Sluneční brýle

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje
Odpovědět
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Sluneční brýle

Příspěvek od the.marek »

Jakožto opravdu častý uživatel této pro mě nepostradatelné pomůcky a velký "světloplach", nosící sluneční brýle skoro celoročně, jsem si všiml, že o slunečních brýlích tu není samostatné vlákno a víceméně ani slovo. Dovolil jsem si proto založit vlastní vlákno.

Celý život tahám sluneční brýle všeho druhu, povětšinou "no name" sportovní nebo "letecké" za pár stovek.
Vzhledem k tomu, že věci u mě mají poměrně dlouhou trvanlivost jsem se rozhodl pořídit si nějaký lepší, dražší kousek.

Co kdo nosíte za brýle, případně jaké máte zkušenosti s různými značkami a co Se Vám nejvíce osvědčilo? ;)

Pokukuji po Oakley, byť je to celkem pálka, máte s nimi někdo zkušenosti? Líbí se mi především sportovně-civilní modely, nechci vypadat, jako bych se urval z Tour de France nebo naopak Justin Bieber :mrgreen: .
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Sluneční brýle

Příspěvek od zedik »

oakley jsou super,bollé taky dobrý,nejlepší dle mého subjektivního názoru za mě polaroidy.určitě to chce vyzkoušet,doporučuju zahrnout do výběru a zkusit
salám
Příspěvky: 107
Registrován: 17.07.2013 8:06
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Sluneční brýle

Příspěvek od salám »

Za sebe mohu doporučit Oakley. Měl jsem dvoje (o oboje jsem teda přišel) a jsou bezkonkurenční. V šeru jsem s nima krásně viděl, mohl jsem čučet do ostrého slunka a absolutně bez problémů. Nemá cenu kupovat levnější modely jako to nedávno udělal můj kolega (asi 3000 kc), ale je lepší si připlatit. Když jsem zkoušel ty jeho tak mi připadalo, že to jsou obyčejné brýle za pár stovek. Za mé jsem dával přes 5500 kc. Jedny jsem bohužel ztratil a o druhé přišel při autonehodě. :head
Až budu mít přebytek peněz tak do nich půjdu zas.
Měl jsem polaroidy, bolle a ray-ban. S ostatníma značkama srovnávat nemůžu.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Sluneční brýle

Příspěvek od proforma »

Jelikoz ja - kdyz sundam bryle - nevim, jestli prijela tramvaj, nebo autobus :-), tak mam dioptricky samozatmavovaci, plastovy cocky Transition. Jak jsem se kdysi mohla tahat se sklenenyma Heliovarama! :-) Pokud si nemuzete vybrat z normalnich slunecnich bryli a chteli byste neco extra (treba fesne titanove obroucky s tvarovou pameti, ty fakt nezlomite), tak pri vyberu zvazte i variantu udelat si bryle "na miru", proste normalni fensterglasy (bez dioptrii). Tim se vam dost rozsiri moznosti :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
JOBU
Příspěvky: 1825
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Sluneční brýle

Příspěvek od JOBU »

Ess Ice,nosím ich už zopár rokov a som spokojný,odolnosť neskutočná,a na šoférovanie vynikajúce.
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1153
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Sluneční brýle

Příspěvek od Alstratt »

Jak uz bylo zmineno v jinem prispevku (v jinem vlaknu) do akce nosim Revision. Na ven nosim obycejne neznackove bryle, jedny znackove ktere tu uz byly zminene a to Oakley ktere zapominam v aute ktere velmi chvalim.
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Sluneční brýle

Příspěvek od jameson363 »

Oakley. Sice jsou drazsi, ale kvalita skla i design ramecku je proste luxusni.
Odpovědět