prodřené lemy na nohavicích a už jsem je musel párkrát barvit, protože černá bledne a nechává se vyšisovat od sluníčka. A teď mi vlastně dochází, že jsem taky podlehl panice a zuřivě nakupoval. Sice ne zásoby v super márketu, tam preventivně už nějakou dobu nelezu, ale dokoupil jsem před týdnem dvoje Helikony pro strýčka příhodu. Krom toho budu muset tak do dvou let přeřadit ty stávající z kategorie - nos mezi lidi do kategorie do lesa, na práci atd... :-) Jinak mluvím o SFU verzi.
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
hrd

Příspěvek od hrd »

Ad Bushman: možná, že se zase zlepšili. Před 2 lety jsem u nich nakoupil košile a max. spokojenost. Tak jsem teď risknul a koupil (ach, drahou!) mikinu, zatím jen jedno praní, tak uvidíme.
dolmar

Příspěvek od dolmar »

Používám Helikon UTP, miluju ty stehenní kapsy které jsou na zip a v dosahu bez toho abych se musel kroutit a ohýbat. Nedávno jsem zhubnul a potřeboval jsem menší velikost. Přitom jsem zjistil že už je nedělají ve verzi Denim, ale jen Denim Mid. Na můj dotaz mi odpověděli že verze Denim už nebude, čímž mne pěkně naštvali :( Nosil jsem je rok v kuse a konečně začínaly získávat tu správnou patinu... Kámoš co je nosí teď si je nemůže vynachválit.
Odpovědět