Revolution

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Odpovědět
JimmyJazz
Příspěvky: 819
Registrován: 31.01.2011 12:41

Revolution

Příspěvek od JimmyJazz »

J.J. Abrams (serial Lost, film Cloverfield, novy Star Trek) pripravuje post-apo serial. Zatim bylo americkou televizi NBC odsouhlaseno natoceni pilotni episody, datum vysilani zatim neni znamo. Ustrednim motivem je to, ze zname formy energie (zatim neupresneno, jake vsechny) z nejakeho duvody prestaly existovat/pracovat. Vypada to, ze americane toci adaptaci Neffovy Tmy ;)
Uživatelský avatar
Rase
VIP
Příspěvky: 541
Registrován: 27.04.2012 0:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolution

Příspěvek od Rase »

Zdá se, že by ten seriál mohl být hodně zajímavý. Našel sem trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=JwfCRAtkYEI
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Revolution

Příspěvek od Terminated Account »

Vypadá to na něco mezi Herkulesem-Xenou-Hvězdnou bránou-Dr. Housem-Ztracenými-a kriminálkou z nějaké Horní dolní.

Perfektní těla, účesy, make UP, dokonalé a efektní exteriéry, skvělé srdceryvné životní příběhy, pestré emoce a pouliční šermíři trestající bezpráví = bohužel mě to absolutně neoslovilo.

Můj názor berte s rezervou. Nevlastním televizi a dívám se pouze na co se zrovna chci dívat, tak jsem asi úplně mimo (out). :roll:
Uživatelský avatar
Rase
VIP
Příspěvky: 541
Registrován: 27.04.2012 0:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Revolution

Příspěvek od Rase »

Přišlo mi to jako Fallout New Vegas, nebo-li takové postapo v americkém, mainstreamovém stylu. Není sice hnáno do reality, ale je to taková odnož postapo kultury. Soudím tak hlavně podle zbraní co tam používají - předovky a luky, jako by vyskočily z falloutu.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Revolution

Příspěvek od alibaba »

Ja jsem si myslet ,ze elekriku znam ja mi jasne i ten elektromagneticky puls co zasahl zemekouli roku asi 1858, ale at mi nekdo vysvetli ,ze na zemi nebudou fungovat baterie ,nepujde uz nikdy elektriku vyrobit na toto potrebuji vysvetleni co se stane !!!
Uživatelský avatar
John Henry
Příspěvky: 7
Registrován: 22.07.2012 20:49
Bydliště: Brinn

Re: Revolution

Příspěvek od John Henry »

http://www.edna.cz/revolution/ - Tady je českej web s novinkama o seriálu, kdyby to někoho zajímalo.

Na druhý pohled to vypadá celkem důvěryhodně, ale trochu se bojím, aby to nebylo moc americký. Neohrožené ženy bojovnice, co přeperou 3x tak těžšího chlapa a podobný hovadiny. Ale Abramsovi věřím, takže očekávám kvalitu.
JimmyJazz
Příspěvky: 819
Registrován: 31.01.2011 12:41

Re: Revolution

Příspěvek od JimmyJazz »

dneska jsem shlednul vsechny dostupne episody a musim rict, ze je to docela uchazejici. Sice pochybuju, ze by to byl az takovej stredovek (jsem treba prekvapenej, ze tam nemaji drevoplynove automobily, vic parnich stroju apod.), ale jinak vcelku dobre zpracovane.
Nobody
Příspěvky: 589
Registrován: 18.07.2012 1:17

Re: Revolution

Příspěvek od Nobody »

Jako s realitou to nemá mnoho společného, ale pokud to beru jako pohádku pro dospělé, tak se mi to líbí.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Revolution

Příspěvek od štaflík »

Mě by to i bavilo, ale deptá mě tam následující:
-věčně (a v nejméně vhodnou dobu) moralizující hlavní hrdinka.
-zastavování času, je-li chvíle pro patetický proslov (do budovy z které nelze utéct co nevidět vpadne spousta vojáků - to je ta nejlepší chvíle pro dlouhé moralizovaní, proslovy a procítěné pohledy do očí - vojáci mají naštěstí tolik taktu, že počkají)
-v podstatě nudný koloběh: přesun-šavlovačka-přesun-šavlovačka-přesun- a hádejte co bude...
-všichni se flákají divočinou nalehko a jsou pořád perfektně čistě oblečení a vyžehlení
-chlapy se asi každé ráno holí Braunem, co oholí vousy co vyrostou až příští kvartál, a pak si napatlají hubu aftershavem
-kde furt berou jídlo?? :shock:
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: Revolution

Příspěvek od big bang »

štaflík píše:kde furt berou jídlo?? :shock:
no predsa majú catering :geek: :lol: klapka cvak a idú sa nacpať :lol:
srejby
Příspěvky: 100
Registrován: 26.11.2012 20:10

Re: Revolution

Příspěvek od srejby »

Taky mě to neoslovilo, se stěma PA seriálama roztrhl pytel a začíná to být nuda
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Revolution

Příspěvek od štaflík »

Souhlas. Zatím mě baví jen The Walking Dead (ta se docela vylepšila) a Falling Skies (uvidíme co dál, zdá se, že to bere grády moc k sci-fi a scénáristé začínají tápat).
srejby
Příspěvky: 100
Registrován: 26.11.2012 20:10

Re: Revolution

Příspěvek od srejby »

Jak jsem koukl na trailer tak sem to projížděl a tenhle rok vyjde dost filmů na PA téma a podobně např. World war Z,after earth,mulbury project, atd.
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Revolution

Příspěvek od Centurion »

Původně sem chtěl napsat co všechno tam je špatně, ale pak sem usoudil, že na to nemá cenu. Je to takovej Dallas řízlej filmem The Postman.
Uživatelský avatar
uaz469
Příspěvky: 482
Registrován: 13.11.2011 11:08

Re: Revolution

Příspěvek od uaz469 »

Fanda odvysílá kompletní první dvacetidílnou sérii, první díl v sobotu 25. ledna od 21.10 hodin. Další pak hned v neděli ve stejný čas.
Uživatelský avatar
micheldecoucy
Příspěvky: 186
Registrován: 14.11.2014 1:24
Pohlaví: muž
Bydliště: <censored>

Re: Revolution

Příspěvek od micheldecoucy »

Prvni serie do se mi libila tak do 1/2 az 1/3 fakt hodne, pak to uz bylo slabsi - konec stylovej. Druha serie me moc nenadchla.
Odpovědět