2/3 mojho ročníka išlo do ČR na vysokú a už tu zostali. Nejaké doktorky, informatici, právnici, jeden žurnalista čo precestoval polku sveta, ale vlastne hej taký ten odpad čo by sa na slovensku neuživil.
Ukrajina x Russko 2022-2026
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
Samozřejmě že sem chodí ta lepší a rozumnější část Slováků.
Sigurd i Cháron to mysleli (předpokládám) ironicky.
Od nás do ciziny také utíká většinou "elita národa".
Třeba zrovna zkušenosti s těmi Východňáry jsou takové, že hromada z nich neumí (respektive tenkrát neuměla) číst, ani psát. Někteří jeli poprve vlakem až na vojnu, za celý život nevytáhli paty ze své vesnice, ...
Co by u nás taková sebranka dělala za práci?
Sigurd i Cháron to mysleli (předpokládám) ironicky.
Od nás do ciziny také utíká většinou "elita národa".
Třeba zrovna zkušenosti s těmi Východňáry jsou takové, že hromada z nich neumí (respektive tenkrát neuměla) číst, ani psát. Někteří jeli poprve vlakem až na vojnu, za celý život nevytáhli paty ze své vesnice, ...
Co by u nás taková sebranka dělala za práci?
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
Nemal som na mysli tých počeštených dezertérov z radov nedošlej slovenskej inteligencie- s tými nie sú problémy, držia hubu a krok a so svojim pôvodom sa nechvália.
Myslel som prepité pologramotné indivíduá v exekúcii, ktoré tam agentúry sľubujúce týždennú mzdu dovážajú. U tých je jedno z akej krajiny pochádzajú, bordel robia vždy...
Myslel som prepité pologramotné indivíduá v exekúcii, ktoré tam agentúry sľubujúce týždennú mzdu dovážajú. U tých je jedno z akej krajiny pochádzajú, bordel robia vždy...
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
Dle veřejně dostupného zpravodajství se jeví, že orkové dostávají čím dál víc na frak.
Jaký vývoj očekáváte do konce roku 2026 vy?
Jaký vývoj očekáváte do konce roku 2026 vy?
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
Nemyslím si, že letos dojde k nějaké zásadní změně.
Ale příští rok už by mohlo dojít k příměří. Rusák nedosáhne čeho chtěl, takže bude muset putin (záměrně s malým p) pro své poddané obhájit Speciální operaci, zaonačit ji jako vítězství, a odtáhnout z Ukrajiny. Jinak vypadne z okna.
Příští rok, pokud se situace nějak politicky nezmění, tak už rusák bude mít vážné potíže s válkou pokračovat.
Toť můj názor.
Ale v politice západního světa jsou takové bezcharakterní kreatury, že se ještě může stát cokoliv.
Ale příští rok už by mohlo dojít k příměří. Rusák nedosáhne čeho chtěl, takže bude muset putin (záměrně s malým p) pro své poddané obhájit Speciální operaci, zaonačit ji jako vítězství, a odtáhnout z Ukrajiny. Jinak vypadne z okna.
Příští rok, pokud se situace nějak politicky nezmění, tak už rusák bude mít vážné potíže s válkou pokračovat.
Toť můj názor.
Ale v politice západního světa jsou takové bezcharakterní kreatury, že se ještě může stát cokoliv.
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
obávám se nejhoršího scénáře...právě kvůli aktuálnímu pro rusy negativnímu vývoji = paralelně 2-4 atomovky na největší Ukrajinská města...Orešniky už lítaly, takže než to bouchne, nikdo neví co a jak...a svět kvůli tomu nebude chtít rozpoutat globální atomovou válku = dál se nestane nic
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
Tvůj názor samozřejmě respektuji, ale že zrovna ty?
Čekal bych to od nějaké vystrašené ženské, která tomu nerozumí.
Válka skončí bez použití jaderných zbraní.
Skončí aniž rusko dosáhne svých cílů ve speciální vojenské operaci.
Jaký ale bude vývoj než to skončí, a kdy to skončí je těžké odhadnout.
Čekal bych to od nějaké vystrašené ženské, která tomu nerozumí.
Válka skončí bez použití jaderných zbraní.
Skončí aniž rusko dosáhne svých cílů ve speciální vojenské operaci.
Jaký ale bude vývoj než to skončí, a kdy to skončí je těžké odhadnout.
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
"Hope for the best, get ready for the worst, and then take what God chooses to send." - Matthew Henry
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
To je sice pravda, ale otázka zněla jaký se očekává vývoj, nikoliv jaký je nejhorší možný scénář
.
Re: Ukrajina x Russko 2022-2026
Toto je článek, který popisuje, o co se Ukrajinci v současnosti asi snaží (možný vývoj):
https://medium.seznam.cz/clanek/cesinau ... .seznam.cz
Píší to čeští vojáci z aktivních záloh, kteří jezdí pomáhat na Ukrajinu. Teď vybírají na obrněnou Tatru, ze které udělají mobilní řídící stanoviště pro ukrajinské dronaře, kdyby chtěl někdo také přispět.
https://medium.seznam.cz/clanek/cesinau ... .seznam.cz
Píší to čeští vojáci z aktivních záloh, kteří jezdí pomáhat na Ukrajinu. Teď vybírají na obrněnou Tatru, ze které udělají mobilní řídící stanoviště pro ukrajinské dronaře, kdyby chtěl někdo také přispět.

