Combat Shirt

...aneb vše na tělo včetně taktické výstroje
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koso
Příspěvky: 186
Registrován: 06.01.2021 18:18
Pohlaví: muž

Combat Shirt

Příspěvek od Koso »

Mate nejake skusenosti s nosenim tohto typu oblecenia? Alebo je to zbytocna polozka? Nejake overene znacky/modely? Ja osobne pokukujem po niecom od Direct Action ale nemam to s cim porovnat....a este otazka na niekoho s praktickou skusenostou, nosit priamo na tele alebo este nejaka vrstva pod to? :?
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Combat Shirt

Příspěvek od Zapadlo »

je super - člověk se vyhne problémům s odletováním knoflíků.
1skx7i.jpg
Uživatelský avatar
Koso
Příspěvky: 186
Registrován: 06.01.2021 18:18
Pohlaví: muž

Re: Combat Shirt

Příspěvek od Koso »

:yes :rofl
Uživatelský avatar
hrd
Příspěvky: 1391
Registrován: 14.04.2014 11:05

Re: Combat Shirt

Příspěvek od hrd »

Za mě dobré na léto. Ruce (lokty) se neodřou, ale je v tom méně horko než v blůze.
Já pořídil vyřazené Britské z Armedu za pakatel a spokojenost. Nosím přímo na tělo.
https://www.armed.cz/britska-kosile-uba ... nal-56348/
jameson363
Příspěvky: 633
Registrován: 29.12.2012 0:02
Pohlaví: muž

Re: Combat Shirt

Příspěvek od jameson363 »

Nosit muzes primo na tele.

Pouziti v military odvetvi je jasny, pod balistickou vestou je nahovno mit beznou tkaninu od bluzy a lepsi pouze slabsi/funkcni vrstvu. Pokud se bavine o civilnim pouziti, tak pod vetsi batoh, popripade s hrudni brasnou je to fajn, jinak mi to prijde zbytecny. Zbytecnej kockopes, co neni ani triko, ani bluza/kosile/mikina.

Doporucuju koupit vyse zminenej britskej poustni vyprodejovej za par stovek, sam si princip vyzkouset a pak se eventuelne rozhodnout, jestli investovat do nakyho drazsiho v lepsi barve.
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Combat Shirt

Příspěvek od Stenny »

Pro mě docela fajn kus oblečení na teplé počasí, když člověk cvičí nebo blbne v lese a ve skalách. Slušně saje pot, není v tom takové horko, překáží méně než blůza (třeba když člověk leze a potřebuje se nějak zkroutit, natáhnout po chytu...) ale předloktí a lokty jsou chráněné.
Odpovědět