Into the night 2020

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Odpovědět
Excalibur73
Příspěvky: 51
Registrován: 16.06.2016 9:38

Into the night 2020

Příspěvek od Excalibur73 »

Into the night (Za stínem noci) je belgický seriál, kdy pasažéři civilního letadla prchají před východem slunce, který působí globální katastrofu.
Zatim jsem viděl první díl a nápad to neni špatnej. Seriál má na IMDB přes 70%, u nás trochu míň. Postavy nejsou nijak sympatický. Nápad dobrej. Provedení levnější.
Jestli se někdo dívá, moh by mi vysvětlit, když mermomocí letí na západ, aby utekli východu slunce, Island hoří, pak se vrátí 1000 km na východ do Skotska a tam je ještě tma a pohoda??? Podle mne vychází slunce na východě, Tokyo atd. V prvním díle padlo, že v New Yorku to už proběhlo, což je podle mne naprostá blbost, protože jim vychází slunce nějakejch 6 hodin po nás nemluvě po Japonsku.

https://www.csfd.cz/film/852839-za-stinem-noci/prehled/
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Into the night 2020

Příspěvek od viktor »

neres to, jinak ti proste jebne :D v "uzasnem" filmu Outside the Wire 2021 kde v roce 2036 chrani obyvatele a mir americke mirove jednotky za krvave války v evrope na balkane který se nachazi nekde na severu ukrajiny. Blizko franic s RF. Uzurpator a zlocinecky vudce Viktor Koval podporovany samozrejme z RF.... :D :D :D
to si clovek fakt tuka na celo a to ještě není vse...ten film je sama perla ...
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Excalibur73
Příspěvky: 51
Registrován: 16.06.2016 9:38

Re: Into the night 2020

Příspěvek od Excalibur73 »

Přesně. Pravda. Koukal jsem teď na druhej díl a celou dobu šrotoval, jestli jsem blbej, nebo mi něco uniká a nakonec z toho vim prd. Na Wire jsem se chtěl kouknout o víkendu, ale pak jsem si přečet recenze a podle všeho jsem si ušetřil nervy :D
Odpovědět