Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
prochazka85
Příspěvky: 102
Registrován: 27.02.2012 14:07

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od prochazka85 »

tak se pomalu zacnete loucit se svyma krochnama a kosama

http://www.infowars.com/emergency-alert ... ownership/
http://www.un.org/disarmament/
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Centurion »

už si doma suším jasan na longbow
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Karlos »

Nenapsal by nekdo pro nás neanglictinare dvemi vetami o co jde?
prochazka85
Příspěvky: 102
Registrován: 27.02.2012 14:07

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od prochazka85 »

jedna se o to, ze OSN na prave probihajici konferenci v New Yorku navrhuje zakazat globalne drzeni zbrani obcanum
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Fabulous »

Prinejmensim v USA jim to nevyjde :-)
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Karlos »

Ovšem ve zbytku připosranýho světa by jim to projít mohlo... na druhou stranu nevěřím že by se jim podařilo plošně odzbrojit myslivce...
Kedarus
Příspěvky: 133
Registrován: 15.06.2012 20:34

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Kedarus »

Vzhledem k tomu ze OSN je soucast NWO se nedivim.
Ale porad tu mluvime o odzbrojeni OBCANU.
A co takle zalozit se znamyma bezpecnostni agenturu treba na prevoz penez?Nefungovala by doopravdy jako firma.Zamestnanci by byli jen na vedlejsi pracovni pomer,bez prijmu,bez dani ale zato s narokem na sluzebni zbran.
Nebo jeste lepe.Nekteri z Vas uz urcite v survivalu pokrocili a maji neco ve smyslu maleho statku.Tak se domluvte s dobrymi znamymi a rodinou,prihlaste je na trvaly pobyt a vytvorte vlastni obec.
Nevim jake presne jsou podminky v Cesku(ziju v Irsku) ale par desitek rezidentu je schopno se domluvit na osamostnaneni obce,zvoleni starosty a ustanoveni mestske policie.A kazdy rezident by byl clenem mestske policie :D .Opet na vedlejsak ale se sluzebni zbrani.
Jinak pokud mluvime o neporusovani zakonu zbyvaji jen myslivci a zbrane vyrobene red rokem 1890.
Radek07
Příspěvky: 1193
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Radek07 »

vzpamatujte se na nepřemýšlejte jako ovce. Žádný zakazování zbraní se dít nebude. OSN nám může akorát tak vylízat (_!_). Jsou tady ještě pořád státy a jejich zákony.
Pokud by nám zbraně pozbíraly, tak od toho je pouze krok k zavedení diktatury.
Kedarus
Příspěvky: 133
Registrován: 15.06.2012 20:34

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Kedarus »

Radek07 píše:vzpamatujte se na nepřemýšlejte jako ovce. Žádný zakazování zbraní se dít nebude. OSN nám může akorát tak vylízat (_!_). Jsou tady ještě pořád státy a jejich zákony.
Pokud by nám zbraně pozbíraly, tak od toho je pouze krok k zavedení diktatury.
Opravdu ? :D.
K te diktature.Precti si pozorne cely viewtopic.php?f=32&t=1043 a zvlaste linky ktere jsem tam dal.
K tem statum.Jaksi nevidim jedinny stat v Evrope mimo Svycarska.My ostatni radoby staty podlehame jurisdikci EU.(A pokud se urednikum v Bruselu nelibi vic zahnuta okurka a zakazou ji v cele EU aniz by jsme s tim v Cesku mohli cokoli udelat never tomu ze nedokazou zabranit vlastnictvi zbrane az prijde cas.)Zatim ma sice Evroska komise jine problemy ale se zhorsujici se ekonomikou dojde i na zbrane.Ucel je samozrejme potlacit jakykoli POTENCIONALNI ozbrojeny odpor.Treba ze by se lidi vzbourili a chteli vystoupit z EU a nedej boze vystoupit z ESM.
http://www.reformy.cz/zpravy/ctyri-prez ... im-vladam/
http://www.reformy.cz/zpravy/a-je-to-ta ... -evropske/
Ale predevsim tady nejde jen o zbrane.Jde o to udelat z kazdeho obcana bytost,ktera nebude schopna existovat nezavisle na statu.
S tema ovcema si me fakt dostal.Pokud sis nevsiml zrovna tady se schazeji lidi co odmitaji byt ovcemi.Neveri mainstreamovym mediim,dokonce ani nemaji televizi a informace vyhledavaji podle sveho svobodneho vyberu.
Takze Ti navhuji vratit se ke Ksichtoknizce.Tam stoprocentne zadne ovce nejsou.
Nikdo z nas s jistotou nevi jestli nejaka apokalypsa bude.Pokud vynecham pravdepodobny rozpad ekomiky je vse ve hvezdach.Pocitam ze i zitra se zeme bude tocit a slunci bude trvat par miliard let nez se promeni v cerveneho obra.
Tohle jsou pro me kostanty.Potom promene.
Muze prijit pruser ve forme ekonomickeho rozpadu,vybuchu supervulkanu,dopadu meteoritu,atomove valky apod.Muze prijit cokoli a kvuli tomu jsme na tomhle serveru.Vymenit si informace jak prezit.
Vzhledem k tomu ze Ty pouzivas jako nememnou konstantu legalni drzeni poloautomatickych zbrani je diskuze o nicem.
Lidske zakony jsou v mem zebricku nejmene trvanliva zalezitost.Meni se skoro tak rychle jak pocasi.
Naposledy upravil(a) Kedarus dne 15.07.2012 17:13, celkem upraveno 1 x.
Radek07
Příspěvky: 1193
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Radek07 »

jsem realista - EU se rozpadne nebo lépe řečeno položí pod tíhou ekonomických problémů. Zbraně jsou zatím opravdu na "druhé koleji".
Jinak jak už jsem psal, zatím se pořád řídíme zákony ČR a jsou tady organizace, které se snaží skryté plány a salámovou metodu omezování zbraní odhalovat.
Pokud to ale opravdu vezme s vlastnictvím zbraní rychlý konec, tak připomínám, že zbraně tu byly i za strýčka Ády a to hrozil trest smrti.
prochazka85
Příspěvky: 102
Registrován: 27.02.2012 14:07

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od prochazka85 »

jak to vidim ja, je toto tvrzeni:
Žádný zakazování zbraní se dít nebude. OSN nám může akorát tak vylízat (_!_). Jsou tady ještě pořád státy a jejich zákony.
ukazka ovciho mysleni

spolu s tvrzenim:
nebojim se o svoje penize v bance, protoze vklady jsou zajisteny statem
a podobne


video pro ty co neveri, ze se to stat nemuze:
http://www.youtube.com/watch?v=kf8trl69 ... r_embedded
Uživatelský avatar
Milli
Příspěvky: 346
Registrován: 28.12.2011 22:52
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha, Znojmo

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Milli »

Hezké odpoledne postapáci,
vždy, když se v naší zemi měnila politická situace, a k moci se dostali "noví" lidé, v zájmu upevnění své politické moci zákonným opatření lidem zbraně sebrali (Po třicátém devátém, čtyřicátém osmém, šedesátém osmém i osmdesátém devátém. I když čtyřicátý osmý je tak trochu výjimka, na odebrání zbraní nebyl čas, proto jako ozbrojenou protiváhu komunisté zneužili dělníků) a nevím, proč by se na této tradici mělo něco měnit.

Existuje celá řada indikátorů, podle kterých se dá spolehlivě určit, že dojde k utahování oprátky. Můj indikátor jsou slova demokracie, sociální jistoty, bezpečnost. Jakmile se ve sdělovacích zvýší četnost těchto abstraktních pojmů, znamená to, že právě tyto abstrakta budou omezeny.
Jistě si pamatujete rok 89. Na internetu jsem si přehrál jeden z Havlových projevů z období "Sametové revoluce" a napočítal v půlhodinovém projevu třicet šest demokracií.
Nyní si odpovězte sami, opravdu dnes žijeme v demokracii?
Jak se liší předlistopadová a polistopadová vládnoucí garnitura vydávající ze za demokraticky zvolené politiky?

Zákon 119 ze dne 8. března 2002 o střelných zbraních a střelivu, § 70 - mimořádná opatření; "Vláda v době trvání stavu ohrožení státu nebo válečného stavu je oprávněna ve veřejném zájmu nařídit odevzdání zbraní na určité místo do úschovy anebo omezit nebo zakázat jejich nošení."

Na druhou stranu, my Češi jsme dost ovce. Kdy jsme jako národ, povstali se zbraněmi v ruce?
Já vím, teď řeknete, že v květnu 1945. Víte, oba moji dědové se tohoto povstání aktivně zúčastnili a jejich vyprávění ne zcela odpovídají tomu, co říkají státní sdělovací prostředky. Z jejich vyprávění jsem vyrozuměl, že se spíše jednalo o pomstu němcům (převážně civilistům) než o národně osvobozenecký boj, jak nám tvrdí oficiální ideologie. Ale to je už trochu jiné povídání.

Přeji příjemné nedělní odpoledne
mato2722
Příspěvky: 139
Registrován: 25.07.2012 16:18

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od mato2722 »

Centurion píše:už si doma suším jasan na longbow
na jaseň sa vykašli, radšej si zožeň bazu (sambucus nigra)...alebo orech...v ideálnom prípade tis ;)
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od alibaba »

Zadny rezim nezakazal luky ani nacismus ci komunismus ,luk nebude pouzity v boji proti rezimu ,ale spice jen k pytlaceni na venkove a rezim bude mit dost policejni starosti s hladovym obyvatelstvem ve mestech viz dnes Recko a Spanelsko a ti co se zajimaji o luky nahledejte si stranku www lukostrelec.cz ja tam asi pisi 2 roky pod nickem alwarez uz jsem tan naklepal asi 1500 clanku ,pozor je tam mnoho debilnich zacatecniku ty prehlidnout...
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Centurion »

mato2722 píše:
Centurion píše:už si doma suším jasan na longbow
na jaseň sa vykašli, radšej si zožeň bazu (sambucus nigra)...alebo orech...v ideálnom prípade tis ;)
OT: Žiju 2 kiláky od CHKO kde jsou tisy chraněné takže jsem je vyloučil a ořechu je škoda. Jasan jsem řiznul za barákem kde se vyskytlo pár desítek divokých stromků. Baza je česky Bez černý? Je dobrý na luk? Ja ho nikdy nezkoušel.
mato2722
Příspěvky: 139
Registrován: 25.07.2012 16:18

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od mato2722 »

2centurion: na fóre lukostrelec.cz , ktoré spomínal alibaba nájdeš hromadu informácií o vhodnom dreve, ja mám jaseňa toľko, že tým drevom kúrim :) a "echt" majstri ho považujú za podradné drevo (resp. čítal som dosť takých názorov). Ja sám mám len takú "hokejku" pre zábavu, keby ju videl alibaba, asi by umrel smiechom, ale stačí mi na plašenie cigánov z ovocného sadu a vyháňanie kôz z repy (tupými šípmi samozrejme ;) ) Niekde som čítal, že lesným indiánom stačil luk cca 35 lb, všetko navyše je vraj len bonus (tuším to bol Lewis a Clark, s určitosťou to netvrdím). Čo sa týka luku, k tomu by sa mal vyjadriť alibaba, mňa by si mal skôr radiť medzi tých "debilných začiatočníkov" :lol:
Bazu chválilo dosť lukostrelcov, aj výrobcov...čo s týka orecha, tento, alebo budúci rok mám v pláne ich pár vyrezať, či ale budú vhodné na luky, to neviem, možno skôr na pažby pištolí, alebo na črienky nožov..
Kedarus
Příspěvky: 133
Registrován: 15.06.2012 20:34

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Kedarus »

http://www.survivor.cz/vyroba-luku/
Tohle je asi v cestine nejlepsi navod na vyrobu luku.Nezapomente se prokliklat ,ma to vic casti.
Ale zvolit luk je podle meho az ta posledni moznost.Je hromada lepsich moznosti(legalnich i nelegalnich) takze pokud nepocitate s PA v trvani padesati let a vic najdete urcite lepsi reseni.
Jako zrucnost je to opravdu super ale kdyz si vzpomenu jak dopadli indiani v dobe kolozinace USA tak bych na to urcite nespolehal.
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Centurion »

Kedarus navrhni mi nějake lepší možnosti kromě palných zbraní. Mě kromě praku, luku a kuše nic nenapadá.
Uživatelský avatar
marish
VIP
Příspěvky: 654
Registrován: 12.01.2011 21:29
Bydliště: Liberec

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od marish »

A z toho vyplívá, že je potřeba se soustředit především na palné, a ne se jim vyhýbat. Ideálně mít registrované i ty co jsou volné...
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Vynutí si stát v případě krize odevzdání zbraní?

Příspěvek od Centurion »

Palne zbrane jsem vyloucil protoze nebudou naboje. Tady uz nekdo rikal ze se daj prebijet prazdne patrony. Kdo z vas pocita s tim ze se bude probijet z bojiste a jeste za sebou zbirat prazdne patrony? Podle statistiky na jednoho padleho vojaka pripadne 15000 naboju. Kdo z vas u sebe ma tolik naboju? Kdo z vas ma vojensky vycvik a bojovou praxi aby dokazal zachazet se zbrani ve stresu v prestrelce aby trefil se 100 naboji alespon vrata od stodoly. Za dalsi kdyz vas nekdo uvidi jak mate za pasem devitku nebo na zadech pusku nebude se ptat ale rovnou po vas pujde. Ve druhe svetove valce byli vojaci zasobovani ohromnym mnozstvim naboju a stejne porad trpeli nedostakem munice. No a k tomu vsemu jeste hrozi hodne vysoke procento ze vam zbrane stejne zabavi nez vubec neco vupukne. Takze se snazim myslet jinak a mit alespon neco nez mit naboje a zabavenou bouchacku nebo mit bouchacku a vystrileny naboje.
Odpovědět