Bug Out Boots

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Bug Out Boots

Příspěvek od proforma »

Promoknou kazdy. Driv, nebo pozdejc. A ktery nepromoknou, tam je zase vlhko zevnitr. Ja bych volila hlavne dobre vyslapnuty :-) Lehky textilni kotnikovy, nejspis Meindlovky, i kdyz pouzivam spis jine znacky, ale Meindlovky jsou takovy spolehlivy backory :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Bug Out Boots

Příspěvek od RedneckBear »

Neni to sice uplne necivilni (=nenapadna) obuv, ale ja nedam dopustit na Prabos Barracuda. Mam je pet let, suplujou mi zimni boty (ve vetsi zime dvoje ponozky v pohode) a nosim je v zasade od podzimu do jara, obcas (vyjimecne) i v lete, podle terenu. Budu si kupovat druhe do zasoby, ale ty me prvni porad krasne drzi (jen uz krasne nevypadaji :mrgreen: ). Takze ja v pripade bugoutu predpokladam tyhle Prabosky.
The Emperor protects ...
yorkin
Příspěvky: 23
Registrován: 27.07.2014 21:25
Pohlaví: muž

Re: Bug Out Boots

Příspěvek od yorkin »

Kanady vz. 2011. Padnou mi dokonale i bez rozšlapávání, goráč funguje bez problémů, když si přes ně dám džíny, nepůsobí příliš vojensky. V kombinaci s páskovými sandály Source si dovedu představit, že můžou fungovat jako jediná obuv pro nejširší spektrum použití.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Bug Out Boots

Příspěvek od Matěj »

To, že vojenské boty padnou bez rozšlápávání nemusí být pravidlem. Záleží na kopytu. Mě boty 90 taky padly bez rozšlapananí nové. Boty 2000 zimní i celoroční byly ze začátku utrpení. Díky nim mám na službu vzpomínku v otlacích na nohách do teď. :)
Uživatelský avatar
Vladimir
Příspěvky: 227
Registrován: 22.09.2016 14:04
Pohlaví: muž

Re: Bug Out Boots

Příspěvek od Vladimir »

Presne tak, u mňa 60tky ako aj 90tky kým som ich rozchodil tak nohy boli otlačené do krvi. Inak čo sa týka rozchodenia kanád, jeden tip bol pred obutím vliať do kanady pol deci vodky - alebo nejakého čistého liehu, potriasť, alkohol sa hneď vsiakne, nie sú mokré. Možno trochu pomôže, osobne som veľký rozdiel nevidel, ale čo mi pomohlo najviac, je zobrať topánky v teplom - horúcom - počasí, dať si do tela, poriadne ich prepotiť - až do mokra - a pomocou toho potu pekne zmäknú a prispôsobia sa nohe. Samozrejme by som si takto účelovo neprepotil nohy, proste to tak vyšlo, že som ich musel mať na nohách celý deň a vonku bolo cez 30 stupňov.
Vladimír
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Bug Out Boots

Příspěvek od Serža »

dám to sem, v YT vlákně by to zapadlo
tohle jsou botičky...jen by mě zajímala cena
https://youtu.be/FyDNDxsqTOE
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
pracintl
Příspěvky: 433
Registrován: 28.11.2013 9:37
Pohlaví: muž
Bydliště: okolí Prahy

Re: Bug Out Boots

Příspěvek od pracintl »

dělník nejsem, rolník také ne, musím tedy asi být pracující inteligent
Odpovědět