Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od L.C. »

Je to otázka do pranice, na jakou neznám odpověď. Na druhou stranu kriminálník má ubytování na náklady státu, má nárok na čtyři jídla denně, z toho dvě teplé. Mohl bych se zeptat, kdo z nás to má. Kromě stravy a ubytování a základní zdravotní péče se platí ještě ochranka a ostraha věznice a veškerý provoz těchto institucí.
Když tak nad tím přemýšlím, obávám se, že náklady na jednoho mukla budou výrazně nad průměrným důchodem běžného důchodce.

Vy doma nemáte žádné hudební nástroje? To o hodně přicházíte ;) .

„Hudba je lékem na trápení duše.“ - Quintus Horatius Flaccus

Quintus to – pravda – asi myslel trošililinku jinak než já, ale budiž mu odpuštěno :D .
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Rafael »

Nemám hudební sluch. Nebyl jsem schopen naučit se ani morzeovku. A nešlo to ani násilím na PŠ na vojně.(Přes 40-50 znaků/minutu jsem se nedostal....).
*
A tak i když nějaké hudební nástroje mám, nemůžu se s nima nikde chlubit, nosit je na veřejnosti a už vůbec ne na ně někde hrát. Nedopadlo by to dobře....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Venet »

No, pravdu povediac, L.C.čka som pochopil trochu inak s tými hudobnými nástrojmi. Aj ja mám doma nejaké hudobné nástroje hlavne zo železa, a robia rámus, a pre niekoho to je príjemná hudba (cez štuple alebo sluchátka) ale moc sa s nimi na verejnosti nedá hrať :twisted:
A keď Ťa zabásnu tak prídeš o noty aj hudobné nástroje
Tak teraz neviem,pochopil som to správne?
Cogito, ergo armatum sum.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Patrol »

Tak ako aj já.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Rafael »

Nevím jestli to není už přes čáru, OT, anebo patřící spíš do Vtipů.
Kolovalo kdysi po emailech video, nebo jen mp3, už přesně nevím.

Přibližně to bylo takhle:
Řev a hulákání nějakého muezzina (ﻣﺆﺫﻥ ). Asi z vrcholku mešity.
Pak se ozvalo pár dávek z nějaké zbraně, chvíli bych klid a pak bylo slyšet nějakou ryčnou německou dechovku...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od L.C. »

Pánové, pochopili jste to dobře ;). Žijeme v blbé době a každý příspěvek, byť je brán v žertu, či může být pouhou součástí teorie slovních her, může skončit u trestního oznámení vůči vaší osobě. Musíme tedy volit cestu jinotajů, alegorií a jiných komplikovaných slovních konstrukcí. Nevíme, kdo všechno to tu čte a tak by bylo hloupé někomu sypat prach do jeho muškety.

K hudebním nástrojům a jejich použití v praxi jsem měl jednu upřesňující repliku:

To máte takhle. Představte si, že se tak trousíte parkem, či ztichlou ulicí a máte to štěstí, či smůlu, to záleží na tom, z které strany se na to díváte, že narazíte na nebožáka, který cítí nutkavou potřebu s vámi pořešit svou zoufalou situaci finanční, nebo hůře, zoufalou potřebu medikační (v případě podporovatelů Burn Loot Murder i třeba jen potřebu omezit vás na životě, či alespoň na zdraví).

Předpokládám situaci, že máte šanci si zahrát. Takže sáhnete v záhyby svého pláště a vytáhnete – voila – svou píšťalu, se kterou pravidelně cvičíte. Tady mohou nastat v zásadě dvě až tři možnosti:
1. dotyčný poberta, či pobertové, dospějí k závěru, že mají raději svůj hiphop než váš Heavy Metal a v klidu se rozejdete.
2. budou si přesto chtít zatančit a utrpí následně traumatický zážitek, který může kolidovat od neslučitelného se sebevědomím až po neslučitelný se zdravím, či dokonce se životem
3. neumíte hrát dostatečně dobře a trauma utrpíte sami

Myslím, že takto napsáno, je to i mnohem hezčí, než věta "Sáhnu pro třipětsedmičku nabitou střelami Hornady HP/XTP a střelím toho zkurvysyna do ksichtu", což by navíc nikdo z nás jistě NIKDY neudělal ;) . A vlastně ani nemohl, protože střely HP/XTP můžeme znát tak leda z časopisů, či katalogů amerických obchodů s přebíjecím vybavením.

Omlouvám se za OT a nadále opět jen k věci.
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Bill Masen »

Píšťala, líbí se mi ta volba hudebního nástroje, kdy si sáhnul do naší husitské historie. :clap
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Rafael »

738(4)_panske-tricko-pro-muzikanta-ja-nic--ja-muzikant_20200917131649163.jpg
738(4)_panske-tricko-pro-muzikanta-ja-nic--ja-muzikant_20200917131649163.jpg (27.21 KiB) Zobrazeno 3251 x
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Venet »

Dovolím si ešte jedno malé mimotéma do tejto rozvinutej debaty o tom kto počúva /číta tieto ("veskrze") teoretické diskusie, ktoré vlastne ani tak nieje mimo, hmm už to tu raz bolo, a začína to tu byť z opačnej strany...
soc_psst.jpg
soc_psst.jpg (25.46 KiB) Zobrazeno 3230 x
Cogito, ergo armatum sum.
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od L.C. »

Bill Masen píše: 17.09.2020 12:50 Píšťala, líbí se mi ta volba hudebního nástroje, kdy si sáhnul do naší husitské historie. :clap
Přiznám se, že na Husity nedám dopustit. Takže píšťala byla jasná volba 😉.

Dnes je snaha nasazovat jim psí hlavu za veškeré zlo tehdejšího světa, bez ohledu na to, že jejich nepřátelé byli stejní, ne-li horší. Navíc Žižka byl tvůrcem vojenského řádu, ze kterého leccos je upotřebitelné i dnes.

To mi připomnělo třeba i Jiříka z Poděbrad, který byl zase iniciátorem Dohody o míru veškerého křesťanstva. Teoreticky to byla Evropská Unie v myšlenkách, na kterých začínala. Nikoli v tom paskvilu, kterým je nyní. A účelem byl právě boj proti agresivnímu osmanství.

Bohatou historii máme. I proti tomu džihádu jsme dost aktivně bojovali. Naši předkové se musí točit v hrobě, když vidí, co s jejich dědictvím dnes děláme.
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
Uživatelský avatar
MartinSk
Příspěvky: 193
Registrován: 18.09.2016 11:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Ještě mám...

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od MartinSk »

Co píšťala. Já jsem věřící člověk. Církev nepotřebuji - to je zbytečný mezičlánek mezi mnou a univerzem. Ale v názvu hudebních nástrojů preferuji Varhany... :D :D Na ty se dá zahrát i hlubší tón a hudba se nese i podstatně dále k publiku.
Generálmajor Carl von Clausewitz: "Laikové studují strategii, stratégové studují logistiku..."
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Bill Masen »

Varhany jsou ruský a píšťala česká zbraň, která dala pistoli jméno. Tedy preferuji rozhodně píšťalu.
Měnění minulosti mi vadí, hádka jestli jenom žvejkat oplatku, nebo ji i zapíjet vínem je mi volná, ale jejich boj proti němcům (křižákům) a abychom nebyly úplně OT, turkům na uherské hranici je mi rozhodně sympatický a následování hodný.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Maric »

Venet píše: 17.09.2020 14:10 Dovolím si ešte jedno malé mimotéma do tejto rozvinutej debaty o tom kto počúva /číta tieto ("veskrze") teoretické diskusie....
Zvláště když to zde není schované za "oponu" přístupu pouze registrovaným členům, ale vyhledávací roboti zde šmejdí nonstop, a veškerý obsah je přístupný z Googlu...
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od RedneckBear »

To s tim Googlem se mi nejak nezda. Ted jsem dal zkusmo vyhledat (schvalne v anonymnim okne)
"Co píšťala. Já jsem věřící člověk."
a nenaslo mi to nic, ani kdyz jsem k tomu pridal slovo rozpad jako pomucku.
The Emperor protects ...
cipis
Příspěvky: 4843
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od cipis »

To jsi moc rychlý, když to bylo před pár hodinama ...
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Lyster »

Vláda potichu posílá 95 milionů na imigrační centra. Pokud tento boj prohrajeme, je to konec. Poslanec a hejtmanský kandidát SPD varuje
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... uje-637374
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Rafael »

Nevím na kolik to je věrohodná zpráva. Mám ji jen odtud https://www.expres.cz/zpravy/moria-migr ... pravy_stes jinde jsem nepátral.
*
Ale napadlo mě, není to část těch "Sirotků p. Šojdrové"?
Přes původní dohady už není pochyb o tom, že za požárem uprchlického
tábora Moria stojí jeho obyvatelé, tedy migranti, kteří si podle řecké vlády
chtěli vydupat cestu na pevninu. Policie už dopadla dokonce šest viníků.
Jde o Afghánce, z nichž některým už ďábelský plán skoro vyšel.
Šestici Afghánců policie zadržela na základě výpovědí svědků a také podle
kamerových záznamů. Oficiálně bližší informace ovšem nesdělila.

Řecká média každopádně informují o tom, že dva migranti byli nezletilí a zbývajícím čtyřem je od devatenácti do dvaceti let. Všem měla být žádost o řecký azyl zamítnuta.

P.S.Úplně bez záruky, zapomněl jsem zdroj: Někde jsem četl, že při zakládaní těch požárů byli údajně nápomocní i aktivisté z nějaké pašerácké organizace.
*
*
Itálie, Lampedusa:
"...Jen v neděli večer dorazilo k břehům nejjižnějšího ostrova Itálie na 300 migrantů v 11 člunech. Do přístavu na Lampeduse zároveň připlula loď Alan Kurdi patřící německé nevládní organizaci Sea Eye, která požádala italské úřady o vylodění 133 migrantů, které vylovila při záchranných akcích. Podle agentury APA necelou polovinu z nich tvoří nezletilí..."
Zdroj: https://globe24.cz/svet/lampedusa-prask ... y.a34fb2fc

Další "sirotci" pro p. Šojdrovou? A bude i tam hořet?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
drigon
VIP
Příspěvky: 2958
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od drigon »

Když si zapálí ty parníky, tak jich asi moc velká škoda nebude.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Rafael »

Spíš by se to asi hodilo do Soumraku západu, ale v souvislosti s tou Morii to dávám tady:
V tuto neděli se v Německu do ulic vyhrnuly tisíce protestujících, aby od vlády po vyhoření řeckého migračního tábora Moria požadovaly přebírání většího počtu migrantů.

V Berlíně kolem 5 000 pro-migračních aktivistů uspořádalo masové shromáždění s transparenty prohlašujícími, „máme dost místa,“ a „nikoho neopouštějte,“ a od německé vlády se dožadovali, aby brala více uprchlíků. Podobné protesty byly zaznamenány i v německých městech Mnichov, Lipsko a Kolín, stejně proběhly protesty i ve francouzské Paříži....
https://pravyprostor.cz/mame-dost-mista ... ora-moria/

"Upoutávka" na tuto akci z 15.9.
https://m.tagesspiegel.de/berlin/wir-ha ... gle.com%2F
*
Dál jsem raději nepátral. Jednak v zachování duševního zdraví a pak taky, že mě to v souvislosti s Germanistánem vůbec nepřekvapuje a věřím tomu.
*
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od golem »

Migrační plán EU: 10 tisíc eur za přijetí migranta, pokuta za odmítnutí
Evropská komise ve středu představí plán na změnu evropské migrační politiky. Podoba návrhu zatím není známá, podle agentury Reuters je však uzpůsoben požadavkům německé kancléřky Angely Merkelové na solidaritu s uprchlíky. Dá se očekávat, že se plánu vzepřou země, které dříve odmítaly migrační kvóty.
Plán by měl uložit každému členskému státu, aby přijal několik uprchlíků výměnou za částku 10 000 eur ( 270 000 korun) na přijatého jedince. Částka půjde z rozpočtu Evropské unie, uvádí agentura Reuters s odvoláním na diplomaty a úředníky obeznámené s návrhem. Státy, které závazky nesplní, mají čelit soudním řízením a vysokým pokutám.
Státy by podle návrhu v první fázi mohly nabízet místa pro uprchlíky pouze dobrovolně, případně by se mohly zavázat k poskytování pomoci přímo nejvytíženějším zemím jako je Řecko, Itálie či Španělsko. Pokud by se však dobrovolně nepodařilo rozdělit 70 procent žadatelů o azyl z těchto unijních zemích, nastoupila by „povinná solidarita“.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_jhr
:puke :puke :puke
Odpovědět