Krabička na nářadí - CHCI PORADIT

...aneb co se jinam nevešlo.
Odpovědět
Dikobraz
Příspěvky: 45
Registrován: 01.09.2014 21:37

Krabička na nářadí - CHCI PORADIT

Příspěvek od Dikobraz »

Zdravím, potřebuji radu, doufám, že nevadí takto založené vlákno, pokud bude třeba, odstraním ho pak.

Sháním nějakou krabičku na drobné nářadí - sada rozšířených bitů k Leathermanovi, imbusy, drobný šroubovák atd.
Vím, že nejjednodušší je hledat kolem sebe, ale nevím jak je to možné, já nic pořádného nemůžu najít. Krabička od energitu se rozpadne, to mám vyzkoušené. Komerční pouzdra na podobné věci jsou buď moc drahá (nad 200,- kč) nebo moc těžká / velká.

Nemáte tip na nějaký výrobek, který je v plechové krabičce nebo jiném pouzdru, které něco vydrží? Nehledám profi protipádové vodotěsné pouzdro, ale normální krabičku, která se nerozpadne po pár týdnech nošení sebou.

Díky!
Hombre910
Příspěvky: 35
Registrován: 11.08.2014 20:13
Pohlaví: muž

Re: Krabička na nářadí - CHCI PORADIT

Příspěvek od Hombre910 »

Nemelo by nahodou noseni Leathermanu odstranit potrebu/touhu takoveto mini naradove sady?

Jinak abych se vratil k dotazu. Hodne zalezi na velikosti jakou si predstavujes. Jestli je to pokud mozno co nejmensi (krabicka od energitu) tak bych se podival do hornbachu, obi, bauhausu na poradace na sroubky. Ty nejmensi by ti mohli velikostne vyhovovat a maj vic druhu usporadani z kterych se da vybrat a u nekterych se daji ty prihradky usporadat podle sede.

P.S.: Omlouvam se za diakritiku, pisu z mobilu.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3471
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Krabička na nářadí - CHCI PORADIT

Příspěvek od Hohepa »

Kaufland kuchyňské potřeby .
Krabičky na svačiny v různých barvách a velikostech, víčko na "pantu" a zaklapávací petlice.
Vypadají přibližně:
school-box.jpg
school-box.jpg (18.52 KiB) Zobrazeno 7205 x
Jednu nosím denně v ledvině jako organizátor na drobnosti, druhou podobně v EDC baťohu.
Mám je něco přes rok a zatím jsou v nezměněném stavu.
Nejmenší co mám je veliká přibližně 9×6×3 cm.
Dikobraz
Příspěvky: 45
Registrován: 01.09.2014 21:37

Re: Krabička na nářadí - CHCI PORADIT

Příspěvek od Dikobraz »

Hombre910 - chci něco jako krabičku od energitu, ale ta se rozbije, to je moje zkušenost. Leatherman řeší většinu věcí, ale bitkit se na pouzdro nedá připnout a je proto potřeba ho mít někde po ruce. A k němu ještě pár dalších drobností. Pro ilustraci dávám foto:

Hohepa - díky za radu, mrknu po nich, ale přesto bych radši nějakou plechovou než plastovou.

Obrázek

Třeba super byla krabička zbrojovy a něco vydržela, ale cena je teď někde kolem 200 - 400 Kč protože se jedná o sběratelský artikl.

Obrázek
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3471
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Krabička na nářadí - CHCI PORADIT

Příspěvek od Hohepa »

ve vlákně KPZ jako dárek jsem dával odkaz
http://www.rozpad.cz/forum/viewtopic.ph ... 20#p108878
http://www.armatex.cz/zdravotni-materia ... -10-ml-133
I když to nevypadá tak ty střeva se stříkačkou jdou volně celé vyndat a zůstane prázdná nerezová krabička,
tlouštka stěny 0,75 mm ( měřeno digišuplerou) . Takže docela dost bytelná škatulka.
Víčko drží docela festovně.
Mám verzi 5 ml ta už není v nabídce, mají 10 ml a 2 ml.
Já ji nemám určenou na klasickou skautskou KPZ spíš organizátor drobností v EDC ledvině.
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Krabička na nářadí - CHCI PORADIT

Příspěvek od K4cer »

Krabička na tabák by asi byla velká, co?

Jinak dlouhá léta s úspěchem používám klasický plechovky (různý vejšky) a deklík na kočičí žrádlo. Není to minuvzdorný a deklík po několika letech praskne, ale je to funkční, levný, a operativně sehnatelný. Ve vysoké piksli vod párků mám v pracovním báglu lékárničku.
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Dikobraz
Příspěvky: 45
Registrován: 01.09.2014 21:37

Re: Krabička na nářadí - CHCI PORADIT

Příspěvek od Dikobraz »

Díky za rady, nakonec jsem si koupil krabičku od injekční stříkačky, přímo z Armatexu (druhou největší). Krásně se tam vejdou bity z Leathermana a je tam místo na spoustu dalších drobností (budou imbusy, lahvička s olejem, vata nebo hadřík, lepidlo, tejpa, zapalovač a podobné drobnosti, které se hodí k drobným opravám). Takže díky moc, později dodám i foto..
Odpovědět