Respirátor

...aneb co se jinam nevešlo.
Odpovědět
MrPorter
Pohlaví: muž

Re: Respirátor

Příspěvek od MrPorter »

Já stále používám měděnej Respilon. Mají ho v nové verzi, která je příjemnější na delší nošení, i když při zaháknutí jen za uši těsní velmi velmi zlehka. Nosím to s nasazenou plastovou sponou, která je v balení, a když je nějaký rizikovější prostředí tak to zaháknu tou sponou za hlavou a hned se to víc přitáhne a těsní pak už dostatečně.
vrabi

Příspěvek od vrabi »

MarS píše: 13.10.2021 12:07 Jaký aktuálně berete respirátory? Dochází zásoby, tak bych chtěl zas něco dokoupit. Dívám se na ten RespiLAB, maj 70% slevu.

https://www.respilion.cz/respilab-respirator-ffp2-10ks/
Výrobce: Zhejiang Hongyu Medical Commodity Co.,Ltd., Vyrobeno v Číně.
Ne že bych byl zaujatý, spíš mám problémy s kolísavou kvalitou PRC výrobků ;) Jeden kus mají perfektní a druhý šunt, což samozřejmě nemusí být zrovna tento případ ...
Fabulous
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fabulous »

Respilion jsou fejkaři, kteří žijí ze jména Respilonu. Těm se radši vyhnout.
EU delenda est! - Ostatně soudím, že EU musí býti zničena.
Maric

Příspěvek od Maric »

Teď mám doma respirátory Fridrich&Fridrich SAAR. Cena přijatelná, Baleno po jednom kuse, každé balení obsahuje sponu "za uši" i když není potřeba, uši neřeže. A odpor při dýchání velmi přijatelný. A ještě info z webu: "Filtrační materiál z hypoalergenního materiálu použitý v tomto respirátoru byl vyvinut ve spolupráci s odborným týmem Technické Univerzity v Liberci. Vyrobeno v České republice."
MarS

Příspěvek od MarS »

vrabi píše: 14.10.2021 7:12
MarS píše: 13.10.2021 12:07 Jaký aktuálně berete respirátory? Dochází zásoby, tak bych chtěl zas něco dokoupit. Dívám se na ten RespiLAB, maj 70% slevu.

https://www.respilion.cz/respilab-respirator-ffp2-10ks/
Výrobce: Zhejiang Hongyu Medical Commodity Co.,Ltd., Vyrobeno v Číně.
Ne že bych byl zaujatý, spíš mám problémy s kolísavou kvalitou PRC výrobků ;) Jeden kus mají perfektní a druhý šunt, což samozřejmě nemusí být zrovna tento případ ...
vzal jsem je a nejsem z toho dvakrát nadšenej, fučí kolem nosu. Jak si tu dával odkaz na jaře na ty s tim plíškem navrch (už nevim ten název) těsní krásně, akorát jim teda odpadal ten plech.
MarS

Příspěvek od MarS »

od Goodmask, už jsem to našel.
Odpovědět