Média v USA démonizují survivalisty a preppery

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od Centurion »

americka elita chce vypatlane ovce co se nechaj ovladnout a az odstartuju umelou kryzi tak tihle lide jim budou prekazkou proto si na ne vymysli takove pomluvy a vezni je
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od alibaba »

Ono to neni tak jednoznacne ,mozna na nekoho se zameri ,ale v radiu tu stanici co posloucham tak kazdou hodinu reklamuji kupte si zasobu jidla ,vody ,pistole a hlavne zlate a stribrne mince ,nebot tahle sranda pujde rychle k certu ,jinak tady je hodne hurikanu a tornad tak aby jste byli pripraveni tady ani je tak nezajimaji ty politicke otresy jako o prirodni katastrofy co mohou prijit kazdy tyden,zlate a stribrne mince na vymenu jako barter za vyrobky ......protoze jak jsem zjistoval ze ti drobni remeslnici a obchodnici berou jakekoliv penize , vsechny penize sveta mohou vymenit v bance a zlato kupuji na kazdem rohu ......
GOD
VIP
Příspěvky: 712
Registrován: 09.05.2012 11:18

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od GOD »

alibaba ake radio počuvaš?
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od alibaba »

To nejlacinejsi, ono to nema kratke vlny a ma to jenom AM a FM a tak posloucham pouze lokalni stanice a mel jsem radio co melo kratke vlny a dosahlo to jasne dale ,radio stalo asi 50 $ US, ale to se rozbilo, ten cinsky krap vydrzel asi 8 let.....O roku 2008 co mam pocitac tak mohu vse poslouchat na pocitaci a tez se bavit z celym svetem ,proste cely svet mam ve spickach prstu a ani nemam TV a pouze se stale divam na youTube ,vse je na pocitaci !!!!
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od alibaba »

Slovak co se take nevraci a je to z Irska ,ma tam malou dceru a tak jsem mu take vse vysvetlil tady trenuje ......

http://www.youtube.com/watch?v=iPAbdxYf ... e=youtu.be
GOD
VIP
Příspěvky: 712
Registrován: 09.05.2012 11:18

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od GOD »

alibaba: ja som myslel nazov stanice, že by som si to pustil cez internet ako online-radio
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od alibaba »

Napisi to zde jenom trochu strpeni prave ji posloucham ted tam byl Alex Jones jak fotografoval Bilgeberges .Co media po asi 3 desetileti popirala existenci teto skupiny ......
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od alibaba »

Jeste mne napadlo jestli umis dobre anglicky tak napisi koho posloucham dale tak so to najdi treba na YouTube a na googlu atd jmena jako Gerald Celente,Max Keiser, Peter Schif, George Nory s jeho vysilanim v noci Coast to Coast a pak treba Alex Jones s jeho vysilanim infowars.com a treba Bill Cooper co je mrtvej asi nejmene 10let a toho jsem poslouchal nejmene pred 10 lety vysilani /hour of the time time /.......
GOD
VIP
Příspěvky: 712
Registrován: 09.05.2012 11:18

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od GOD »

Dakujem
ja som počuval http://www.1330weby.com/ ale je dost politicky orientovane, tak som hladal niečo zaujimavejšie
talk radia su fain na učenie a človek sa aj niečo dozvie aka je situacia za oceanom.
Na rozdiel od radii kde su same produkty hudobneho priemyslu a kecy o ničom.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od alibaba »

Tohle je Rush radio a oni jsou z Raleight z North Carolina co je hlavni mesto asi 60 mil na zapad tak to zkus najit a tohle je Florida ......
BOGOVIK
Příspěvky: 507
Registrován: 12.11.2011 15:09
Bydliště: JMK

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od BOGOVIK »

alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od alibaba »

Ano urcite to je ta stanice ,ja jsem mel na pocitaci vsechny stanice co vysilaji v Cesku ,ale vymazal jsem to nejmene pred pul rokem ,rekl jsem si ,ze takove cvachty neminim poslouchat to jenom ukazuje na silu pocitacu a jak to tu maji velmi casto se divam na youTube .......
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Média v USA démonizují survivalisty a preppery

Příspěvek od alibaba »

http://www.youtube.com/watch?v=D95SI_yj ... re=related

Jordan Maxwell jeste ho nechali zit Billa Coopra odbouchli pred asi 10 lety a tak doporucuji si poslechnout Maxwella a ja jsem Billa Cooppra poslouchal pred 10 lety a muzete ho take poslouchat ......
Odpovědět