Strojový překlad reportu na .putin_je_chuj
Ozbrojené síly RF pokračovaly v úderech přesnými zbraněmi na vojenské systémy velení a řízení a energetický sektor Ukrajiny. Cíle úderu splněny. Všechny přiřazené objekty jsou zasaženy.
Ozbrojené síly RF pokračovaly v úderech přesnými zbraněmi na vojenské systémy velení a řízení a energetický sektor Ukrajiny. Cíle úderu splněny. Všechny přiřazené objekty jsou zasaženy.
už když si voják nabije mobil a pak ho použije pro ovládání dronu znamená, že ta infrastruktura byla použita pro vojenské účely...d-s píše: ↑31.10.2022 19:50 Nic pokial je ta infrastruktura vyuzivana tak na vojenske ako aj na civilne ucely (napr mosty, zeleznicne trate).
Pri elektrine je to hranicne, podla toho ci ide o vojensky ciel alebo nie.
Normalne by sa to ako vojnovy zlocin asi kvalifikovalo iba velmi tazko.
Ale Rusi viac menej otvorene utocia s cielom nechat zmrznut civilne obyvatelstvo - to uz ale vojnovy zlocin je.
No a napr pri utokoch na dodavky vody uz ani nie je priestor na diskusiu o vojenskom vyuziti, to je cisto civilne.
Ona jim tam ta elektřina na dost velkém území už opravdu nejde a to si místní na vousaté mužíčky dávají celkem bacha. Z nějakého důvodu se rusové na začátku konfliktu rozhodli infrastrukturu nezničit a teď to vypadá, že v této fázi konfliktu nyní na to (přesné zásahy infrastruktury ve velkém měřítku) už ani nemají technické prostředky.