Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od J-e-n-n-y »

EU chtěla africké běžence bez dokladů posílat zpět domů, plán nevyšel
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... vysel.html


a jsme tam kde jsme byli... to by mě zajímalo, co představitelé EU a jednotlivých států mají v záloze... my na tu pseudohumanitu a politickou korektnost fakt brzy dojedeme :-(
Kdo je připraven, není překvapen.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od malajizva »

právě slyšel, že např: Afghanistan nepřijme žádné vrácené migranty, kteří nemají afg. pas. To bude postoj většiny států.
http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/dvace ... i--1553259
Naposledy upravil(a) malajizva dne 12.11.2015 13:02, celkem upraveno 1 x.
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od PeFi »

malajizva píše:Matte, působíš na mě jako zdatný profesionální diskutér.
Pokud to na rozpadu myslíš vážně, tak se zapoj do dalších témat.
Pokud chceš diskutovat pouze toto jedno téma, spletl sis forum.
Náhodou, matt sem dával zdroje, za to si zaslouží plus :-). Navíc průzkum mezi lidmi (pokud je správně udělán) může mít lepší vypovídací hodnotu, než policejní statistiky. Třeba v UK se ukázalo, že počet obětí pouličního násilí, které ošetří v nemocnicích, silně nekoresponduje s nízkou pouliční kriminalitou dle policejních statistik.

Jinak v tom Švédsku (prodle údajů Bra) mezi roky 2005 a 2014 stoupl počet vloupání do rodinných domů skoro o polovinu z cca 10 000 vloupání na 15 000 vloupání za rok. To je podle mě docela síla. (https://www.bra.se/bra/bra-in-english/h ... glary.html) Každý v těch statistikách vidíme to, co tam vidět chceme.

Švédsko má skoro tolik obyvatel co ČR, takež ty údaje lze aspoň orientačně srovnávat. Zatímco Švédsko, země, která má tradici a pověst velmi bezpečné země) má nyní cca 22 tisíc vloupání do bytů a domů za rok, v ČR jsme na 10 000 vloupáních do bytů a domů za rok (a přidáme-li k tomu chaty a chatky, tak u nás máme 15 000 případů ročně). Tedy tradičně bezpečné Švédsko je na tom už o polovinu hůř než my tady v ČR. Dánsko je na tom ještě mnohem hůř, nicméně je potřeba přiznat že v Dánsku jsou pachateli především organizované gangy z východní Evropy. Ve Švédsku to nemusí být jiné. Nicméně ve švédsku je zjevně politicky nekorektní říkat nahlas, že integrace nefunguje a že přivandrovalci kradou víc, než místní. V Dásnku se to nebojí zveřejnit.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od herman »

Ono věřit v ty oficiální policejní statistiky nemusí být to pravé. Vzpomínám si jak někdy v devadesátých letech byl u nás zaznamenán prudký pokles zločinosti, a to z ničeho nic, z roku na rok. Pravý důvod ovšem byl, že se změnou zákona mnoho trestných činů stala přečinem, či přestupkem.
Takže, pokud nás ovládnou kozomrdi, tak klidně vyhlásí, že vražda bezvěrce, znásilnění ženy, či pedofilie nejsou trestným činem. To bude pokles kriminality jak vyšitý.
Jinak můj syn pracoval 6 let v Holandsku, letos tam odmítl jet, jak říká, má strach. Raději se odstěhoval na Slovensko ke své přítelkyni.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od kregan »

Na ten rozhovor mě už upozorňovala kamarádka. Naštěstí tam maj i přepis:
http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/dvace ... va/1553538
Jeden z informačně nejhodnotnějších textů za poslední dobu. Kdo by neznal P. Procházkovou, tak začínala jako válečná reportérka v Čečensku, pak působila v několika konfliktních zemích, trochu zesluníčkvatěla, vdala se za Afghánce a začala se starat o tmavý děti. Jako novinářka má slušnej přehled o mezinárodnim dění a nedávno jela společně s uprchlíky z Turecka přes Řecko do Srbska (čimž mě předběhla, ale narozdíl ode mě je za to placená). Každopádně je realistka a stojí oběma nohama na zemi. Občas s ní konzultuju některý výpravy.
Zvlášť za pozornost stojí třeba:
Ano, ono, ono ne tak úplně zavírá oči, jako, jako Turecko, ono je zaregistruje a oni řeknou, že chtějí dále do Evropy, většinou do Německa, ale to proto, že vlastně skoro ani jinou zemi neznají, anebo proto, že už ti před nimi tam úspěšně dojeli. Ale kdyby dostali jinou informaci, oni se nás například velmi často ptali: "A co myslíte, máme jet do toho Německa? Ono už tam asi je hodně lidí, že? A neměli bysme jet ... a neřekli byste nám nějakou zemi?"
...
Ano, ano, ano a někdy ..., možná, možná. Oni jsou si vědomi toho, že v Německu, z Německa pravděpodobně nebudou, nebudou vyhoštěni. Prostě oni to znají, oni znají Německo a Švédsko. To jsou dvě takové země, které nejčastěji, jejichž jméno nejčastěji padá, ale opravdu se nás pořád ptali, jestli by neměli jet někam jinam.
Jestli by nepomohlo spustit velkou informační kampaň, jak se mají v Rumunsku skvěle a že tam každý dostane azyl. Vydat letáčky, prospekty, mapky a pověsit na sociální sítě fejkový rozhovory se spokojenejma imigrantama.

Na tomhle něco bude. Dřív na internet nedosáhli, tak jim byla ňáká Evropa fuk. Teď maj internet v každym slumu a myslej si, že to tu u nás funguje jak v americkejch filmech. Už se mě ptali chlapi jak v Iráku tak v Kazachstánu, jestli evropský ženský dávaj fakt všem. A mysleli to naprosto vážně.
Částečně ano, ale Sýrie je trošku specifický problém, protože Sýrie byla relativně bohatá země. Já si myslím, že ta uprchlická vlna, samozřejmě ti Syřané jsou tam úplně jasnou prioritou, ale že ona je taková, ona je vyvolaná vlastně něčím, čemu bysme mohli říct informační globalizace. Já si myslím, že už prostě nemůže svět fungovat tak, že na jedné straně žijí lidé, mají prostě za každým, každý na zahradě bazén a žijí vlastně v blahobytu a v druhé části světa v nuzotě a ty dva světy o sobě dneska vědí strašně moc, protože právě ty informační toky díky internetu a všemu možnému, celý Afghánistán sedí na internetu.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od herman »

ona paní Procházková je pro mne stejně důvěryhodná jako pánové Mitrofanov, Pehe, Babiš, Karel, Sobotka či třeba Vondra .
Tímto nechci říci, že je špatná, placená za úmyslné šíření placených zpráv atp. Jen ji osobně nevěřím. Ale možná je to zgruntu správná ženská a křivdím ji.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od J-e-n-n-y »

kregan: nepopírám, že toho paní hodně zažila a viděla... ok... uznávám... ale zaráží mě toto:

"Za prvé, nevím, jak ministerstvo vnitra definuje slovo "bezpečí", to se o tom můžeme jako dost dlouho diskutovat. Mně Afghánistán nepřipadá jako místo bezpečné. Já to mám tak, i s Čečenskem jsem si to tak říkala, pokud je to bezpečná země, tak by tam naši vládní úředníci měli třeba jet s dětmi na dovolenou. Tak, tak bych definovala bezpečnou ... "

No dle mého mínění není dnes bezpečná z velké části Afrika, z třetiny Jižní Amerika, polovina Balkánu, o Asii ani nemluvě... podle teorie této paní by se tedy Evropa měla postarat o několik miliard lidí, kteří si velmi často toto nebezpečí způsobili sami svým nábožestvím, povahou, temperamentem, lokálními konflikty atd.? A pokud bych měla definovat "bezpečnou zemi" podle toho, kam jet s dětmi na dovolenou, tak dnes už to bohužel nebude ani Maroko, Tunisko, Egypt, Francie, Británie, Německo, Holandsko, Řecko, Slovinsko atd. Dnes v Evropě s dítětem tak maximálně kromě ČR na Slovensko nebo do Polska a na Litvu :-( EDIT: jo a do Maďarska :lol:
Naposledy upravil(a) J-e-n-n-y dne 12.11.2015 13:56, celkem upraveno 2 x.
Kdo je připraven, není překvapen.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od malajizva »

... hodnotím její zaujetí pro věc. Ale informace, které podává nejsou vyvážené.
co mě zaujalo na první pohled:
- Mluví o ženách dětech, o mužích ani slovo?
- Předpokládá, že "viděním vzniká nárok" - afgánec vidí v televizi, že v EU se mají dobře, tak tam dojde a bude se mít taky dobře?
- ani slovo o náboženství?
- Všichni měli touhu pracovat a začlenit se?
- Všichni mají mobily a internet, ale jsou děsně neinformovaní a neznají nic než Německo a Švédsko?

Chápu, že živé vysílání neprospívá přesnému vyjadřování a vede k různým zkratkám, ale... :?
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Nicotinick »

Mně bohužel jen zaráží tohle myšlení paní Procházkové:

Já si myslím, že už prostě nemůže svět fungovat tak, že na jedné straně žijí lidé, mají prostě za každým, každý na zahradě bazén a žijí vlastně v blahobytu a v druhé části světa v nuzotě a ty dva světy o sobě dneska vědí strašně moc, protože právě ty informační toky díky internetu a všemu možnému, celý Afghánistán sedí na internetu.

To jako na "blahobyt" který vytvářely generace Evropanů svojí prací a invencí má nárok celý Afghánistán, respektive celý chudý svět ? :shock:
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od bivoj »

To si, bohužel, valná většina sluníček i imigrantů myslí... :evil:
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od kregan »

Že na to přičmoudlíci nemaj nárok se s tim tvrzenim nevylučuje.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od herman »

Takže já, který jsem vystudoval, nebyl nikdy trestán, v práci vyrábím léky které zachraňují lidi mám být "zaopatřen" stejně jako někdo, kdo souloží s kozami, při plavbě přes moře si raději sám oblékne plovací vestu než by ji dal svému dítěti. Než někdo, kdo si oblékne dva svetry a nechá své dítě mrznout a pak řve o lidských právech?
Nechci být zaopatřován, nechci platit za to, že takové zrůdy budou v Evropě nebo v mé vlasti. Na své živobytí si zatím vydělám a po někom nic nechci.
Já prostě necítím odpovědnost za to, že se v africe, v arabském světě či snad jinde "lidé" vraždí, či nebo mrzačí pro víru v aláha, ježíše, pro politiku nebo, že soused má delší péro. Je mi to jedno, ale toto je má rodná země, má vlast a takovýto odpad tady nechci. A jestli někteří jedini žvástají o rovných lidských právech, tak se spletli o pár let. Ono to rovnostářství už tady bylo od roku 1948 do roku 1989.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
SWED
Příspěvky: 144
Registrován: 06.10.2015 21:22
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od SWED »

Teď budu moc OT ,ale souhlasím.Osobně jsme byli s paní schodu okolností oba osm měsíců bez příjmů anáš sociální systém se na nás z vysoka :moon a to nemluvím o dvou malých dětech.Tak proč by tihle lidé tady měli mít jiná práva než Etničtí Češi a né ty opice co se za ně vydávají.Požádáš legálně o azil.Dobrá jdeš na pár měsíců do azylového centra a poté půr roku sociální podpory a pak nic a záleží na tobě zda tu zůstaneš či půjdeš do jiné :moon .A ilegáli hned na hranicích zatknout a deportovat zpět bez milosti.A teď mě můžete nazývat rasistou.Ale pro upřesnění mám letitou zkušenost s pobytem v Libyi ,SA a Afg.A za tu dobu jsem toho vyděl víc než je zdrávo....
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od viktor »

hranice se vzdy psali krvi, mecem, delem, tankem atd.. vzdy vyjimky neexistuji..
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Dagobert
Příspěvky: 581
Registrován: 28.05.2014 12:21
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Dagobert »

"O hranice se nejedná, o hranice se střílí"
T. G. Masaryk
SWED
Příspěvky: 144
Registrován: 06.10.2015 21:22
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od SWED »

Takže co se asi bude muset stát v naší humanystickodemokratické evropě,aby se začalo střílet.Protože z hystorického hlediska pokud se do vyspělé kultury navalilo dostatek barbaru tak tato kultura velice rychle podlehla a byla vypleněna.Viz asi jako římané a germáni. Či indiáni tich bylo miliony proti pár bělochů a jak skončili.Když to začalo tak je vítali a hostili,protože jich je přece jen pár a za pár let bylo po indiánských říších.Byly podrobeny zotročeny a a z masakrovány ve jménu nového pána (boha) území.
A všimli jste si jedné věci.každé ráno zapnu počítač,přihlásím se na seznam a tam na mě vykouknou nové zprávy o migrantech a dneska od rána 06.00 do teď 10.44 nic .Copak ti desetitisíce lidí na cestách a statisíce lidí v táborech se během noci přeměnili na příkladné občany o kterých je škoda psát a nebo zmizeli?
Něco shnilého je ve státě ........... Novinářském.
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od MrPorter »

Předpokládám, že lidi už otupěli a přestávají na to slyšet, je to furt to samý dokola. Bude se muset stát zase něco o úroveň horší...
SWED
Příspěvky: 144
Registrován: 06.10.2015 21:22
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od SWED »

A máš(pardon za tykání) názor copak je probudí z letargie?
pavel131
Příspěvky: 116
Registrován: 08.05.2013 14:14
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od pavel131 »

Zajímavý projev pátera Piťhy:
http://gloria.tv/media/QrketPv4z4U

cituji: "Jsem člověk, jsem běloch, uznávám odlišnost lidských ras a tudíž lidskou důstojnost všech, ale odmítám zčernat či zežloutnout a změnit proporci a barvu svých očí."

Také upozorňuje na to že přicházející mají víru, díky které jsme pro ně "bezvěrci" a tudíž nás nebudou respektovat a budeme pro ně jen překážka k jejich uplatňování víry.

Také má několik připomínek k jednání našich vrcholných přestavitelů.
SWED
Příspěvky: 144
Registrován: 06.10.2015 21:22
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od SWED »

Velice korektně pojmenované problémy všedněních dnů.Bohužel jako spousta ostatních říčka kde je problém a to velice kultivovaně a pravdivě :yes ,ale co s tím v rámci naší humanitně demokratické společnosti.Za starého říma,když jim teklo do bot zvolili demokraticky Diktátora , ten problémem velice rázně vyřešil i mimo římské zákony, po dobu trvání nebezpečí či na půl roku dle situace a co mi co budeme dělat dokuť to jde? Anebo zalezem každý do své ulity a budeme čekat jak se to vyvrbí.....SWED
Odpovědět