Jak jsem našel zpřízněnou duši......

...aneb podělte se o své zkušenosti, zážitky a poznatky s ostatními.
felix5
VIP
Příspěvky: 685
Registrován: 04.07.2012 17:20

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od felix5 »

na internetový seznamky zapomeň je to ztráta času.
Uživatelský avatar
Steril
VIP
Příspěvky: 513
Registrován: 08.03.2012 21:49
Bydliště: Praha

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Steril »

Někteří mí známí si pomocí internetové seznamky našli ženu a až na smolaře s násilnickou cizoložnou Běloruskou která snad šla jenom po občanství si nikdo nestěžoval.
Hodně zajímavá varianta je i speed dating, jednou jsem byl na takové akci jako "komparz" a fakt mě to bavilo, veřím že se tak dá seznámit.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Fabulous »

Speed dating je navoneny podvod. Vetsina mladych zen je tam zaplaceny komparz. Kolega to 2x zkusil a kdyz je odhalil a ztropil povyk, tak mu vratili penize.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Karlos »

Mojeho kamaráda klofla po internetu jedna prima žena následujícím způsobem... chtěla přítele se stejným příjmením jako má ona (aby se jí po svatbě nezměnilo :roll: )... tak si na netu vyfiltrovala pár mužských... naslepo je obeslala (podotýkám že kamarád nebyl v žádné seznamce apod. a ona nevěděla zda jsou či nejsou volní)... no abych to neprodlužoval už jsou spolu přes 8 let a mají dvě děti :D
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od cipis »

Tak kdyby to bylo podle mého příjmení, tak si mě nevyfiltruje žádná :D
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od sigmark »

Karlos: tak to bude pani taky pěkné éro :-D
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Karlos »

No brala to trochu jako srandu a takhle dopadla :) Jinak je to prima ženská...
vlk972
Příspěvky: 474
Registrován: 26.10.2012 9:50
Pohlaví: muž

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od vlk972 »

Tak to je zajímavý příběh :-)
felix5
VIP
Příspěvky: 685
Registrován: 04.07.2012 17:20

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od felix5 »

no já se s pár lidma ještě před lety ze seznamky sešel a podobně bylo i pár vztahů ale víceméně sem dospěl k názoru že to je ztráta času. dle mého totiž běžnej člověk aď muž či žena nehledá nějakýho magora ale normálního člověka se kterym se dá vyžít a pes je zakopanej v tom že tenhle tip lidí většinou nepotřebuje využívat služeb seznamky takže na někoho takovýho na seznamce narazit se rovná nálezu 5 milionů v krabici od bot v šatníku. asi sem měl pech ale co já mám zkušenost tak to bylo jak ve farmář hledá ženu. buď byly šeredný a hodný nebo poměrně hezký ale úplně blbý . s těma se sice chvíly dalo vydržet ale opravdu jen chvíly a podobně to bylo i s těma šerednejma.

Teď jistě někdo začne oponovat že lidé na seznamování dnes nemají čas že sou pořád v práci a to je právě ono...hledáte někoho kdo bude pořád v práci a nakonec přijde domů zničenej že jen padne kolikrát ani nepozdraví a další den nanovo ? asi těžko. jedinej rozumen způsob seznamovaní mi připadá ten přez koníčky . například oba mají rádi outdoor , camping kola. a hlavně tyhle vyztahy začínají přirozeně a nenuceně z kamarádství a né jak na seznamce kdy by se dalo říct "tak a teď se budem seznamovat a něco z toho musí bejt !"
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od sigmark »

no a my máme taky společný zájem, takže paranoidní samice sem :-)
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od cipis »

No to je právě ten problém, asi to bude chtít ke koníčkům přidat i nějaký takový, kterému se věnuje víc holek než jen pár promile ...
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od sigmark »

anebo přidat děvčeti pár promile :-D
vlk972
Příspěvky: 474
Registrován: 26.10.2012 9:50
Pohlaví: muž

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od vlk972 »

No to jsem zvědavej, jestli se tady nějaká s paranoiou, nebo promilema objeví :-D
Uživatelský avatar
Fred
Příspěvky: 9
Registrován: 20.01.2015 23:10

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Fred »

Moje přítelkyně také nechtěla slyšet o mých představách co se může stát nebo co se stane. Každopádně jsem se prostě připravoval dál ;) . Časem jsem si z ní ale vypěstoval rozpadlíka. :)
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Ivana »

Teda hoši: jestli se chcete opravdu seznámit, tady ty samičky spíš odrazujete než lákáte. Copak kurňa nevíte, že na lovu se nesmí řvát ?
I když na druhou stranu je pravda, že taky zastávám teorii předběžného zastrašení: pokud má utéct, ať to udělá co nejdřív abych neztrácela čas.
Jinak Jardu Šmída co pořádá Rychlý Rande znám osobně, před časem jsem mu to pomáhala v Brně organizovat (i když se už přestěhoval jinam) a žádné podrazy na nikoho nedělá.
Seznamky na netu ano, ale opatrně (zejména pro holky), do inzerátů nepsat adresu, nepsat obvyklý mail, nepsat telefon, tyhle údaje dávat po čase a s rozmyslem. A dobře vybírat a číst mezi řádky.

Jo a mimochodem, opravdu myslím, že se píše spřízněnou (i když to špatné čtení tam hrozí taky...)
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od malajizva »

S manželkou (snad jedinej opravdovej přítel, který mi po těch letech zbyl) jsme zajedno v mnoha věcech včetně rozpadu a toho, na co je třeba být připraven... Problém je, že pokud chceme dobře přežít v poločase rozpadu, je třeba mít aspoň další 2-3 rodiny a společně se "bránit" a žít.
Takže kdo má zájem kousek za Prahou po D1 na společný rozpadlický projekt? ;)
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Marglin »

Ivanka :yes :lol:

Pánové, jak jsem četl ty vaše úvahy o tom, jak "dostat" ženskou, v části o promilích jsem si regulérně poprskal tablet :rofl Pernodem a s nostalgií zavzpomínal na moment, kdy mi moje budoucí žena smrtelně vážně řekla, že koupat se jednou za týden je prostě fuj a já se na ni smrtelně urazil (co si jako myslí?) Považoval jsem to za naprosto nepřípustný nátlak na mé soukromé záležitosti. Ale možná některým (stejně jako kdysi mě) přijde vhod rada klasika: "Zajímá vás tajemství Štybychova úspěchu u žen? Je prosté! Vsadil na Deodor! S Deodorem do tanečních, s Deodorem na služební cestu, s Deodorem za doktorem!" ;)
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Hohepa »

malajizva píše:S manželkou (snad jedinej opravdovej přítel, který mi po těch letech zbyl) jsme zajedno v mnoha věcech včetně rozpadu a toho, na co je třeba být připraven... Problém je, že pokud chceme dobře přežít v poločase rozpadu, je třeba mít aspoň další 2-3 rodiny a společně se "bránit" a žít.
Takže kdo má zájem kousek za Prahou po D1 na společný rozpadlický projekt? ;)
OT jestli je Tvá manželka, Tvůj jedinej opravdovej přítel.... tak mám strach se ozvat :lol:
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Marglin »

Jestli je tvoje manželka tvůj jedinej opravdovej přítel, tak ti upřímě závidím ;)
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od malajizva »

kamarádů je dost, ale přátelé se jsou nedostatkový zboží :sad
Odpovědět