Jak jsem našel zpřízněnou duši......

...aneb podělte se o své zkušenosti, zážitky a poznatky s ostatními.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1294
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Kapo »

Neboj, to nie je len tvoj pocit, to má dnes asi každý. Keď sa niekto chvastá, kolko má dobrých priatelov, tak sa ho opýtam len kolkým môže zavolať o dvoch ráno, že potrebuješ odtiahnuť aj s pokazeným autom domov? Kolkáti ti prídu pomôcť, keď im zavoláš, že rýchlo potrebuješ urobiť strechu na dome? Postrážiť psa na týždeň? Požičať peniaze?

A na opak to tiež funguje. Pre kolkých by si to automaticky bez rozmýšlania a vypočítavania urobil zase ty?

A buď spokojný, že máš aspon dobrú manželku, mnohý nemajú ani to.... :angel
Uživatelský avatar
Dagobert
Příspěvky: 581
Registrován: 28.05.2014 12:21
Pohlaví: muž

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Dagobert »

Asi jsem na tom výjimečně dobře, protože můžu takhle zavolat třem lidem určitě. A řekl bych, že asi tři až pět dalších by dorazilo taky. 8-)
Z těch tří spolehlivých jsem si dva v podstatě vychoval (ne, nejsou to moje děti, ale znám je odmala).
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Nicotinick »

Jak se úspěšně seznamovat a nacházet spřízněné duše ? Jednoduše. ;)
Zbavit se manželky.
Pak to jde naprosto samo a bez nutnosti řešit doprovázející komplikace. :rofl Vyzkoušeno :P
Má to jeden zádrhel, stojí to poměrně dost peněz. :cash :roll:
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Jak jsem našel zpřízněnou duši......

Příspěvek od Marglin »

Nevím, kam to zařadit. Myslím, že dobře fungující rodina je důležitá za všech dob a okolností (podle některých je svobodný muž pojištovacím ekquivalentem člověka který kouří čtyřicítku denně a všude jezdí na závodní motorce :) )

Zkrátka tohle video nám (ženě a mě) kdysi pomohlo překonat manželskou krizi. Americký pastor a psycholog Mark Gungor o rozdílech mezi mužem a ženou a jak fungovat v manželství. Jestli jste měli těžký den se svoji polovičkou, otevřete :beer a pusťte si tohle video, minimálně se zasmějete a dobře pobavíte.

Pozn. Ačkoliv to je kněz, drží se tématu a víru tam moc neplete.

Angličtina V HD, celé:
https://m.youtube.com/watch?v=iJPaDVL9kRA

České titulky (bohužel 360p) první část:
https://m.youtube.com/watch?v=fTPUhMdfvzw

Edit: spravené jméno autora
Odpovědět