Přijímač do AČR

...aneb podělte se o své zkušenosti, zážitky a poznatky s ostatními.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Xassasin
Příspěvky: 35
Registrován: 09.10.2013 12:06
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Xassasin »

Přidávám se k otázce suplementace - závodím v crossfitu takže je pro mě protein, aminokyseliny + vitamíny nutnost, opravdu se to musí vysadit nebo jen tak "straší" děkuji za odpovědi
coberak
Příspěvky: 3
Registrován: 03.07.2015 17:13

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od coberak »

vypadá to ze je tu mrtvo já sem ale zjistil něco málo přimo z armády mi řekli že není důvod to vysazovat pokud to je pouze jako doplněk a že se máme poradit s výrobcem :D teoreticky by to nemelo vadit protože protein je jako maso co se týče složenim ale nevim to práve 100%
Uživatelský avatar
Xassasin
Příspěvky: 35
Registrován: 09.10.2013 12:06
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Xassasin »

Zkusím zítra zavolat do VN Brno kam jedu a uvidí se :yes
coberak
Příspěvky: 3
Registrován: 03.07.2015 17:13

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od coberak »

pak sem napis prosim co jsi zjistil dekuji
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Reccol »

Kamarád chodil první 3 týdny Vyškova neustále znova na testování moči, protože mu vycházely blbý hodnoty (už nevím, možná přebytek bílkovin? Nepamatuju se.) Prostě to předtím vysaďte, svět se na ten tejden/dva nepodělá. Stejně se doporučuje před nemocnicí vysadit fyzickou zátěž.
stepiy88
Příspěvky: 3
Registrován: 03.07.2015 9:48
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od stepiy88 »

lukas píše:Nevíte jestli vadí, že mám vypadený jeden zub? Zubařka mi chce dělat můstek, ale nevim jestli se mi to do přijímaček stihne zahojit. Díky
Ted jsem byl 28.7. v ÚVN v Praze a nemam 2 zuby a v pohode nikdo to neresil ;-)
Uživatelský avatar
Fred
Příspěvky: 9
Registrován: 20.01.2015 23:10

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Fred »

ty zuby už asi nemá cenu řešit jsem druhým měsícem po Vyškovu na útvaru a vypadá to že aji kdybych neměl v hubě vůbec nic tak to stejně nikoho nezajímá ;)
kiwiisek
Příspěvky: 57
Registrován: 20.11.2015 8:52

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kiwiisek »

Copak to , při vstupu do AČR , kdy jdou do stavu mlaďáci , je to normálka..
Ale úplně stejná prohlídka je i pro chlapy , co se hlásí do AZ...
A doktoři se diví , že mají třeba operaci po bouračce a chtějí sloužit..
Já mám dvě titanový desky a 18 šroubů v zápěstí a měl rozmačkaný koleno....a za 13 let v AZ jsem vynechal jen jedno cvičení , právě po tý bouračce...naštěstí mě nikdo nehnal na komisi...
Ale když můžu dělat naplno v podzemí na čelbě , tak bych si ten týden na cvičení obhájil :nod
David.B
Příspěvky: 1
Registrován: 14.12.2015 1:39
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od David.B »

Zdravím přátelé. .. Přihlásil jsem se do Ačr a teď nevím co od toho čekat. Lépe řečeno jsem kapku nervózní z toho co me vše čeka. Byl jsem pozván na Generální štáb na Dejvickou kvůli doložení potřebných papírů jako je výuční list a rejstřík. .. nevíte e kdo co bude následovat ? Díky
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Reccol »

Nemocnice (psycho, fyzický, zdrávka), KZP, útvar. Je to dost přímočarý.
Bergering
Příspěvky: 5
Registrován: 28.12.2015 19:57
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Bergering »

Ahoj, za pár dní čeká mého syna (14) vyšetření v ÚVN Praha, chce studovat na stř. voj. šk. v Mor. Třebový. Zajímalo by mě, jestli to někdo víte, jak tam probíhají psychotesty, na co si dát pozor atd. Díky Berg.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kregan »

Jestli to neni uplnej cvok, nebo nenarazi na cvoka psychologa, tak to zvladne.
IMHO v tomhle veku nejde diagnostikovat psychologickej nalez (pouze psychiatrickej).
Čím víc víš, tím míň neseš.
Bergering
Příspěvky: 5
Registrován: 28.12.2015 19:57
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Bergering »

kregan píše:Jestli to neni uplnej cvok.....
Je v pubertě, takže někdy se jako cvok chová ;). Jestli s tím máš zkušenosti, víš jak to probíhá a co pokládají za otázky?
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kregan »

S přijímačem zkušenosti nemam, ale spolupracuju s lidma, co delaj dětský diagnostiky. Právě proto, ze je v pubertě se toho moc neda poznat. Odhalilo by se kdyby byl psychopat, coz uz by jste v rodině věděli. Na Silvestra se uvidim s odborniky, ktery detska diagnostika živí, tak se muzu poptat.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 449
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od gravedigger »

Jak to v té Moravské Třebové teď vypadá? Byl jsem tam v 96 a to bylo dost tragické a slučovalo se to s nějakým liceem. V té době tam chodily děti, kterých se chtěli rodiče zbavit, protože intr,strava zadarmo a podle toho to vypadalo. Většinou tupci, co by neudělali učňák a tyhle typy sebou táhli dolů i chytrý děti.
Uživatelský avatar
goral
Příspěvky: 1410
Registrován: 01.07.2011 23:53
Bydliště: Morava!

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od goral »

...tak si ty svy zkusenosti vynasob dvema.

Nechapu kohokoliv, kdo chce diteti znicit zivot poslanim na Moravskou Trebovou. Se zavrenyma ocima pochopim u nekterych pripadu UNOB, ale stredni? Proboha...
"The era of procrastination, of half-measures, of soothing and baffling expedients, of delays, is coming to a close. In its place we are entering a period of consequences."
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 449
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od gravedigger »

Ví ten kluk do čeho jde? Pakárna s jídlem v určeném čase, vycházky za odměnu......
Bergering
Příspěvky: 5
Registrován: 28.12.2015 19:57
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Bergering »

Byli jsme tam na DOD a studenti, se kterými jsme se setkali a mluvili s nimi, nevypadali jako paka :) . Je tam 90 dětí ve voj. lyceu (což je prý normální gympl, okořeněný vojenskou naukou a maskáčema od rána do večera) a 30 dětí na elektrotechnice. Překvapilo mě, že na lyceu je skoro polovina holek. Myslel jsem, že se kluk probere, až se na vlastní oči dozví, že např. budíček je v 05.45, za 15 min. jde organizovaně na snídani 1. rota a za dalších 15 min ta 2. Kolem 6.30 je sčítání na buzerplace a v 7.00 začíná výuka. Na pokojích se bydlí po 4, na vycházku můžou jít každý den (v civil.obleč.). Možná nejsou někt. moje info přesné, ale fakt, že to je pakárna, to je bez diskuze. Ale když ho ani tohle nezlomilo, tak se holt bude muset přesvědčit na vlastní kůži. No a tohle pondělí 4.1. jde na celkové vyšetř. do ÚVN Praha. Je to od 06.00 na celý den. Na závěr jsou psychotesty a pohovor s psychoušem. Po nějaké době pak přijde posudek, buď doporučující nebo ne. Když ano, tak teprve pak jsou přijímačky na škole.
Uživatelský avatar
goral
Příspěvky: 1410
Registrován: 01.07.2011 23:53
Bydliště: Morava!

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od goral »

Dam ti jiny nahled- osobni zkusenost s absolventy tehle pakarny (cerstvyma).

-umi vyjebavat se systemem jako stari mazaci
-nic neumi, ale tvari se jako nejvetsi zabijaci
-co jsem pochopil, tak diky vysokemu procentu holek a tomu, ze se tam vlastne neda co delat, tak tam dost kamen mrda cihlu.
-dost alarmujici procento absolventu jede temer kazdodenne v trave a cert vi v cem jeste (testy se daji obejit a obchazi...)
-skola jako takova je k nicemu v civilu
-samotna VSS nezarucuje, ze dany jedinec bude prijat do armady

mozna je to lepsi skola/internat nez prumerny ucnak, ale rozhodne bych od toho necekal kvalitni skolstvi a vedeni daneho jedince k discipline. Ale mozna jsem se setkal jen s vyjimkama
"The era of procrastination, of half-measures, of soothing and baffling expedients, of delays, is coming to a close. In its place we are entering a period of consequences."
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Hohepa »

To zní lákavě :shock:
berou i padesátníky ? :nod
Odpovědět