Jak poznate nastup totality?

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Terminated Account »

Jen co se tady tato "inteligentní" paní veřejně vyblila ze své demagogie, tak už to přišlo: http://www.novinky.cz/krimi/313357-do-b ... oknem.html

Diskuse je zablokovaná ;)

PS: Hledal jsem něco v mapách na seznamu a titulek mě zaujal. Asi tento server budu sledovat pravidelně v duch je dobré poznat svého...
cmelda
Příspěvky: 7
Registrován: 10.09.2013 18:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Město nad Labem

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od cmelda »

Novinky stejně jako Idnes bohužel blokují diskuse docela běžně. Ono se stačí podívat KDO je vlastně cenzorem na každém ze serverů...
biskup
Příspěvky: 176
Registrován: 22.01.2013 19:20

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od biskup »

Takže svobodu slova (minimálně advokáti) mají zakázánu, jt. myšleno ve smyslu i když je to pravda nesmí advokát některé věci říct.

http://www.youtube.com/watch?v=paBAUDH3uiE


Nu, logika je jasná, když usměrní svobodu slova u advokátů, bude fungovat samoregulace svoboty slova i u prostého lidu.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Karlos »

Diskuze o právu oddělena: Právo. Karlos.
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Desouza »

Svoboda a demokracie v Českém podání . A to si Česká televize říká veřejnoprávní .
Fuj . Hamba jim !! :puke
http://www.youtube.com/watch?v=lpNYWMXv6XM

Na mne by ty " buzíci " z ochranky šáhli jenom jednou ...
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od viktor »

Zdary,
bych rekl ze totalita prave nastupuje... a ze bude daleko horsi nez ty predesle....
za komancu sis doma mohl alespon zanadavat, dnes ani to neni jiste
viktor
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od MRAK »

Nechceš tím ale říct, že za komančů to bylo lepší, že ne? …..

Protože pokud ano, tak je něco špatně
(minimálně tady jsi špatně)
Uživatelský avatar
P. K. R.
Příspěvky: 36
Registrován: 20.02.2013 14:37
Bydliště: jižní Jih

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od P. K. R. »

Punkerku Tolokonnikovovou vezou na Sibiř

Jako by mi tenhle případ kolem té kapely celkově tak trochu připomínal Plastiky... což vlastně patří i do tohoto tématu... omezování svobody tvorby, názoru...
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od bacil »

Něco jiného je omezení svobody názoru a něco jiného je znesvěcení posvátného místa. Zkuste něco takového udělat v synagoze, nebo mešitě, co se s vámi pak stane :devil

Medializované je to proto, že ti co vlastní média a tvoří názor společnosti, jsou svojí vírou nepřátelé křesťanů. a každá záminka pro jejich potlačení či zesměšnění se jim hodí.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od MRAK »

Ty holky .... jak se projevujou, a jak vystupujou na veřejnosti ( http://pussyriottruth.blogspot.cz/2012/ ... nomod.html ) jen ukazujou , co jsou zač, a je na každým, jakou má míru vkusu, aby je buď obdivoval, nebo se z nich poblil .....
Já sám, jako otec, bych byl nesmírně smutnej, kdyby se mi v takovýchto lidech vzhlídli moje děti, a rval bych si vlasy hanbou, že jsem je špatně vychoval ....

Nicméně ani šaškování v kostele, si nezaslouží pobyt v gulagu.
Nakopat do prdele - možná.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od bacil »

No tak se obětujte a zkuste to udělat v synagoze nebo mešitě, co se pak s váma stane, a budete té zkažené dívence jenom závidět. Kdyby to udělala u nás za komunistů, tak by zřejmě skončila s operací mozku a v doživotní léčebně.

Problém dnešních lidí je, že po mnohaleté mediální masáži těch co vlastní média, jsou schopni tolerovat kdejakou úchylku. A i s tímto je třeba skončit a být nekompromisní v potlačování zvěrstev. Jen díky takovému tvrdému přístupu našich předků, jsme dnes naživu!
Uživatelský avatar
OlaffLudwig
Příspěvky: 87
Registrován: 30.08.2013 22:32
Pohlaví: muž
Bydliště: zatim Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od OlaffLudwig »

Bacil:
Nezlob se, ale já si teď nějak nejsem jistej, o čem to mluvíš... Pokud jsem to správně pochopil, tak Mrak ti neoponoval v tom, že jsou to kr*vy, jen poukázal na to, že jaksi gulag je za to, co udělaly, trochu silný kafe... Bez ohledu na to, kde to udělaly...
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od bacil »

Není to silný kafe, naopak ji stihnul ještě mírný trest. Jak říkám, za komunistů by za to byla lobotomie, ikdyby to bylo v komunisty nenáviděném kostele. Protože je to v Rusku, tak určitě posoudili, jeslti ta holka potřebuje jen násilnou převýchovu, nebo léčení.

Úchyláky je třeba ze zdravé společnosti izolovat a léčit, nikoli tolerovat. Do 70. let to byla i homosexualita klasifikována za vyléčitelnou nemoc, ale na nátlak jistých lobby (nebudu jmenovat) tato klasifikace byla zrušena, už i pedofilie byla zrušena jako nemoc a usilují o legalizaci (v NL je to už na spadnutí, v Praze už letos taky vystrkovali růžky), takže se naše děti a jejich děti mají fakt na co těšit, pokud se s tímto včas něco neudělá. Jeden z našich zlatých slavíků je taky úspěšně vyléčený homosexuál, jen je velká škoda, že se k tomu veřejně nepřiznal a nedal vzor k následování, jako kdysi Urbánková s brýlema.

Veškerá propagace k "toleranci" a "je to normální" je jen a pouze určená k demoralizaci a depopulaci lidstva (způsobuje vznik názoru: přece do takového zkaženého světa nepřivedu děti). A v případě kníku budou úchyláci první co ztratí jakékoli zábrany, protože represe je to, co je drží na uzdě.
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od MRAK »

no ty seš mi ale siláček, čéče ;)

a kdopak posoudí, co je normální, co je puberťácká blbost a co je už za hranou ?
kdopak rozhodne o tom, že tvoje dítě je úchyl?
Ty? Nebo tobě podobní?

Bacile bacile, nepleť si pevnej morální postoj a vkus s inkvizicí ....


a pozor ... historie říká, že největší moralisti, bejvali ti největší úchylové .....
jen jestli ty nebudeš taky taková latentní buznička
:mrgreen:
Uživatelský avatar
alive
Příspěvky: 819
Registrován: 09.12.2011 20:53
Bydliště: Samota u lesa

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od alive »

Mrak: :yes
Uživatelský avatar
OlaffLudwig
Příspěvky: 87
Registrován: 30.08.2013 22:32
Pohlaví: muž
Bydliště: zatim Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od OlaffLudwig »

bacil:
Hele nejsem si jistej jestli s tebou můžu souhlasit. Motáš několik problémů dohromady. Jednak fakt, kdy se mladá holka chová jak kr*va, protože jí nikdo nevysvětlil, že podobným chováním nikomu nepomůže a že si naopak uškodí, považuješ za úchylku hodnou lobotomie... Mno nevim nevim teda... Kdyby to takhle frkal každej režim, zbyde mu populace slintajících lidí, schopných tak maximálně zametat chodník.

Navíc to tvoje srovnávání s komančema... Kdyby to udělaly ty holky za totality u nás, tak dostanou maximálně pořádně přes držku a pak jim napařej 10 let na kladně, kde by přebíraly šrot. To má do gulagu trochu daleko ne?

A konečně bych se rád zeptal, proč si najednou začal mluvit o gayích a pedofilech? Co to s tim má společnýho?

Pro adminy: Pokud jsme OT, tak nás klidně ukliďte ;-)
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Karlos »

Nejhorší je že na Sibiř tu holku posílají za dopis ve kterém popsala poměry v ruském krimu což už s její "performance" v kostele nemá nic společnýho (samozrejme to rus popírá ale ta časová souslednost je více než výmluvná)...
michal
VIP
Příspěvky: 142
Registrován: 17.02.2013 18:18

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od michal »

Ty holky dělaly bordel,chovaly se nespolečensky a byly by distanciovány z každé splečnosti (znesvěcení chrámu, sex na veřejnosti, ničení veřej.zařízení.....) ale HLAVNĚ se postavily proti .utinovi.Kdo si chce přečíst texty jejich písniček ( viz karaoke texty)tak musí uznat, že žádný prezident by si to nenechal líbit protože potom by přišel anarchismus.
To samé udělal .odorkovskij a již cca 8 ? let zpytuje svědomí na Sibiři.
Ostatně u nás byl v létě soud s 15 ? ti dívkami a ženami které byly souzeny za mnohem, mnohem menší věci -prostě se postavily proti systému a ten se cítil ohrožen jejich chováním.
Uživatelský avatar
P. K. R.
Příspěvky: 36
Registrován: 20.02.2013 14:37
Bydliště: jižní Jih

Re:

Příspěvek od P. K. R. »

Hm, asi jsem ještě moc "sluníčkový" na tuto dobu :D Přiznám se, tuhle kauzu okolo těch punkerek jsem nesledoval až tak superdetailně. Na druhou stranu, ať si každej dělá co chce, má právo na projev. Mělo by to být nějak státně perzekuováno ? (viz. "semafory a tykadla" u nás). Otázka (ne)vkusu je něco jiného. Punk provokovat má... (ale je tu otázka míry ?). Jak podle téhle optiky posuzovat texty, grafiku a podiovou prezentaci některých grindcore, death-/black- metalových kapel ? 8-) :roll:
Eliminaci "zvěrstev a úchylek" bych sem moc netahal - tohle už praktikovali náckové, viz. program T4 atp... to bych nečekal, že se diskuze převrhne tímto směrem.
Mě ten článek posloužil pouze pro analogii pro dění u nás před r. 89... tj. v čem já osobně také vidím "možné znaky nástupu totality"... Když se vrátím ještě k těm Plastikům. Oni chtěli jen hrát svou hudbu (i když je pravda, značně odlišnou od tehdejších popíkářů a režimu povolných rockerů - to i mr. Schelinger měl problémy !), s politikou neměli nic společného, to se jim pouze snažili vnutit, dokázat jim "výtržnictví" a "mravní ohrožení mládeže". Jejich vystupování, hudba a texty byly sice (a jsou i na dnešní dobu ?) neobvyklé, avantgardní... ale co svoboda tvorby, názoru ???
Odpovědět