Fallout (202x)

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Odpovědět
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Fallout (202x)

Příspěvek od MarS »

Asi jste zachytili, že Amazon chystá TV sérku. Letos to prý jde do výroby a podílí se na tom i herní studio Bethesda, která stojí za pokračováním původních her. Tak snad to moc nezmrví :)
Přílohy
fallout.jpg
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od bivoj »

MarS píše: 14.01.2022 21:31 ...která stojí za pokračováním původních her...
Která stojí za ZMRVENÍM původních her. Pokud zašťituje i nějaký film/tv seriál, není to IMHO vůbec nějaká dobrá zpráva.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
NoobsRush
Příspěvky: 119
Registrován: 17.01.2021 12:44

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od NoobsRush »

Já to též jako dobrou zprávu neberu, narovinu tak nějak si nedokážu představit o čem by série měla být, zábava ve falloutu byla právě ta neomezená možnost se chovat jak hráč chce.
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od RedneckBear »

bivoj píše: 14.01.2022 22:04
MarS píše: 14.01.2022 21:31 ...která stojí za pokračováním původních her...
Která stojí za ZMRVENÍM původních her. Pokud zašťituje i nějaký film/tv seriál, není to IMHO vůbec nějaká dobrá zpráva.
Nikdy jsem nepochopil tenhle odpor. Hral jsem vsechny dily krome 76 (ta me fakt nelaka) a muj neoblibenejsi je Fallout 3.
The Emperor protects ...
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od bivoj »

A hrál jsi i 1 a 2? Tzn. původní Fallouty od Interplay a snad kromě ještě Las Vegas jediné hry hodné toho jména...
F3 byla strašná sračka, z těch 3D FPS odnoží se dal hrát (a držel se jakž takž duchu úvodních dvou dílů) snad už jen zmiňovaný FLV... (A ano, kromě 76 jsem také hrál všechny díly, včetně FT).

Mmch kvalitních izometrických tahových RPG (tedy to, co byly F1 & F2) bohužel vzniká jako šafránu, na rozdíl od generických 3D FPS/TPV pitchovin na jedno brdo...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od MarS »

tak když píše, že hrál všechny díly 8-)

Uvidíme, jsem taky spíš skeptickej, ale pozitivní je, že údajně oba hlavní tvůrci (Nolan, Joy) hru hráli ba do konce u nich je, dle jejich slov, velmi oblíbená. Taky to mohl dělat někdo, kdo vůbec neví o co jde.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od bivoj »

Tak taky znám pár takových, co tvrdí, že všechny F hráli a k dyž jim člověk ukáže něco z 1&2 tak čučí jak puci. ;) Tak to já jen tak, z opatrnosti se raději přeptám...

Stejně tak mám obavy byť i z informace, že Nolan i Joy hru hráli a je oblíbená (kde se to píše?) protože pokud se to týká nějakých těch zmrvených 3D a ne úvodní brutálně černohumorné a naprosto nejen politicky nekorektní dvojice, tak to nemá tu správnou hodnotu...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od MarS »

To je pravda. Soudim jen z toho mála dostupných informací. Vzhledem k jejich věku (nejsou to žádný šedesátníci) mi to přijde pravděpodobný.

“Fallout is one of the greatest game series of all time,” Joy and Nolan told THR. “Each chapter of this insanely imaginative story has cost us countless hours we could have spent with family and friends.

"It is just a gonzo, crazy, funny, adventure, and mindfuck like none you’ve ever seen before,”



btw 3D jsem vůbec nehrál, nemám na to železo, nedokážu říct, jestli to je zmrvený.
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od MarS »

někde byl přímo článek, kde se o jejich zkušennostech s hrou psalo, už to nenajdu.
M M
Příspěvky: 264
Registrován: 08.10.2015 19:48

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od M M »

[OT] Nechapem co tak strasne drbete nasledovnikov. Hral som vsetky (som rocnik 1970 ;) ). Ako - F76 nekomentujem (ten som len kratko skusal) ... ale F3 bol zaujimavy novy pocin, preskok do 3D prostredia ... pribeh - povedzme "OK", FNV - pre mna pribehovo uplna bomba. Presiel som to X krat, skumal rozne cesty, volby a frakcie ... uhral to aj na hardcore - a DLCcka boli tiez dobre (Lonesome Road, Dead Money, Old World Blues - super, Honest Hearts - o cosi slabsie ale tiez nie zle). F4 - tam by som scenaristu za par veci nakopal niekam (hlavne za nemoznost niektorych volieb) ale aj tak to posunulo prostredie zase o kus dalej - a moznosti uzit si ten postapokalypticky svet znacne stupli.
A ano, tiez by som si rad zahrat niekedy stary pribeh (hlavne F2) v engine z F4ky.[/OT].

Serial - no, som zvedavy co z toho dokazu spravit - holt asi budu mat trochu iny rozpocet nez tvorci "Nuka Break" :D.
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od RedneckBear »

Od doby, kdy jsem zjistil, jak zmrvili v serialu Pratchettovu Nocni hlidku, tak jsem opatrny ke vsemu ...
bivoj píše: 16.01.2022 16:00 A hrál jsi i 1 a 2? Tzn. původní Fallouty od Interplay a snad kromě ještě Las Vegas jediné hry hodné toho jména...
F3 byla strašná sračka, z těch 3D FPS odnoží se dal hrát (a držel se jakž takž duchu úvodních dvou dílů) snad už jen zmiňovaný FLV... (A ano, kromě 76 jsem také hrál všechny díly, včetně FT).

Mmch kvalitních izometrických tahových RPG (tedy to, co byly F1 & F2) bohužel vzniká jako šafránu, na rozdíl od generických 3D FPS/TPV pitchovin na jedno brdo...
Jo, krome 76 jsem hral vsechny. F1 nekdy na konci stoleti, dostal se ke mne na nejakem megapacku (odhadem 1999?), F2 o neco pozdeji.
A jo, 1+2 jsou super, ale nebojim se priznat, ze ac me nejdriv u F3 mrzelo, ze jim to neni podobne, tak nakonec je to muj nejoblibenejsi dil. Sice neni tak "humorny", ale zas je mnohem temnejsi (zvlast ta smutna a pochmurna atmosfera vaultu, kam se lidi schovali do bezpeci, ale pak se ukazalo, ze to vetsinou kvuli svinstvum vault-tecu bezpecni neni, tam na mne dost padala) a to taky pocitam. New Vegas se mi libi taky hodne, ale F3+Broken steel jsou pro mne proste best.
F4 uz me moc nebavila a do F76 nejdu, zda se mi nejaka divna. :D
MarS píše: 16.01.2022 17:51 btw 3D jsem vůbec nehrál, nemám na to železo, nedokážu říct, jestli to je zmrvený.
F3 mi bezelo na mem repasovanem kancelarskem srotu. Je to nejaka i7 typove z 2011 a 8GB RAM s integrovanou grafkou. Na nizke detaily se strednim dohledem v poho. F1+F2 samozrejme jedou taky. :D
The Emperor protects ...
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Fallout (202x)

Příspěvek od MarS »

Odpovědět