Mýty a omyly v survivalu aneb Co se v survivalu neučí

...aneb studijní materiály.
Odpovědět

Má (musí!) Milli vydat svůj epos knižně?

Ano
158
83%
Ne
33
17%

Celkem hlasů: 191
Milli
Rozpadlík & Sponzor serveru
Pohlaví: muž

Re: Mýty a omyly v survivalu aneb Co se v survivalu neučí

Příspěvek od Milli »

Dobrý večer Rozpadlíci, Bille,
příručka má 25MB, ta není problém. Těch 25GB tvoří přílohy a odkazy.
Já se v textu hodně odkazuji "jinam" abych neopisoval, připadá mi to hloupé a i zbytečné.
Nejsem typ opisovače, takových "expertů" je plný internet. Avšak občas uvádím informace, které vyvolávají "reakce". Proto se odkazuji na zdroje, ve kterých jsou uvedeny buď obdobné poznatky, nebo také názorově odlišné a nechávám na čtenářích, aby si vytvořili vlastní názor.

Řada z Rozpadlíků, minimálně několik desítek, "full" verzi má. Proto bych se chtěl optat vlastníků plné verze; Jeví se vám text konzistentní i bez příloh, či nikoli. Sám to nedokáži nezaujatě posoudit.

Přeji všem hezký večer
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které nám braly dech.
dracekvo
VIP

Příspěvek od dracekvo »

Se sdílením 30 GB bych mohl pomoci.

Viz vlákno o cloudových službách
http://rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f= ... 63#p186663

Mělo by stačit na mail.ru založit bezplatný účet (32GB místa) a veškeré dokumenty nahrát jako veřejné. Nebo založit více účtů na jiných službách.
Potom by si každý mohl stahovat podle potřeby. Tuším že úschovna a pod po určité době mažou.

Případně pokud má někdo problémy s daty, tak můžu udělat bezplatně službu rozesálání poštou :) Nejlevnější fleška 32gb je zhuba za 220 Kč. Vyšlo by to asi levnji než pálit na DVD. Ale ani napálení na DVD by nebyl problém. Potom už je to jen otázka odeslání v bublinkové obálce.
Ale v dnešní době určitě každý najde nějaký způsob jak se dostat k free wifi a stáhnout si to.
Haluziak

Příspěvek od Haluziak »

Osobně myslím že nějaký free cloud by byl nejlepší. 30gb v ére dnešního internetu není nic extra na stažení. Když jsem bydlel na kolejích tak nás museli omezit 10GB den protože podakteří byli schopni minout mnohem mnohem více.
Beware of old men in profession where men die young.
Milli

Příspěvek od Milli »

Zdravím Rozpadlíci,
ano, máte pravdu. Můžu také vytvořit blog. Zvažoval jsem všechny možnosti. A vždy jsem skončil u toho nejjednoduššího řešení. SZ, fleška a pošta. Ošoupaná fleška 32 GB se válí doma v šuplíku skoro každému. Dopis 2 x 20Kč. A pokud ji náhodou česká pošta ztratí nebo ji někdo čorne ze schránky, nijak to nebolí. Zatím se to ještě nestalo, a to posílám flešku poštou několikrát do měsíce. Dokonce jednou až do Irska. Zatím žádný problém.

Nicméně, navrhujete-li lepší řešení a já věřím, že ano. Můžeme to udělat takto. SZ, fleška a pošta. Pošlu vám to a je to na vás. Co vy na to, Rozpadlíci? Jen malá připomínka, než to uděláte veřejně přístupné, přečtěte si to. Ono totiž některé přílohy, jsou hodně na hraně.

Přeji všem hezký večer
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které nám braly dech.
vrbodol

Příspěvek od vrbodol »

Jak moc se liší plná verze od osekaný? Já si to kdysi sice stahoval budto tady nebo na ulož to už nevím,kde jsem na to sehnak odkaz, tak jestli jsem o nic nepřišel. No každopádně jsem v tom nic moc závadnýho neviděl,ale třeba jsem přehnaně tolerantní. :)
Milli

Příspěvek od Milli »

Dobrý večer Rozpadlíci, Vrbodole,
liší se tím, že plná verze je s přílohami, na které se v textu odkazuji.
Texty, audio, video, obrázky.

Hezký večer všem
tomec

Příspěvek od tomec »

Václaf píše:S Millim jsem se setkal dvakrát osobně a samozřejmě nevím,jestli je odborník na výbušniny,ale na to ostatní ano. :hand

ano zvysok je super.ako som pisal bolo alebo teda je dobre ze sa niekto zaobera aj temou planovaneho prezitia.a hlavne uceleneho a na urovni.osobne mi akurat trocha vadila ta kapitola o vybusninach ale to sa dalo prekusnut.kto sa chce tomu viac venovat je na nete napocudovanie ohladom toho dost info.
co sa tyka spominanej knihy tiez by ma potesila/ano ano viem,zatial som tu iba kritizoval tak vlastne nemam dovod a narok ju mat/ale myslim ze ti bude asi nerealne.osobne to mam doma vytlacene a nie je problem.
Haluziak

Příspěvek od Haluziak »

Kolegové, je někde dostupná Miliho rozšířená příručka (umřel mi disk na kterém jsem ji měl :/ ) nevvo si budu muset vystačit s tou první 12Mb verzí?
bacil

Příspěvek od bacil »

Společnost již vykazuje všechny prvky fašismu včetné hledání názorových odpůrců a jejich eliminace.
Haluziak

Příspěvek od Haluziak »

Ďakujem
Odpovědět