SOUMRAK ZÁPADU

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od mukl »

Je děsivé, jak někteří "lační po krvi". Andy Glock má pravdu.
Tereza už se naplakala dost. Pusťte ji konečně domů. Jsem si jistý, že podobnou blbost už nikdy neudělá....
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Tazi »

Germanik1 píše: 02.11.2021 17:54 Až takovejhle dealer nabootuje tvoje děti, pak přijď. Je to sv... ochotná udělat za prachy cokoliv. Měli ji skartovat.
Že by zrovna děti brali heroin :shock: .
Sedět skoro 4. roky v Pakistánu není asi žádný luxus.
Modli se aby jsi něco neprovedl, a nesoudil tě někdo jako jsi ty ;) .
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od devlop »

Můj názor je ten, že ta holka za 3 roky ve vězení v Pákistánu zažila protažení své bloňdaté *$^&*** od pákistánckých bachařů v takové míře, že je nadosmrti z podobných drogových akcí v zemích, kde mohamed dává dobrou noc, vyléčena ;)
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Andy Glock »

Nevěř tomu, že jí tam nějaký bachař znásilnil. Ani kdyby chtěla ;) .
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Germanik1 »

Klidně si sešikujte frontu na ochranu drogové dealerky. A Tazi, každý je něčí dítě, po celý život. Speciálně heroin dělá z lidí hadry. Mám několik známých, jejichž děti kolem 16 - 18 ujely na fetu. Kdo o tom něco ví, zná realitu vyléčení z drogové závislosti. V mé realitě tihle kurýři nemají právo na existenci.
Udělám co musím
Chlapiš
Příspěvky: 30
Registrován: 29.10.2021 15:48

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Chlapiš »

Spravne ! Kdyz uz chceme byt mooc humanni, tak ztrata obcanskych prav, ochranny dohled. A pracovni povinnost s tim ze pulka mzdy pujde na nejaky protigrogovy fond. Proste takova basa na svobode...
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Maric »

Nejhorší je, že tahle kráčmera a pašeračka schopná pro prachy udělat cokoliv, se po návratu stane další pseudocelebritou. Noviny s ní budou dělat rozhovory, a nejspíš se objeví i v televizi. A stoprocentně jí budou plné sociální sítě, a mládež bude mít nový “vzor”.
Chlapiš
Příspěvky: 30
Registrován: 29.10.2021 15:48

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Chlapiš »

Opet a opet je treba pripominat ze byla osvobozena ne proto ze by bylo prokazano ze se skutek nestal - ale pro procesni formalni chyby. Zrejme Pakosi chteji vypadat pred Zapadem alespon obcas ze je u nich tzv. pravni stat a ona jako hezka, mlada, dobre poslouzila teto neprime propagande a tak nad ni mavli rukou a at si tahne. Nedejme se tim mylit a toto ji porad pripominejme - i kdyz to bude na jeji obdivovatele houby platny. Ale jak rekl klasik, boj s blbosti nelze sice vyhrat - ale nikdy se nesmi prestat bojovat. Protoze pak, jak nas uci zas fyzika, by byl pohyb blbcu neomezeny :)

Ban. Bod 4. a 7. Pravidel. Fab
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od mukl »

Úplně to tady nepatří, ale když už jsme byli u té slavné "pašeračky Terezy", je dobré si připomenout tři hlavní drogové zásady, kterými je třeba se řídit:

1. Nikdy neber drogy!

2. Nikdy nikomu neber drogy!

3. Nikdy nikomu neber drogy nikam!!
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Tazi »

Germanik1 píše: 02.11.2021 22:47 Klidně si sešikujte frontu na ochranu drogové dealerky. A Tazi, každý je něčí dítě, po celý život. Speciálně heroin dělá z lidí hadry. Mám několik známých, jejichž děti kolem 16 - 18 ujely na fetu. Kdo o tom něco ví, zná realitu vyléčení z drogové závislosti. V mé realitě tihle kurýři nemají právo na existenci.
Germaniku, nesmíš všechno řešit osobně a takhle emotivně. To přenech ženám a dětem ;) .
Já tu Terezu neznám, ani jí neobhajuji, vlastně mě ani nezajímá. Něco provedla, něco si za to odseděla, a toužit po její krvi, a dělat z ní zrůdu,... škoda, že už se nelze ukájet na veřejných popravách ;)
V mé realitě je daleko víc zničených životů po chlastu. Tak bych měl nenávidět všechny hospody, lihovary,...
Pár let bylo mojí prací hledat ďáblovi cesty, a mám pocit, že už jich znám víc než sám ďábel :( . Setkal jsem se s takovým lidským odpadem, že Tereza je proti tomu anděl.
Proto mi ten Terezy trest přijde adekvátní jejímu činu.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Germanik1 »

Takže "nesmíš" je první slovo do diskuse? Potom je diskuse komická. Já vyjádřil svůj postoj, považuji drogovou závislost za druh společenské sociální choroby. A neléčitelné, tedy s nutností ji vytěsnit že společnosti. Možná znáš jiný způsob jak na to. 🤗
Udělám co musím
Radeq
Příspěvky: 428
Registrován: 08.04.2020 16:08
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Radeq »

Tazi - a neměli by jí těch 10 kilo heráku vrátit? Způsobili jí přeci obrovskou škodu.
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Zapadlo »

Nedělám si ani nejmenší iluze o tom, že by se chudinka Tereza polepšila.
Byla neupotřebitelná už dávno před pákistánským kriminálem.
Nulová sebreflexe. Brzo do toho spadne znova.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Tazi »

Máte pravdu, měla by se zlikvidovat ;) . Nejlépe roztrhat koňmi :D .
Jste blázni? Já přeci tu dealerku neobhajuju.
Seděla skoro 4. roky v Pakistánu za drogy které (díky tomu že jí chytli) nikomu neublížili.
Je to málo?
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Andy Glock »

Lidi jsou zlí, a chtějí vidět krev. To je už holt lidská vlastnost chtít ubližovat.
V podstatě se od té Terezy moc neliší :( .
Připomíná mi to diskuze na Novinky.cz.... zabít, zlikvidovat, zakázat,... bez rozmyslu a zdravého rozumu.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Germanik1 »

Soumrak západu, to je přesně junior, který jakýkoliv odlišný názor označí názvem "bez rozmyslu a zdravého rozumu". Když pominu 40 let zkušeností v oboru a praktické výsledky resocializace vězňů, tak stejně lidský necítím potřebu žít v jedné komunitě s lidskou bytostí, která nedomýšlí dopad vlastní činnosti kvůli bezpracnemu zisku. Hlavně Andy se drž toho "zdravého rozumu".
Udělám co musím
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Andy Glock »

Jsem ráda, že tu potřebu necítíš. Já taky ne ;)
Zdravý rozum mi napovídá, že vězni se nesocializují, ale za zavírají za trest, a aby po dobu trestu dál neškodili ;) .
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8794
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Fabulous »

OT!
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od devlop »

ehm, kdopak to sem do Evropy asi přinesl?
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... B70FAAE59C

Donovanóza. Přenáší se pohlavním stykem a postihuje genitálie. Vytvoří na nich krvácející vředy. Zákeřná choroba není v Evropě příliš obvyklá. Více se vyskytuje v některých tropických a subtropických částech Střední Ameriky, jižní Afriky.
Uživatelský avatar
Montezuma
Příspěvky: 378
Registrován: 08.06.2021 19:14
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Montezuma »

Bacha, ať tě za sdílení takových článků nezavřou za předsudečnou nenávist. :D
Odpovědět