Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Nicotinick »

Bezhlavy píše: Jedna bývalá spolužačka dělá v neziskovce, stará se o imigranty, ale nestará se vůbec o svoji sebeprezentaci, ani nikomu své postoje a názory nevnucuje. Velmi si takových lidí vážím. Uprchlíci jsou faktem, se kterým si je potřeba nějak poradit a "sluníčka" by mohla být nejlépe vybavená k tomu, aby proces integrace proběhl nejlépe, jak to jde. Plní tak trochu roli "hodného policajta" a potřebujeme je stejně jako toho "zlého".
Plně tvůj názor respektuji, avšak absolutně s ním nesouhlasím !

Hned vedle dotací jsou NGO - tzv. neziskovky největším morem téhle společnosti ! Pokud si mohu dovolit trošku emocí - okamžitě zrušit a všechny vypráskat bičem. :shock:
- 99% neziskovek je sice"neziskových", ale zároveň velmi výdělečným byznysem, zejména pro jejich šéfy
- zejména v oblasti imigrace je očekávání "dotací na začleňování" (tedy prachy) podstatně hybnějším momentem než nějaký soucit s imigranty (ale jo, nějací naivní užiteční idioti, kteří to tak fakt cítí, se najdou, většinou nezaměstnatelní absolventi pro společnost úplně zbytečných oborů - tzv. inženýři politické korektnosti)
- v poměru k přijatým milionům efektivita téměř nulová - viz např. Agentura pro sociální začleňování a desítky dalších :roll:
- i mezi "neziskovkama" existuje tvrdý konkurenční boj, v současnosti např. ohledně pěstounské péče (prachy jsou potřeba, ale hlavně nám jde o ta ubožátka :roll: )
- nikým nevolení, bez jakéhokoliv mandátu a bez jakékoliv odpovědnosti se přes média snaží "udávat společenský tón"a "morálku" a co je nejhorší - ovlivňovat politiku :roll:

Z otcovského nadhledu by tvoje známá potřebovala nejdřív prolískat, a pak ať si jde páchat svoje dobro mezi imigranty, ale po šichtě v nějaké smysluplné práci, ve svém volném čase a hlavně ..za své !

Moderátorům se omlouvám za případně nemístnou vsuvku. :oops:
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od K4cer »

Breaking ňús woe:

Nemecko uzatvára svoju hranicu s Rakúskom!!!
http://www.bild.de/politik/ausland/flue ... .bild.html

---

Do Maďarska prišlo v sobotu rekordných 4 300 uprchlíkov.
V Maďarskej obci Rozske sa objavilo niekoľko desiatok vojakov so samopalmi.

---

Držte si klobouky, jedeme z kopcééé! :rock
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Radek07
Příspěvky: 1190
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Radek07 »

to plenty:

mit Macht durchsetzen znamená i prosadit mocí - ne jenom silou.

Samozřejmě to nic nemění na tom, že už jim teče do bot a snaží se kobylky přerozdělit
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Pahrb »

Ešče aby u nás nakonec nemuseli na hranice všeci s kvérem, jako pomoc vojákům a AZ.

Civilní držitelé zbraní v šiku, vždy uhájí republiku :lol:

Stejně prý nejsou zbraně pro všechny. Už se uvažuje o nákupu CZ 805 i pro záložáky, kteří si jinak zbraně půjčují jen na cvičení (ofiko nemají přidělenou vlastní zbraň). Jojo a to se kosy prodaly za cenu šrotu to Tramtárie :tmi
Uživatelský avatar
plenty wolfs
Příspěvky: 337
Registrován: 31.01.2012 12:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Carpathian mountains

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od plenty wolfs »

Nuž zo Slovenskej gubernie sa predalo 2008-2012 asi 150.000 uloženiek vz. 58 v cene 10 € za kus ( cca. 270 CZK) :head Teraz si na ministerstve lámu hlavy čo do rúk prípadným mobilizovaným... Aby to nedopadlo ako na východe v 1941... kto má pušku strieľa ....
DONT TREAD ON ME
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Václaf »

Nebo to dopadne obráceně,kdo má více jak jeden kvér,půjčí sousedovi. Jako když zakládali JZD,také do něho každý vložil políčko,někdo větší a někdo menší :beer
Čechy čechům !!!!!
floky
Příspěvky: 263
Registrován: 17.12.2011 22:37

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od floky »

Zavedenie hraničnej kontroly DE - AT je len začiatok, samozrejme sa vlna utečencov presunie.
Dalšia na rade bude česká republika, ktorá zároven zo slovenskom zavedie hraničné kontroly na hraniciach s rakuskom.

Cesta cez madarsko je viac menej uzavretá, nasadenie armady + plot + sprísnenie trestov bude znamenať odklon pozdlž hraníc s madarskom do chorvátska. Už počas týchto dní...

Celá vlna, ktorá ide teraz cez madarsko, sa presunie cez chorvátsko dalej do slovinska. Slovinsko zo začiatku zrejme nebude pripravené a tak utečenci budu postupovať volne znova do rakuska.

Rakusko nebude schopné čelit takému náporu, ktorý navyše bude ostavať v krajine. Doteraz viac menej bez strát prešli všetci do nemecka.

Tí čo v krajinách po zavedení hraničných kontrol zostanu "trčat" sa postupom času stanu obyvatelmi tých krajín, v ktorých ostali "zaseknutý"...či už to bude Srbsko, Rakusko, Chortvátsko, alebo Slovinsko...

Hranice tak ako ich poznáme dnes, nebudu existovať. Hraničné kontroly sa znovu objavia naprieč celou EU....

Výborný článok na tuto tému vyšiel pred pár rokmi na D-fensovi... http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012061201 ....
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od golem »

Podle mluvčího vlády Martina Ayrera se Sobotka v neděli při rozhovoru shodl s předsedou Evropské komise Jean-Claudem Junckerem na nutnosti hledat společné evropské řešení uprchlické krize bez toho, aby byly přehlasovány některé členské země EU.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemecka-vlada-ch ... anicni_san

Tak teď ještě aby to znamenalo že nás k kvótami přestanou otravovat, a ne že na ně nakonec naše vláda kývne...
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od golem »

Jeden takový informační střípek pro toho kdo si myslí že většina ilegálních migrantů má doklady totožnosti:

Policisté později potvrdili, že v útrobách vozu zemřelo 71 lidí včetně čtyř dětí. Uprchlíci se nejspíše udusili ještě před vjezdem vozidla na rakouské území. Podezřelé muže policie v Maďarsku dopadla ještě tentýž den.
Dosud není jasné, jak dlouho těla byla zavřená v automobilu, který v minulosti patřil slovenskému masokombinátu Hyza a dosud nese logo této firmy. Podle maďarských úřadů vyjel do Rakouska právě z Kecskemétu v centrálním Maďarsku.
Rakouská policie v sobotu oznámila, že se bude snažit zemřelé uprchlíky identifikovat prostřednictvím jejich mobilních telefonů. Vyšetřovatelé už při prohledávání batohů, kufrů i oblečení objevili určité stopy. Mezi nimi byl i syrský cestovní pas.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/soud-v-madarsku- ... anicni_san

Jeden pas nalezený mezi 71 lidmi, to imho není úplně mnoho...
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od štaflík »

Jestli pan učitel češtiny dovolí - přijde mi legrační, že se Bezhlavý dovolává, abychom mu dávali zdroje na libovolné informace, které se mu nehodí do krámu, ale sám uvedl jen dva zdroje: hate-free.cz, což je fakt objektivní zdroj jak fík a dojmy nějakého IT estetika o kremelské propagandě (škoda, že nenapsal nic o bruselské). Nějak v tom jeho textu ale trochu chybí o čem Bezhlavý píše.
K dokladům uprchlíků - co třeba tady:
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/roz ... 590604f2e/
Ano, nejde o spolehlivý objektivní zdroj z hate-free, ale ten chlapík tam alespoň byl.
SkritekP
Příspěvky: 191
Registrován: 14.07.2015 15:45
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od SkritekP »

Já vím že se snažíte argumentovat důkazy(potvrdit to co jsem tu začal),ale mám pocit že 99% lidí to už dávno ví.Ono stačí používat hlavu trochu se zamyslet a nemusí se vše dokazovat.Mám pocit že už i bezhlavy ví že neměl pravdu.Na druhou stranu konečně byla možnost konfrontovat někoho kdo má jiný názor než většina a přinejmenším to vypadá že nejsme až takoví paranoidní hlupáci co se bojí něčeho co nechápou.Dle mého úsudku bezhlavy dost couvnul a spousty argumentů uznal.Pokud se pletu může se tu klidně hádat dál.
Důležité je aby lidi co mají relevantní informace tyto předávali dál.Snažím se všem v okolí vysvětlit že se Evropa žene do velkého průšvihu.Synkovi trpělivě vysvětluji pro a proti migraci.A včera mě máma překvapí větou že je strašné jak se ten chlapeček utopil a proč s tím nikdo nic nedělá.A v tom mi to došlo už chápu kam Goebbels tedy pardon naše média míří.Jde o lidi kteří nemají tu možnost najít si pravdivé informace na internetu.Lidé jenž neví že na idnes(blogy)jsou lidé v drtivé většině proti migraci.
Bezhlavy
Příspěvky: 115
Registrován: 22.06.2013 15:13

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Bezhlavy »

Ještě jednou se tedy vyjádřím, abych nebyl za poseru. Golem po mně chtěl věc, která se logicky (anebo klidně demagogicky, proč ne) velmi špatně odzdrojuje, jelikož zprávy v rubrice “Černá kronika" jsou tvořeny v tomto směru negativně. Jen těžko se někde dočtete - policie tam a tam zadržela XY migrantů, ale většina z nich měla nějaký doklad totožnosti. Uvádí se to opačně - zadrželi jsme XY a z toho 10 bylo bez dokladů. Zato se ale lze ve statistikách dočíst, že tolik procent bylo z té a tolik z oné země, čili tato čísla jsou něčím podložena. Dle mého soudu buďto doklady totožnosti, nebo případně pouhým tvrzením migrantů.

Tady máme statistiku žádostí o azyl pro ČR v r. 2014: http://www.unhcr-centraleurope.org/cz/p ... /2014.html - z 1156 žadatelů je uvedeno 37 bez státní příslušnosti

Zde tabulka žadatelů o azyl pro celou EU pro roky 2013 a 2014: http://ec.europa.eu/eurostat/statistics ... 15_III.png - stateless 2,5%, unknow 1,5%, ale mírně se ta procenta zvedají.

Po "tvrdé" kritice jsem si tu dal práci a zkoušel něco najít k oněm dokladům. Nejvíce českých článků k danému obsahuje informaci, že řada současných migrantů má padělané pasy, případně cestují s pasem cizí osoby. V jednom ze svých prvních postů v tomto vlákně jsem uvedl, (aniž bych jakkoliv couval ze svého původního přesvědčení), že s migranty bez, nebo s falešnými doklady by po mém soudu mělo být zacházeno odlišně než s těmi, kteří svou totožnost prokázat věrohodně mohou - mnohem přísněji. S velkou rezervou lze zjistit státní příslušnost nějaké osoby bez dokladů asi jen tak, že je k tomuto úkonu pozván "lingvista", který dokonale umí daný jazyk i rozlišovat místní dialekty. Těch moc nebude. Něco se možná dá zjistit i z nějakých osobních dat na internetu (např. sociální sítě). Co ale s člověkem, který v tomto nespolupracuje a komunikuje jen lámanou angličtinou a bude tvrdit, že je prostě Syřan a basta? Když už tady v EU jednou je, kam ho poslat? Snad jen do vězení, no.

Žádoucí procedury s migranty se jistě lépe a důkladněji zvládají, je-li těch lidí málo. Současnost je docela průšvih a raději uvádím, že si to myslím od začátku uprchlické krize. Místo poněkud laciných hejtů se snažím hledat odpověď na otázku, co s tím. Sám pro sebe, protože můj osobní názor pranic nezmění na politice EU. Na některé věci v životě mám dosti pevný názor, na jiné si ho průběžně tvořím a snažím se při tom vycházet z faktů i diskuse kolem nich. Když bez ironie napotřetí slušně požádám o zdroj informací a někdo se mi za to tak trochu jakoby vysmívá... Však v pohodě, no

Štaflíku, k té islámské demonstraci v Dánsku v jiné diskusi jinde někdo prohlašoval (snad i s uvedeným zdrojem), že tam muslimové protestovali proti odebrání dítěte jedné rodině. Zpětně jsem toto už nehledal a nelinkoval, protože údaje k tomuto konkrétnímu z hate-free se mi zdály být o dost věrohodnější. Aspoň je z toho vidět, že jedno video má nejméně tři výklady a každý si tak může vybrat, co se mu jakože "líbí víc". A nebo pár desítek minut gůglit a být v tom opravdu důsledný. Já osobně se v takto pro mne vzdálených tématech, v nichž se neorientuju, snažím hledat i ptát, kde je pravda. Kategoriemi jako líbí a nelíbí posuzuju třeba různé přírodní výtvory a některé lidské. Toť asi vše.
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 288
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

Bezhlavy: :yes
Jinak k debatě okolo nalezených/nenalezených pasů... Varianta, že pašeráci jednoduše pasy všem seberou a buďto je pak někde vykopnou bez nich, nebo je nechaj udusit, zatímco pasy se dají použít jinak(znovupřevedení jiných osob bez pasů či těch, co by s vlastním neprošli-za poplatek, zfalšování průkazu totožnosti atp.), ta nikoho nenapadla???
SkritekP
Příspěvky: 191
Registrován: 14.07.2015 15:45
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od SkritekP »

Sarkafarka.Loupeznik píše:Bezhlavy: :yes
Jinak k debatě okolo nalezených/nenalezených pasů... Varianta, že pašeráci jednoduše pasy všem seberou a buďto je pak někde vykopnou bez nich, nebo je nechaj udusit, zatímco pasy se dají použít jinak(znovupřevedení jiných osob bez pasů či těch, co by s vlastním neprošli-za poplatek, zfalšování průkazu totožnosti atp.), ta nikoho nenapadla???
Běžný postup pašeráků že nechají běžence udusit už se to stalo moment počítám ano už se to stalo celkem 1x.Opět použiji zdravý rozum a dojdu k závěru že to byla nehoda.
Za druhé jsou to pašeráci oni nepotřebují pasy.Nebo myslíš že já pašerák naložím plnou loď lidí a pojedu s nimi k nejbližší kontrole.Ne jsem pašerák já se chci kontrolám vyhnout.
Jediná rozumná věc co jsi uvedl je další odprodej pasů dalším uprchlíkům.Ale protože je to argument který dává smysl a vysvětlovalo by to proč většina nemá pasy.Tak to je ideální argument pro sluníčka takže by toho byly plné noviny.Všude ve zprávách by běželo že uprchlíci měli pasy ale ty jim pašeráci vzaly.A opět použiji zdravý rozum.Pašerák nám vzal pas protože mu jde jen o peníze,ještě že mi nechal můj Iphone který má dvakrát tak vyšší hodnotu.Asi to byl hloupý pašerák.
Uživatelský avatar
LoneWolf51SH
Příspěvky: 217
Registrován: 20.07.2015 13:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy - Nedaleko muničního skladu

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od LoneWolf51SH »

Nejlepší možnost je být připravený na všechny eventuality, než být nepřipravená mrtvola.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od štaflík »

Nehledě na to, že by sotva prodal pasy dalším uprchlíkům, když přeci uprchlíci pasy mají ;)
DoctoreX
Příspěvky: 16
Registrován: 10.09.2015 12:57
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od DoctoreX »

štaflík píše:Nehledě na to, že by sotva prodal pasy dalším uprchlíkům, když přeci uprchlíci pasy mají ;)
S uprchlíky ze Sýrie se do Německa údajně snaží dostat třeba spoustu Srbů, Libanonců a dalších, co předstírají, že jsou také z válečné zóny. Těm by se třeba pasy hodily. Ale samozřejmě je to celé docela divoká konstrukce.
Cep
Příspěvky: 1707
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Cep »

DoctoreX píše:
štaflík píše:Nehledě na to, že by sotva prodal pasy dalším uprchlíkům, když přeci uprchlíci pasy mají ;)
S uprchlíky ze Sýrie se do Německa údajně snaží dostat třeba spoustu Srbů, Libanonců a dalších, co předstírají, že jsou také z válečné zóny. Těm by se třeba pasy hodily. Ale samozřejmě je to celé docela divoká konstrukce.
Údajně? Syřanů mezi nimi není IMHO ani 50%.
Ti, kteří dostali v EU loni azyl:
http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalost ... di-1188281
Uživatelský avatar
Dagobert
Příspěvky: 581
Registrován: 28.05.2014 12:21
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Dagobert »

http://neviditelnypes.lidovky.cz/media- ... ecnost_wag

Hezká polemika o současné mediální manipulaci ve prospěch nechtěnců. Uvádí videa i zdroje, takže současná ohnivost debaty snad nebude nutná. ;-)
DoctoreX
Příspěvky: 16
Registrován: 10.09.2015 12:57
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od DoctoreX »

To údajně bylo k tomu, že předstírají, že jsou Syřané, ne že utíkají do Evropy. O tom jsem totiž jen slyšel, nemám to podložené.
Cep píše:
DoctoreX píše:
štaflík píše:Nehledě na to, že by sotva prodal pasy dalším uprchlíkům, když přeci uprchlíci pasy mají ;)
S uprchlíky ze Sýrie se do Německa údajně snaží dostat třeba spoustu Srbů, Libanonců a dalších, co předstírají, že jsou také z válečné zóny. Těm by se třeba pasy hodily. Ale samozřejmě je to celé docela divoká konstrukce.
Údajně? Syřanů mezi nimi není IMHO ani 50%.
Ti, kteří dostali v EU loni azyl:
http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalost ... di-1188281
Odpovědět