Ukrajina x Russko 2022-2026

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Russáci jsou:

Svině
5
6%
Zloději a vrazi
4
5%
Obojí
76
89%
 
Celkem hlasů: 85
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1260
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Haluziak »

sigurd píše: 07.05.2026 9:58 to čo slovenský trh práce vyradí+ snedí spoluobčania, to si ide zarobiť do Čiech.
2/3 mojho ročníka išlo do ČR na vysokú a už tu zostali. Nejaké doktorky, informatici, právnici, jeden žurnalista čo precestoval polku sveta, ale vlastne hej taký ten odpad čo by sa na slovensku neuživil.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Hagen
Příspěvky: 1783
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Hagen »

Samozřejmě že sem chodí ta lepší a rozumnější část Slováků.
Sigurd i Cháron to mysleli (předpokládám) ironicky.
Od nás do ciziny také utíká většinou "elita národa".
Třeba zrovna zkušenosti s těmi Východňáry jsou takové, že hromada z nich neumí (respektive tenkrát neuměla) číst, ani psát. Někteří jeli poprve vlakem až na vojnu, za celý život nevytáhli paty ze své vesnice, ...
Co by u nás taková sebranka dělala za práci? :lol:
sigurd
Příspěvky: 575
Registrován: 04.11.2014 21:31
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od sigurd »

Nemal som na mysli tých počeštených dezertérov z radov nedošlej slovenskej inteligencie- s tými nie sú problémy, držia hubu a krok a so svojim pôvodom sa nechvália.
Myslel som prepité pologramotné indivíduá v exekúcii, ktoré tam agentúry sľubujúce týždennú mzdu dovážajú. U tých je jedno z akej krajiny pochádzajú, bordel robia vždy...
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 861
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Quido »

Dle veřejně dostupného zpravodajství se jeví, že orkové dostávají čím dál víc na frak.

Jaký vývoj očekáváte do konce roku 2026 vy?
Cháron
Příspěvky: 101
Registrován: 01.06.2025 1:03

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Cháron »

Nemyslím si, že letos dojde k nějaké zásadní změně.
Ale příští rok už by mohlo dojít k příměří. Rusák nedosáhne čeho chtěl, takže bude muset putin (záměrně s malým p) pro své poddané obhájit Speciální operaci, zaonačit ji jako vítězství, a odtáhnout z Ukrajiny. Jinak vypadne z okna.
Příští rok, pokud se situace nějak politicky nezmění, tak už rusák bude mít vážné potíže s válkou pokračovat.
Toť můj názor.
Ale v politice západního světa jsou takové bezcharakterní kreatury, že se ještě může stát cokoliv. :(
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4683
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Serža »

Quido píše: 03.06.2026 13:57 Dle veřejně dostupného zpravodajství se jeví, že orkové dostávají čím dál víc na frak.

Jaký vývoj očekáváte do konce roku 2026 vy?
obávám se nejhoršího scénáře...právě kvůli aktuálnímu pro rusy negativnímu vývoji = paralelně 2-4 atomovky na největší Ukrajinská města...Orešniky už lítaly, takže než to bouchne, nikdo neví co a jak...a svět kvůli tomu nebude chtít rozpoutat globální atomovou válku = dál se nestane nic
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Cháron
Příspěvky: 101
Registrován: 01.06.2025 1:03

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Cháron »

Tvůj názor samozřejmě respektuji, ale že zrovna ty?
Čekal bych to od nějaké vystrašené ženské, která tomu nerozumí.
Válka skončí bez použití jaderných zbraní.
Skončí aniž rusko dosáhne svých cílů ve speciální vojenské operaci.
Jaký ale bude vývoj než to skončí, a kdy to skončí je těžké odhadnout.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4683
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Serža »

"Hope for the best, get ready for the worst, and then take what God chooses to send." - Matthew Henry
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Cháron
Příspěvky: 101
Registrován: 01.06.2025 1:03

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Cháron »

To je sice pravda, ale otázka zněla jaký se očekává vývoj, nikoliv jaký je nejhorší možný scénář ;) .
Samotář
Příspěvky: 426
Registrován: 07.07.2016 10:58
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022-2026

Příspěvek od Samotář »

Toto je článek, který popisuje, o co se Ukrajinci v současnosti asi snaží (možný vývoj):
https://medium.seznam.cz/clanek/cesinau ... .seznam.cz

Píší to čeští vojáci z aktivních záloh, kteří jezdí pomáhat na Ukrajinu. Teď vybírají na obrněnou Tatru, ze které udělají mobilní řídící stanoviště pro ukrajinské dronaře, kdyby chtěl někdo také přispět.
Odpovědět