The Witcher (2019) / Zaklínač

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

The Witcher (2019) / Zaklínač

Příspěvek od Haluziak »

Tož pojďte podiskutovat.

Zatím jsem viděl 7 dílů a musím říct, nedopadlo to tak zle jak mohlo. Henrimu Cavilovi role sedla a to jsem původně nesouhlasil s jeho obsazením - viděl jsem tam Madse Mikkelsena. Celkově vizuál postav mi víc seděl ve hrách, tak nějak jsem si je představoval při četbě (povídky podle nichž je seriál natočen jsem znovu dočetl dva dny před tím, než jsem si pustil první díl).

Mávání železem jde Cavilovi mnohém lépe než Michałovi Żebrowski ve Wiedzminovi (2001). Żebrowski je docela dobrý herec, ale nechápu proč ho obsadili, když Polsko oplývá množstvím vynikajících historických šermířů a HEMA zápasníků.
Otřesné Nilfgaardské zbroje se povedlo ututlat do pozadí, takže víceméně neruší.

To že je to takový trochu mišmaš, věci jsou odlišně od předlohy, meh koukat se na to dá moc pěkně. za mě :yes

PS: Renfri jsem si v knížkách představoval úplně jinak a tady byla SKVĚLÁ, takovou babu bych chtěl mít doma (no ale každému co si zaslouží takže mám to co mám a musím být spokojený).
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1298
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: The Witcher (2019) / Zaklínač

Příspěvek od Kapo »

Som dopozeral. Výhoda pre tých, ktorý nečítali a nevideli. Nemajú s čím porovnávať. :lol:
Fajn rozprávka v štýle hobyt, či game of trones. Sa teším na dalšiu epizódu.
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Odpovědět