Přijímač do AČR

...aneb podělte se o své zkušenosti, zážitky a poznatky s ostatními.
Odpovědět
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Germanik1 »

Nevím, jestli to lze, ale zkus se přihlásit na nějakou školu /VŠ/, pokud nemáš a zkus PČR. Odtud se dá přestoupit l Vojenské policii. Alespoň si uděláš znovu v reálném čase znova testy a uvidí se. Když to nedáš, něco na tom bude.
Udělám co musím
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Tazi píše: 31.05.2021 15:19 Pripičkina si nevšímej, ...chodí si sem anonymně a tudíž bezpečně vylejvat na lidi nějaké frustrace:) Na druhou stranu taky moc nepobírám kam směřuje tvůj dotaz? Že jsou psychotesty zbytečné? Že nemají prakticky žádnou vypovídající hodnotu? To je pravda. Proto ti žádný psycholog nedá štempl a záruku že jsi v pořádku. Dělal jsem psychotesty mockrát. Při získávání zbrojáku, při vstupu k PČR, ... a vždy jsem prošel. A upřímně... já bych se projít nenechal. Každopádně držím palce ať ti to vyjde. Je dobře že máš nějaký cíl, a víc ti určitě poradí tvůj partner když nosí maskáč už tak dlouho.


Bobku, jediný, kdo tu má výlev si ty. Ale dobrý ... To, že měla rasisticky řeči ( ne sluníčkový a podobný hlouposti ) není jen můj názor, ale všech z naší skupiny. Netajila se tím, že měli vyhladit cikány, že by s nima nikdy nedělala, že ví, že jede jen na sebe a podobný její řečicky. Ukřivděný tu nikdo není, narozdíl od nich mě instruktoři chválili. I velení roty při mém odchodu a já sama si ověřila, že na službu mám. Ač jsem se toho bála a myslela, že nedokáží projít.
Naposledy upravil(a) Lucie HHH dne 01.06.2021 16:13, celkem upraveno 1 x.
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Germanik1 píše: 31.05.2021 15:51 Nevím, jestli to lze, ale zkus se přihlásit na nějakou školu /VŠ/, pokud nemáš a zkus PČR. Odtud se dá přestoupit l Vojenské policii. Alespoň si uděláš znovu v reálném čase znova testy a uvidí se. Když to nedáš, něco na tom bude.
Díky, ale titul mám. K PČR opravdu jít nechci. Mám za sebou - testy jsem prošla, kempem pak ne a jsou jiné, než u AČR. Navíc k PČR nechci :))
Testy jsem si nechala dělat následně u psychologa, test osobnosti - bez problémů. A od primáře uvn vím, že není takový problém u mě, abych to nezkusila za rok ( nemusím čekat přesně )


Jediné co si na uvědomují, tak to, že jsem se fakt necítila v den prohlídky komfortně. Fyzicky jsem tam byla, ale duševně vůbec.


Já projela naprosto tu část se sluchátky a kódy, pokud víš. Přitom předloni jsem ji měla na výbornou, ještě mi lékařka říkala, že je vidět, že dokážu lépe pracovat pod stresem ( což je pravda, mám to tak i teď v práci ).
Naposledy upravil(a) Lucie HHH dne 01.06.2021 16:13, celkem upraveno 2 x.
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Tazi píše: 31.05.2021 15:19 Pripičkina si nevšímej, ...chodí si sem anonymně a tudíž bezpečně vylejvat na lidi nějaké frustrace:) Na druhou stranu taky moc nepobírám kam směřuje tvůj dotaz? Že jsou psychotesty zbytečné? Že nemají prakticky žádnou vypovídající hodnotu? To je pravda. Proto ti žádný psycholog nedá štempl a záruku že jsi v pořádku. Dělal jsem psychotesty mockrát. Při získávání zbrojáku, při vstupu k PČR, ... a vždy jsem prošel. A upřímně... já bych se projít nenechal. Každopádně držím palce ať ti to vyjde. Je dobře že máš nějaký cíl, a víc ti určitě poradí tvůj partner když nosí maskáč už tak dlouho.


Beru ho a rezervou, neboj. Asi má špatný den, a musí si vylít vztek na druzích.

Vidíš, partner je sice přes 20 let v AČR, od střední, vysoké vojenské, ale KZP neprošel. Navíc 😁něco pro zasmati když dělal různé další psychotesty např na pyrotechnicak, tak psycholožka ho nepustila. Prý, že není normni, že má stále stejné výsledky, zavání to poruchou.


No, nechal se vyšetřit jinde. Doktor se díval na výsledky, na posudek kolegyně a jen se smál.

Asi to kolega nepochopil, ale já si uvědomují, že jsem to pokazila - cítila jsem se, že tam jen sedím, ale reálně nejsem. Mozek nefungoval. Ale nepřišlo by mi, že to tak bude mít vliv na výsledky. Celkově když to srovnám předloni a letos, naprosto jiný člověk - v tom, že jsem se cítila free, fajn předloni v den testů a letos na odpis. A dopadlo to jak to dopadlo, beru. Teď si dělám různé IQ testy na logiku, představivost a pohoda, 99% splněno úspěšně. Najednou.


Ale nechápu a to ať se na mě někdo zlobí, že projde člověk, který má histerické výlevy, hroutí se. Bohužel, znám i jiné - nemakacenka, lháře, agresory, kteří se do služby dostali.



A co mi , vadí , výsledky testů předloni byly naprosto jiné ,než letos. Je pravda ,že doma jsem letos řešila nějaké osobní problémy a celkově neměla moc klid, ale ať mi nikdo neříká, že to má takový vliv na výsledky ???



Primář uvn mi jen řekl, že se mi nepovedla inteligencni část ( věděla jsem už sama během testu ), a promítá se mi to i do osobnostní, a že ať si přidám přihlášku ke konci roku. Víc mi neřekl. Na moji otázku, zda mám nebo to mám vzdát ? Řekl, že ne. Že zkusit to mám, není tam takový problém, který by mi dával stopku.

Jenom že, chlapi potom vezmu v úvahu to jak jsem fungovala na výcviku a byla to pohoda: fyzicky, psychicky i inteligenčně.


A muj dotaz směřoval na to, jak je možné ,že projde člověk, který pardon nemá ve službě co dělat - a neber to, tak že já soudím. To ne. Shodou nahoru, někteří moji kolegové z Vyškova slouží pod mým partnerem - a jak jsem psala, nedělají, lžou, nechodí do práce, porušují kodex vojáka ........... Vždycky jsem myslela ,že psychotesty jsou záruka, že projde člověk, který má na tom místě být, a ne že je dokáže někdo obelhat - viz moje kolegyně z pokoje, která se hroutila, anebo druhá, které jela jen na sebe. Kdybych to nezažila, tak nevěřím :)) příteli, který poslední roky nadává co dokáží nemocnice pustit. A nebo na druhé straně u známého nedávno psycholožka u pohovoru řekla, že je příliš pečlivý a hodný na práci vojáka a doslova se mu vysmála. Dalšímu, že je agresivní - ten kluk v životě nikoho neuhodli a nemá k tomu, ani sklony. Prošel až na 3 pokus.


Omlouvám se za chyby - píšu z mobilu cestou z práce
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Germanik1 »

Jestli tomu, co píšeš, věříš tak, jak to říkáš, raději tam nechoď. Takových a obdobných testů jsem dělal spoustu, a čím na obecnější rovině, tím větší zlovule hodnotících psychologů. Správně se mají opakovat v určitém časovém odstupu. Tedy ty testy. Pokud je budeš dělat s potřebou si něco dokázat, nebude to ono. Pokud je budeš dělat mimochodem, při nějakém životním stresu apod., dáš to v klidu.
Udělám co musím
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Tazi »

Tak znova... psychotest je jen psychotest. Každý psycholog to má nastavené jinak. Někde projdeš, a někde ne. A psychotesty v podstatě nemají žádnou vypovídající hodnotu. Znamý "lesní vrah" Viktor Kalivoda prošel psychotesty při vstupu k Policii, studoval na PAČR,...byl nadprůměrně inteligentní...IQ 130 a vraždil lidi:)
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Tazi píše: 01.06.2021 16:46 Tak znova... psychotest je jen psychotest. Každý psycholog to má nastavené jinak. Někde projdeš, a někde ne. A psychotesty v podstatě nemají žádnou vypovídající hodnotu. Znamý "lesní vrah" Viktor Kalivoda prošel psychotesty při vstupu k Policii, studoval na PAČR,...byl nadprůměrně inteligentní...IQ 130 a vraždil lidi:)


Ano. Bohužel :( Řádil kousek od nás.

Je to můj sen, beru to i jako poslání, nejen zaměstnání, tak se nenechám odradit a za pár měsíců repete.
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Germanik1 píše: 01.06.2021 16:44 Jestli tomu, co píšeš, věříš tak, jak to říkáš, raději tam nechoď. Takových a obdobných testů jsem dělal spoustu, a čím na obecnější rovině, tím větší zlovule hodnotících psychologů. Správně se mají opakovat v určitém časovém odstupu. Tedy ty testy. Pokud je budeš dělat s potřebou si něco dokázat, nebude to ono. Pokud je budeš dělat mimochodem, při nějakém životním stresu apod., dáš to v klidu.
Čemu věřím ? Nějak nechápu Tvoji otázku.

Nic jsem si nedokázala, šlo mi o to, abych věděla víc, protože v uvn mi pořádně nic neřekli. Jen, že dneska prostě ne, a že jsem projela inteligenční část. Nazdar bazar :)) příští rok.
Psycholožka při testech předloni mě pořádně podusila, řekla klady. Minus logika a prostora představivost, což je u žen normální. Popřála hodně štěstí na výcviku, a že nemá důvod mě nepustit. Tehdá jsem tam šla s tím, že to nedám. Letos s tím, že to mám v kapse, protože přeci jsem už jednou prošla na pohodu, výcvik byl pro mě skvělá zkušenost, tak proč bych to nedala. Hmm, omyl shořela jsem tentokrát jak papír :))

Jinak s tím, že to udělá člověk za každého rozpoložení nesouhlasím. To se na mě nezlob i měsíčky nebo to, že se málo nasnidas člověka ovlivní - to ví každý psycholog, jak mi bylo řečeno jak vojenským, tam civilním.


A opravdu nevidím důvod to nezkusit znovu, když reálně se výsledky neshodují s tím jaká jsem, chovám se. Viz to, že jsem tu zmiňovala, že fungovat jako voják mi šlo a na výcviku se mnou byli spokojeni. Čehož si vážím.



U PČR jsem si dělala testy rok před nástupem k AČR, ty hlavní na Zbraslavi + pohovor jsem zvládla na pohodu ( opět jsem nad nimi nepřemýšlela jako předloni AČR, co mě napadlo první to jsem tam dala. Letos jsme u AČR přemýšlela ). Prý, doktorka žádný problém neviděla a to jsem tam šla s vidinou, že je má PČR nejtěžší, a že já určitě neudělám. Pak nás čekal kemp a tam mě jiná psycholožka vyhodila, že jsem příliš introvert, držím si odstup. Ano, souhlasí. Ale držím si odstup dokud nepoznám kolegy aspoň trochu. Upřímně, i PČR mi neúspěch byl jedno. Chci být voják, ne policista.


No, nic pánové, děkuji za odpovědi. Nebudu tu dál už , spamovat ,.venku je krásně, tak že mažu běhat :) Mějte se prima a díky za vyslechnutí.
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Lucie HHH píše: 01.06.2021 16:58
Germanik1 píše: 01.06.2021 16:44 Jestli tomu, co píšeš, věříš tak, jak to říkáš, raději tam nechoď. Takových a obdobných testů jsem dělal spoustu, a čím na obecnější rovině, tím větší zlovule hodnotících psychologů. Správně se mají opakovat v určitém časovém odstupu. Tedy ty testy. Pokud je budeš dělat s potřebou si něco dokázat, nebude to ono. Pokud je budeš dělat mimochodem, při nějakém životním stresu apod., dáš to v klidu.
Čemu věřím ? Nějak nechápu Tvoji otázku.

Nic jsem si nedokázala, šlo mi o to, abych věděla víc, protože v uvn mi pořádně nic neřekli. Jen, že dneska prostě ne, a že jsem projela inteligenční část. Nazdar bazar :)) příští rok.
Psycholožka při testech předloni mě pořádně podusila, řekla klady. Minus logika a prostora představivost, což je u žen normální. Popřála hodně štěstí na výcviku, a že nemá důvod mě nepustit. Tehdá jsem tam šla s tím, že to nedám. Letos s tím, že to mám v kapse, protože přeci jsem už jednou prošla na pohodu, výcvik byl pro mě skvělá zkušenost, tak proč bych to nedala. Hmm, omyl shořela jsem tentokrát jak papír :))

Jinak s tím, že to udělá člověk za každého rozpoložení nesouhlasím. To se na mě nezlob i měsíčky nebo to, že se málo nasnidas člověka ovlivní - to ví každý psycholog, jak mi bylo řečeno jak vojenským, tam civilním.


A opravdu nevidím důvod to nezkusit znovu, když reálně se výsledky neshodují s tím jaká jsem, chovám se. Viz to, že jsem tu zmiňovala, že fungovat jako voják mi šlo a na výcviku se mnou byli spokojeni. Čehož si vážím.



U PČR jsem si dělala testy rok před nástupem k AČR, ty hlavní na Zbraslavi + pohovor jsem zvládla na pohodu ( opět jsem nad nimi nepřemýšlela jako předloni AČR, co mě napadlo první to jsem tam dala. Letos jsme u AČR přemýšlela ). Prý, doktorka žádný problém neviděla a to jsem tam šla s vidinou, že je má PČR nejtěžší, a že já určitě neudělám. Pak nás čekal kemp a tam mě jiná psycholožka vyhodila, že jsem příliš introvert, držím si odstup. Ano, souhlasí. Ale držím si odstup dokud nepoznám kolegy aspoň trochu. Upřímně, i PČR mi neúspěch byl jedno. Chci být voják, ne policista.


No, nic pánové, děkuji za odpovědi. Nebudu tu dál už , spamovat ,.venku je krásně, tak že mažu běhat :) Mějte se prima a díky za vyslechnutí.
Čemu věřím ? Nějak nechápu Tvoji otázku.

Nic jsem si nedokázala, šlo mi o to, abych věděla víc, protože v uvn mi pořádně nic neřekli. Jen, že dneska prostě ne, a že jsem projela inteligenční část. Nazdar bazar :)) příští rok.
Psycholožka při testech předloni mě pořádně podusila, řekla klady. Minus logika a prostora představivost, což je u žen normální. Popřála hodně štěstí na výcviku, a že nemá důvod mě nepustit. Tehdá jsem tam šla s tím, že to nedám. Letos s tím, že to mám v kapse, protože přeci jsem už jednou prošla na pohodu, výcvik byl pro mě skvělá zkušenost, tak proč bych to nedala. Hmm, omyl shořela jsem tentokrát jak papír :)) a doktorka se se mnou, ani moc nebavila.

Opakuji se po roce nebo po dvou, podle toho jak moc velký problém u uchazeče byl. Já mám odklad rok, s tím, že nemusím prý přesně rok čekat - řekl primář psychologie, že to tak běžně dělají. :wasntme

Jinak s tím, že to udělá člověk za každého rozpoložení nesouhlasím. To se na mě nezlob i měsíčky nebo to, že se málo nasnidas člověka ovlivní - to prý ví každý psycholog, jak mi bylo řečeno jak vojenským, tam civilním.


A opravdu nevidím důvod to nezkusit znovu, když reálně se výsledky neshodují s tím jaká jsem, chovám se. Viz to, že jsem tu zmiňovala, že fungovat jako voják mi šlo a na výcviku se mnou byli spokojeni. Čehož si vážím, hodně, protože nám nic nedali zadarmo. :rofl :clap Včetně šikany, díky které jeden instruktor skončil hned v den co se to dobro nahoru a další měli namále. :roll:



U PČR jsem si dělala testy rok před nástupem k AČR, ty hlavní na Zbraslavi + pohovor jsem zvládla na pohodu ( opět jsem nad nimi nepřemýšlela jako předloni AČR, co mě napadlo první to jsem tam dala. Letos jsme u AČR přemýšlela ). Prý, doktorka žádný problém neviděla a to jsem tam šla s vidinou, že je má PČR nejtěžší, a že já určitě neudělám. Pak nás čekal kemp a tam mě jiná psycholožka vyhodila, že jsem příliš introvert, držím si odstup. Ano, souhlasí. Ale držím si odstup dokud nepoznám kolegy aspoň trochu. Upřímně, i PČR mi neúspěch byl jedno. Chci být voják, ne policista.


No, nic pánové, děkuji za odpovědi. Nebudu tu dál už , spamovat ,.venku je krásně, tak že mažu běhat :) Mějte se prima a díky za vyslechnutí.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Germanik1 »

Chtěl jsem jen říct, že hodnocení psychologů na základních testech nebývá vždycky objektivní. Asi jsem to napsal složitě
Udělám co musím
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Germanik1 píše: 01.06.2021 18:34 Chtěl jsem jen říct, že hodnocení psychologů na základních testech nebývá vždycky objektivní. Asi jsem to napsal složitě


:D Nenapsal. Já četla na půl oka ;) :mrgreen: . Ale díky ... Pro mě je důležitější jaký je člověk v reálu, to je vypovídající hodnota. Hezký zbytek dne.
skagerak
Příspěvky: 444
Registrován: 18.03.2018 14:25

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od skagerak »

https://rozpad.cz/viewtopic.php?f=8&t=2
zejména bod 18
18) Pro vyšší přehlednost a snížení jalové délky stránky necitujeme předchozí příspěvek. ...
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Pripičkin »

Nee, Lucie at tu zustane, musi mi dat kontakt na tu rasistku, to by byla holka pro mne ! :D
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Matěj »

Možná mi, jako bývalé gumě, něco nedochází, ale proč si tu slečna /paní vylívá srdce, že neprošla psychotesty (2x, pokud budu počítat i nějaký ten PČR camp?). Je to k něčemu užitečné pro ostatní čtenáře, má to nějaký přínos k zaměření fóra?
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Pripičkin »

Konecne jeden chytrej tady :)
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Matěj píše: 02.06.2021 9:05 Možná mi, jako bývalé gumě, něco nedochází, ale proč si tu slečna /paní vylívá srdce, že neprošla psychotesty (2x, pokud budu počítat i nějaký ten PČR camp?). Je to k něčemu užitečné pro ostatní čtenáře, má to nějaký přínos k zaměření fóra?


Srdíčko si nevileám :kiss Zrejme jste to vy dva bepochopili. Zajímalo mě jak někdo, kdo prakticky nemá ve službě co dělat ( a zase není to jen můj názor, ale celé skupiny a instruktorů, kteří s námi byli ) projde ( v případě kolegyně na pokoji 2x ) a někdo ( a teď nemyslím jen sebe ) komu výcvik šel, zajímal a bavil ho má problém testy projít ( ač jednou projde na výbornou, za rok je to propadák ).


A informativní to dle mého je, pročítala jsem diskuze zde a nejsem jediná, kdo s tímto tématem přišel a rozepsal zkušenosti ....
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Tazi »

Lucko,...když se nad tím zamyslíš,...tak na to asi těžko najdeš uspokojivou odpověď. Proč můj kolega bere větší odměny než já, když děláme stejnou práci? ... Protože život není fér, není spravedlivej,... Tak proto.
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

Tazi píše: 02.06.2021 19:29 Lucko,...když se nad tím zamyslíš,...tak na to asi těžko najdeš uspokojivou odpověď. Proč můj kolega bere větší odměny než já, když děláme stejnou práci? ... Protože život není fér, není spravedlivej,... Tak proto.
Dobrá, rozumím, diskuzi ukončíme. Necítím to jako křivdu, ale trošku neférovost - to máš pravdu -, protože jak jsem zmínila pro mě je rozhodující realita a chování člověka v ní. Byla jsem jen překvapená některými lidmi ve Vyškově, kteří zázrakem mohli projít. Ale děkuji ti i všem ostatním za debatu :nod :hand
skagerak
Příspěvky: 444
Registrován: 18.03.2018 14:25

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od skagerak »

Lucko, mas problem s porozumenim psaneho textu, nebo rada porusujes pravidla?

( jen se ptam, a kousave
dodavam, jestli jsou to vhodne vlastnosti pro sluzbu v ACR, a jestli to treba neodhali psychotest)
Lucie HHH
Příspěvky: 15
Registrován: 27.05.2021 9:18
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Lucie HHH »

skagerak píše: 02.06.2021 23:07 Lucko, mas problem s porozumenim psaneho textu, nebo rada porusujes pravidla?

( jen se ptam, a kousave
dodavam, jestli jsou to vhodne vlastnosti pro sluzbu v ACR, a jestli to treba neodhali psychotest)
:rofl
Ani jedno. Ale jak jsem už zmínila přímo do této diskuze mě navedl Google skrz stejné zkušenosti.
A připomínám, že mě se nepovedla inteligencni část, letos.

Konec :)
Odpovědět