Jak opravit Camelbak?

...aneb co se jinam nevešlo.
Odpovědět
cipis
Příspěvky: 4850
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Jak opravit Camelbak?

Příspěvek od cipis »

Tak jsem chvilku uklízel jsou výstroj, jednak kvůli nadcházející airsoftové sezóně, tak kvůli obecnému úklidu atd.
No a zjistil jsem, že mám díravý ten modrý Omega Camelbak :(
Jen tím, že na to něco někdy spadlo, nebo jsem na to něco položil nebo tak něco ... Je to tak 3/4 kružnice o průměru cca. 2mm, jakoby vyseklé. Voda samozřejmě teče.
Má prosím někdo vyzkoušený nápad, jak a čím to zalepit? Vzhledem k tomu, že je to na pitnou vodu, tak jsem tak nějak zavrhl většinu lepidel, chemoprenem to asi není zrovna nejšťastnější nápad lepit.
Nejhorší je, že jsem to vyzkoušel hned po koupi a pak se to válelo víc jak rok někde v tom mém "bincu", takže defacto absolutně nepoužité.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak opravit Camelbak?

Příspěvek od Terminated Account »

Vyhodit do plastu.
cipis
Příspěvky: 4850
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak opravit Camelbak?

Příspěvek od cipis »

Tak to jsem nechtěl slyšet :(
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Jak opravit Camelbak?

Příspěvek od Desouza »

Co je to za material ? Plast ? Plasty se dají svářet ... PP , PE , PVC se vaří vcelku dobře .
scorpio
VIP
Příspěvky: 127
Registrován: 12.01.2012 22:46

Re: Jak opravit Camelbak?

Příspěvek od scorpio »

Osobně bych zkusil zvenku i zevnitř ducktape, ale začni shánět novej :?
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak opravit Camelbak?

Příspěvek od Terminated Account »

Vyhoď to a nešpekuluj. Osobně jsem viděl desítky lidí, kterým na akci (někdy mimo civilizaci) praskl velbloud. Ať už jsou příčiny jakékoliv, následky jsou nemilé a někdy téměř neřešitelné. Pominuli mokrý batoh - nejlépe od sladkého jonťáku, tak nahradit v divočině obal na vodu je téměř neřešitelné. I kdyby jsi s tím běhal kolem baráku, tak to za otravování s opravou a zklamáním z výsledu nestojí.

Osobně uznávám velblouda jen na výkonostní sporty jako cyklistika, běh atd. a na horolezectví - prostě všude tam, kde nelze vůbec nebo snadno sundat batoh. Všechno ostatní nejlépe a nejspolehlivěji řeší lahev.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Jak opravit Camelbak?

Příspěvek od štaflík »

MG :yes
Na druhou stranu pocit, že ses pochcal zádama je nesdělitelná životní zkušenost:-)
Odpovědět