Jaké maskáče

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje
Odpovědět
jameson363
Pohlaví: muž

Re: Jaké maskáče

Příspěvek od jameson363 »

Germanik1 píše: 10.01.2022 6:29 Technická otázka: ta barva bledne mechanickým odřením nebo kontaktem s UV?
Mechanicky pranim. Na UV jsou tyhle materialy pomerne stabilni.
jameson363

Příspěvek od jameson363 »

Haluziak píše: 10.01.2022 8:17 jameson363, který rok výroby? první verze měli zase problém, že se trhali i od špatného pohledu.
Tak to netusim, mel jsem to v ruce tak 5 let zpet.
Serža
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Serža »

Ulfhednar píše: 09.01.2022 23:07 Hrd i Jameson mají pravdu, že vyšisovaná 95 po značnou část roku a vegetačního krytu maskuje lépe.
barevně podobný je kryptek-mandrake, používám a přijde mi, že v lese se sem-tam proschlými listy to kreje výborně
Přílohy
bl-cpu-nr-71_ghost_21.jpg
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Maximus
Moderátor

Příspěvek od Maximus »

Nové 95 jsou super do prostoru smrkovych lesů s prirozenym podrostem, tam jsou top. Jinak mi pro vetsinu použití prijdou vetsinou dost tmavé a zelené.

Osobně mam nejradeji britské MTP, které tak "nesviti" jako originální Multicam a maji v armyshopech dobry poměr vykon/cena.

Rozhodně ale nasim novym maskačům fandím, ty stare jsou hlavně strihem nic moc.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
NoobsRush

Příspěvek od NoobsRush »

klasický 95 se správně "čistí" nějakým chemickým svinstvem, pokud je dáte do pračky tak naruby, hodně lidí dělá tu chybu že je prostě švihnou do pračky a rozjedou to, ta barva je na to citlivá. Mám 10 let starý celoročky klahoty se kterýma jsem se něco naplazil + pochody a vzor je v podstatě fuč (v pračce jsem je pral jen 2x).
Obrázek
cca 3 roky starý foto s pěkným srovnáním, dneska jsou víceméně jen světle olivový.

Serža: kryptek mandrake jsem měl a rozhodně už nikdy víc. To je módní doplněk, to není funkční camo. Ono to budí dojem dobrýho vzoru co ve světlým spektru skvěle maskuje, ale realita je úplně jiná. Pokud nestojíš na místě tak je naprosto jednoduchý tě spatřil i v hustší vegetaci. Nadruhou stranu jsem to vyměnil za noční typhon (resp funkční čínskou kopii, jelikož origo stojí raketu) a to si nemůžu vynachválit.
Serža
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Serža »

\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
NoobsRush

Příspěvek od NoobsRush »

neříkám špatný, ale mě tyhle videa resp účelný nechávají chladný. V takových případech jsme schopný se "ztratit" v pískovým camu v lese. Věc názoru. Je jeden z důvodů proč mám několik vzorů který si beru dle situace/místa.
Odpovědět