Přijímač do AČR

...aneb podělte se o své zkušenosti, zážitky a poznatky s ostatními.
Odpovědět
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Lucie HHH píše: 03.06.2021 9:01
skagerak píše: 02.06.2021 23:07 Lucko, mas problem s porozumenim psaneho textu, nebo rada porusujes pravidla?

( jen se ptam, a kousave
dodavam, jestli jsou to vhodne vlastnosti pro sluzbu v ACR, a jestli to treba neodhali psychotest)
:rofl
Ani jedno. A to druhé už vůbec. Ale jak jsem už zmínila přímo do této diskuze mě navedl Google skrz stejné zkušenosti jednoho z diskutujících, prý údajně roky ve službě.

A připomínám, že mě se nepovedla inteligenční část, letos ( logika a prostorová představivost pokulhává jako u ženy normálně prý, část se sluchátky - tu jsem letos oproti loňsku totálně pohnojila ). Kdyby si četl mé příspěvky, tak jak jsem píšu a nedomyslel si něco navíc, a zmínku rozhovoru s hlavním primářem psychologického oddělení, tak až takový problém u mě nebyl, abych nemohla , za rok , na testy znovu. Což jsem se primáře zeptala na férovku narovinu, zda na službu mám nebo ne, z jeho pohledu. Prý ano. Ale letos to byl propadak v inteligenční části.

Konec :) a pardon za duplikát, nevím proč by to skočilo do dalšího příspěvku, když jsem dala jen doplnit předchozí.
skagerak
Příspěvky: 444
Registrován: 18.03.2018 14:25

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od skagerak »

Koukam, ze asi oboji.
Asi bys na tom mela zapracovat...
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Germanik1 »

Tohle má s Rozpadem společný asi ten rozpad AČR, kterého se občas dotkneme a začínám ho chápat.
Udělám co musím
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

skagerak píše: 03.06.2021 9:21 Koukam, ze asi oboji.
Asi bys na tom mela zapracovat...
To je jen tvůj dojem. Pravidla neporušují, naopak jsem dost puntičkář a to vypovídá samo o sobě. Ale je zřejmé, že se nechápeme v psaném textu, navzájem. :yes
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Fabulous »

Vzhledem k tomu, že opakovaně cituješ předchozí příspěvek, tak pravidla samozřejmě porušuješ. Tímto ti uděluji varování admina.
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Rozumím. Nevěděla jsem to. Omlouvám se.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Fabulous »

Právě jsi porušila bod 10. Pravidel. Proč chceš do armády, když si ani neumíš přečíst pravidla fóra?
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Pripičkin »

Ta holka mi byla krajne podezrela uz kdyz se zminovala o "rasiticke" kolegyni. Pojem rasismu je totiz u nas uz doslova vyprazdneny, ukradeny. Asi jako kdyz smejdi telefonni operatori davali reklamu ze maji NEOMEZENY tarif - a pod tim malymi pismenky ze do vyse 2000 kc :) Jen Buh vi, zda ta kolegyne je opravdu rasistka ve smyslu nenavisti k barve kuze - cili nenavidi treba i Morgana Freemana, nebo Sidneyho Poitiera - anebo ji jen stve ze tento politicky system se zvrhl v "slunickove" neprimerene chraneni a protezovani mensin, az jejich temer nedotknutelnost v nekterych smerech.
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Myslím, že jsem to napsala jasně, jaké řeči měla ve výcviku. A o slunickare ohledně politiky nešlo.
Chápu, jak to myslíš, ale tak triviální to nebylo. Bohužel.
Kate
Příspěvky: 3
Registrován: 05.11.2023 10:37

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Kate »

Ahoj všichni, ráda bych se zeptala zda je tu někdo kdo čerstvě prošel přijímačem do AČR? A podělil by se o nějaké informace co se týče psychotestů? Nastínil by pár otázek, které se tam mohou objevit? Předem děkuji všem za odpovědi :)
Vact
Příspěvky: 1
Registrován: 26.11.2023 15:59
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Vact »

Zítra jdu na pohovor, tak jsem se chtěl zeptat jestli je lepší přijít na hovado v civilu a nebo v obleku?
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Václaf »

Byl jsem tam v montérkách. Jen jsem pak se na to vykašlal...
Čechy čechům !!!!!
kiv01
Příspěvky: 33
Registrován: 09.02.2015 10:41
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kiv01 »

Vact píše: 26.11.2023 16:02 Zítra jdu na pohovor, tak jsem se chtěl zeptat jestli je lepší přijít na hovado v civilu a nebo v obleku?
Klasicky neutrálně civilně, tedy spíš v černých džínách, košili s dlouhým rukávem, pod ní tričko a ne úplně rozšmajdané kecky, tedy raději černé boty ... :)
Z dress codu bych nedělal vědu.

Podstatnější bude úvodní pohovor a poté zcela zásadní "kolečko" po ÚVN :)
Ať se zadaří! :D
Kate
Příspěvky: 3
Registrován: 05.11.2023 10:37

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Kate »

Vact píše: 26.11.2023 16:02 Zítra jdu na pohovor, tak jsem se chtěl zeptat jestli je lepší přijít na hovado v civilu a nebo v obleku?
Ahoj, ráda bych se zeptala, jak dopadl tvůj pohovor. Můžeš trošku nastínit jak to probíhalo? Díky Kate
Kate
Příspěvky: 3
Registrován: 05.11.2023 10:37

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Kate »

Vact píše: 26.11.2023 16:02 Zítra jdu na pohovor, tak jsem se chtěl zeptat jestli je lepší přijít na hovado v civilu a nebo v obleku?
Ahoj, ráda bych se zeptala, jak dopadl tvůj pohovor. Můžeš trošku nastínit jak to probíhalo? Díky Kate
Odpovědět