Přijímač do AČR

...aneb podělte se o své zkušenosti, zážitky a poznatky s ostatními.
Odpovědět
onix
Příspěvky: 2
Registrován: 20.12.2013 11:54

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od onix »

mg... dík moc.. fakt jsem se snazil to tam najít

sorry a jeste jednou dik za ochotu
Sybrakos
Příspěvky: 3
Registrován: 18.03.2014 22:13

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Sybrakos »

Dobrý den, rád bych se optal na nějaké informace ohledně náboru k armádě. Minulý rok v červnu jsem byl konečně pozván na vyšetření do střešovic, dostal se jenom k odebrání krve a psychotestům a psycholožka mi po nějaké debatě, rozhovoru o mě a mých aktivitách a tak řekla, že mě tento rok nepotěší a že to mám zkusit za rok. Byl jsem hodně naštvaný a nevěděl, v čem je chyba. Prý jsem "nevyzrálá osobnost." Podotýkám, že je mi 24 let. Znám několik kluků, co se na další pokus vykašlali, ale já to chci zkoušet dál. A tak jsem hledal na internetu a našel tohle.. Dovede mi někdo konkrétně poradit, jak se přesně chovat při psychotestech a vůbec u celého testování, aby se jim zamlouvalo všechno, co udělám? Nedělám si srandu, přemýšlím nad tím do teď a netuším, jak tím proplout. Děkuju za každý nápad.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od bacil »

Psychotesty jsou dělané tak, aby švindl šel poznat. Musel bys být hodně na výši, abys je dokázal bezpečně uvést v omyl. A nebyl by to náhodou podvod? Souška od chocholouška tam není jenom pro parádu, představ si, že způsobíš zkázu třeba půlky planety. Já bych tak hrrr raději nebyl.
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Reccol »

Základní baterie vojenských psychotestů nijak těžká není. K ničemu nenavádím, ale pokud je člověk inteligentní, hrát si s pravdou jde kdykoli a v čemkoli. A při pohovoru tě nevyrazej, pokud si měl konzistentní výsledky testů a nejsi idiot (našli se tací, co na otázku, zda podporují skupiny potlačující práva menšin s hrdostí odpovídají "ano" a pak se diví...). Každýmu snad dojde, co by měl při osobním pohovoru říkat a jak chce vlastně působit.
Sybrakos
Příspěvky: 3
Registrován: 18.03.2014 22:13

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Sybrakos »

Děkuji, každá rada dobrá..
Jinak dobrý web.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kregan »

Co si budem povídat diagnostické metody psychologů nejsou úplně z nejpřesnějších. Psychologie se dá nazývat vědou jen s velkou nadsázkou. Test ukáže jen na největší "magory" a zbytek je na "pocitu" psychologa. Ty starší by mohli stavět na nějaké zkušenosti, psycholog-absolvent je největší neštěstí. (píšu s pozice člověka, kterýho se studium psychologie taky dotklo).
Na co se dá připravit:
Přečíst si několikery noviny (všeobecnej přehled pomůže)
Nejběžnější metody (psychology stále omílané) jako kresba stromu či postavy jede vygooglit, nebo si pučit skripta na FF a mrknout, co je dobrý načmárat.
Pak se nenachytat na ověřovací otázky jako mluvíte vždycky pravdu /NE/, ukradl jste někdy něco /ANO/ cítíte se někdy unavený /ANO/ a jejich modifikace.
cipis
Příspěvky: 4843
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od cipis »

Bojíte se bouřky/ANO atd. :D
Jo a také nepoužívat odpověď NEVÍM, to jsi pak nerozhodný :D
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Reccol »

Je fakt, že je dobrý dát si bacha na jednu věc - na jednu a tu samou věc se v tě v průběhu těch pár set otázek zeptaj víckrát, jen to jinak formulujou. Takže nad tím trochu přemýšlet, aby si odpovídal vždy stejně.
Sybrakos
Příspěvky: 3
Registrován: 18.03.2014 22:13

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Sybrakos »

Díky, jste hodní.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Karlos »

Reccol rika se tomu lži skore a garantuji ti ze pokud se dopustis lzi na vice frontach (smerech) tak to neuhlidas. Nejlepsi je mluvit pravdu a max lhat jen v jednom smeru protoze pokud ti vyjde vysoke lziskore zacinas byt zajimavy :mrgreen:
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Reccol »

Well... U pořádných psychotestů, bezpochyby. Ale to základní vyšetření ve vojenský nemocnici neni zrovna zkouška z kvantový fyziky, je to dost obecnej test, kde vyrazej jen ty nejočividnější magory.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kregan »

Taky to neni úplně směrodatný. Lži skóre někdy vyjde dost vysoký i u lidí, kteří vyplňují podle pravdy. Je to většinou u obtížně "zaškatulkovatelných" jedinců. Při profi vyhodnocení pak psycholog projde otázku po otázce, aby si to ověřil. Často se ale bere v potaz jen výsledek vyplivlej počítačem.
iacek
Příspěvky: 1
Registrován: 30.11.2012 16:57
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od iacek »

No u radiolokátoru se toho moc nenaučíš. Jsem 6 roků na bigu jako řidič bvp. A troufám si tvrdit, že spousta lidí co čte tyto příspěvky ví o přežití víc než se běžný voják učí . To že by se někdo dostal ke zbraním a střelivu v případě nějakého průseru je totální blbost. Střelivo není . Pořádně ani na střelby. Takže ve výsledku v případě větších potíží bude člověk jinde než chce a první na odstřel. Takže prosííííím dobře si rozmyslete důvody proč se přihlásit. Jinak militaristi vítáni :lol:
kokolop
Příspěvky: 2
Registrován: 11.06.2014 13:32
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kokolop »

zdravim .. chci se zeptat jak to porbíha u těch doktoru ? mám problém stim že jsem si před nedávnem zakouřil travu a bojim se že mi to najdou a vyletim kvuli tomu .. nevite někdo jak to tam stim chodí ?
cipis
Příspěvky: 4843
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od cipis »

Tam radši ani nechoď, když nemáš vůli abstinovat ...
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Karlos »

...nesuď tak přísně, třeba to byla jeho první zkušenost a už se toho svinstva více nedotkne ;)
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kregan »

Mluvil sem s klukem, co dělal přijímačky k ozbrojenejm složkám a už u psychtestů se ho ptali, jestli zkusil někdy nějaký drogy. Přiznal trávu před dvěma měsícema a psycholožka mu řekla, že už to ani dál zkoušet nemusí, že mu jí v krvi určitě najdou.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8791
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Fabulous »

kokolop píše:zdravim .. chci se zeptat jak to porbíha u těch doktoru ? mám problém stim že jsem si před nedávnem zakouřil travu a bojim se že mi to najdou a vyletim kvuli tomu .. nevite někdo jak to tam stim chodí ?
Gratuluju! Vyhrál jsi cenu za nejblbější dotaz týdne!

A protože jsem kluk dobrosrdečný, tak ti i takový dotaz zodpovím!

Jelikož se drogy užité v minulosti zjišťují rozborem vlasů a chlupů, tak se musíš komplet ostříhat a oholit úplně do hladka. Nezapomeň na ohanbí a řitní otvor! A aby nešlo odebrat vůbec nic, tak si celé tělo důkladně namaž lékařskou vazelínou. A jsi v klidu!

A pokud by tě náhodou v armádě nepřijali, tak zajdi do prvního Buzy-baru. Tam takovou vyholenou a promaštěnou fetku vezmou všemi deseti! Enjoy!
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Desouza »

Po sedmi týdnech od intoxikace by už neměla být zjistitelná v krvi a moči . Ovšem musí se dělat toxikologické testy .. Jednoduše řečeno čím déle a více hulíš tím déle se to v těle drží ...

Ještě že se nehlásíš k policii :lol:
kokolop
Příspěvky: 2
Registrován: 11.06.2014 13:32
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kokolop »

samej mudrlant ale že by někdo dal nějakou korektni odpověd to ne .. toxikologický testy se tam teda dělají taky ?
Odpovědět