The Strain

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

The Strain

Příspěvek od Terminated Account »

Pominuli postav jak na orloji. Divnou vyumělkovanou společnost chovající se zcela iracionálně. Vznosné humanistické myšlenky, nesmyslné chování hrdinů, směšné zbraně a ještě legračnější boj o přežití. Překombinovaný děj a tunu klišé...

Musím konstatovat, že se na tento zombie mord dá dívat, páč herci se snaží a děj celkem taky odsýpá.

http://www.csfd.cz/film/361262-strain-the/

Na medzinárodnom letisku Johna F. Kennedyho pristane lietadlo, ktorého svetlá nesvietia a dvere zostanú zatvorené. Doktor Ephraim Goodweather (Corey Stoll), špičkový epidemiológ a riaditeľ Centra pre kontrolu chorôb v meste New York, je na miesto privolaný, aby záležitosť spolu so svojím tímom vyšetril. Na palube objavujú dve stovky mŕtvych a štyroch preživších. Situácia sa skomplikuje potom, čo mŕtve telá obetí zmiznú z márnic. Goodweather a malá skupina odhodlaných ľudí, ktorí sú mu ochotní pomôcť, musia bojovať, aby ochránili nielen svojich milovaných, ale aj celé mesto od starodávnej hrozby, ohrozujúcej ľudstvo samotné – temného a krutého vírusu vampirizmu.(Incantator)
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: The Strain

Příspěvek od Pepe »

Zrovna dneska jsem uvažoval, že založím vlákno... předběhl jsi mě :)

Včera večer jsem zkouknul první dva díly a je to docela fajn, rozhodně budu pokračovat. Zajímavej nápad a děj.
Uživatelský avatar
miculas
Rozpadlík
Příspěvky: 271
Registrován: 22.07.2012 19:15
Bydliště: Hanácké Athény

Re: The Strain

Příspěvek od miculas »

Doporučuji knižní předlohu (Zhoubný kmen - nákaza, Zhoubný kmen - pád). Spoluautorem knihy je režisér seriálu, Guillermo del Torro. Na seriálek mrknu, dík za tip.
Odpovědět