Obleceni (nejen) do prirody - teorie

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Obleceni (nejen) do prirody - teorie

Příspěvek od Matěj »

Šití v Číně podle mě nebude problém. Číňan dodá kvalitu, jakou si zaplatíš, tzn. od nic moc, po špičku. Ve firmě bereme z Číny a popravdě jsou v lepší kvalitě, než jsme za stejnou cenu schopni vyrobit my v ČR (strojírenská výroba). Samozřejmě, že po smontování dostanou výrobky označení "made in Czech republic", popř. země dle původu našeho západního zákazníka, ale to je jaksi běžná praxe. :roll:
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Obleceni (nejen) do prirody - teorie

Příspěvek od Serža »

u Helikonu je pro mě zásadní, že dělají i prodloužené verze kalhot, což se v dané cenové hladině jinak blbě shání
klasické L jsou mi krátké
ideální L-L
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
fransilice
Příspěvky: 98
Registrován: 26.08.2015 13:45

Re: Obleceni (nejen) do prirody - teorie

Příspěvek od fransilice »

Matěj....jak jsem psal,kvalita vypadá slušně,žádné špatné švy,nikde nic netrčí a ani nitky nepřebejvaj....takže s kvalitou šli nahoru
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Obleceni (nejen) do prirody - teorie

Příspěvek od jameson363 »

fransilice píše:Dárkem jsem obdržel fleesku helikon liberty....no,už to není ten helikon co před lety,je makanější a zdá se že i něco vydrží...ale co mě rozesmálo,že i Pšonek už začal šít hadry v číně....takže polskej helikon je už vlastně Mao-centungova manufaktura :D
Helikon sije v cine x let.

Jinak osobne tyhle alternativni fleesky moc nemusim. Kvalita fleesu byva dost kolisava. Nema to sice zadny tacticool velcro a barvu, ale z fleesek bych doporucoval ty GI US, at uz starsi cernou "spear", tak ty novejsi foliage/coyote. Da se sehnat asi tak v rozmezi 800-2000kc dle stavu a mista. Sice jsou dneska fleesky na ustupu a nahrazujou se dutym vlaknem apod, protoze jako sbalit fleesku do baglu je vazne mrdat. Sbalitelnost fleesu je fakt tragicka, ale na praci a kratsi vylety, kde ji mas furt na sobe, ma podle me svoje misto. Kvalitni fleece je pomerne nesmrtelnej matros, coz se o teplejch bundach z dutyho vlakna nebo peri neda rict ani nahodou.
Odpovědět