The Last of Us

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
OldSoldier
Příspěvky: 181
Registrován: 25.02.2014 10:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha a okolí

The Last of Us

Příspěvek od OldSoldier »

Dvacet let po zániku moderní civilizace je otrlý přeživší Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z nebezpečné karanténní zóny. Oba se musí vydat na cestu napříč Spojenými státy a spoléhat jeden na druhého, aby přežili.

Překvapuje mě, že to tu ještě není - nový serial od HBO, napsaný podle počítačové hry. Zatím je to docela napínavé a baví mě to, i když ani tomuto seriálu se nevyhnula WOKE propaganda a proto v jednom díle budeme sledovat milostný příběh jistého homosexuálního preppera a jeho partnera. Ale dám tomu ještě šanci, protože jsem si jist, že tihle gayové už dále v seriálu vystupovat nebudou a snad tvůrci již učinili dost pro LGBT komunitu a teď uz to bude ok :-)

Sledovat se dá na HBO Max v češtině.
giuseppesro
Příspěvky: 3
Registrován: 16.05.2022 20:26
Pohlaví: muž

Re: The Last of Us

Příspěvek od giuseppesro »

Spíše jsem čekal, že Frank přetáhne Billa svícnem, když hrál na pijáno...že z toho bude příběh o Romeovi a Juliánovi jsem nečekal.
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: The Last of Us

Příspěvek od miselito »

dnes musim dopozerat 3. cast...k romaniku som sa este nedostal, ale co sa mi pacilo, bola scena, kedy sa to mestecko vyprazdnilo a zacal s pripravami :D to bolo fajn ako nabehol do hobby marketu a raboval.
Snad ta scena s pianom nebude tak hrozna, hru som nehral kedze nemam playko, takze neviem ci to bolo sucastou pribehu.
Tipnem si, ze nie, pretoze v dobe vydania hry nebol svet este celkom "rainbow-ovo" meneny. :devil
Zlejbrambor
Příspěvky: 3
Registrován: 11.03.2020 12:10

Re: The Last of Us

Příspěvek od Zlejbrambor »

Kdepak, už ve hře byl Bill na hochy, ale nemelo to tam tolik prostoru
Uživatelský avatar
nocturne.op.15
Příspěvky: 42
Registrován: 27.04.2014 19:14
Bydliště: PRaha - západ

Re: The Last of Us

Příspěvek od nocturne.op.15 »

Po strance deje je to priserna slatanina, nelogicka misty az na pudu. Nechci spoilovat, protoze...

Za zkouknuti to stoji. Je to hezky a vypravne natocene a dialogy obcas celkem pobavi. Jako oddechovka na nedeli, proc ne. Co se mi vylozene libi je postava Kathleen, ta by zaslouzila mnohem vic prostoru...
Odpovědět