Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od proforma »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ve-s ... .seznam.cz

Ve Svedsku bude do parlamentnich voleb 2022 kandidovat nove vznikla muslimska strana, kterou zalozil clovek s prokazanymi styky s tureckymi ultranacionalisty. Uz zaval s propagaci strany v Turecku. Jejimi hlavnimi programovymi body jsou skolstvi, penzijni system, migrace, integrace, nabozenstvi a tresty za islamofobii.

Uz se zacinaji vybarvovat...
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Osudotvůrce
Příspěvky: 9
Registrován: 28.04.2021 9:55
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Osudotvůrce »

https://www.novinky.cz/zahranicni/clane ... l-40362706
V Německu prudce vzrostly žádosti o azyl.
Když si je tam mamá Merkel pozvala... Ten obrázek mluví za vše. :roll:
Pro hodně migrantů je to vysněný ráj, kde jim budou létat pečení holubi do huby. :puke
JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od JirkaK »

Rakousko šokovala vražda třináctileté dívky, policie zatkla tři Afghánce

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... .seznam.cz

Je to smutné. Diskuze pod článkem není povolena. Každý ví proč asi. Napsat tam pravdu, tak mě bloknou.
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od kawa5 »

zrušením diskuzí jak je poslední dobou v módě určitě pravdu neumlčí ;) vždycky když čtu nějaký takový článek tak už předem vím jestli bude diskuze :lol: poslední dobou je toho obohacení zase nějak hodně,tak třeba se pár lidí chytí za rypák a u voleb na podzim bude volit s pudem sebezáchovy ;)
mart0
Příspěvky: 984
Registrován: 09.08.2020 21:39

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od mart0 »

A za pár dnů si zase přečteme, že znásilnění nebo vražda šokovala Francouze, Rakušany, Švédy... a nic se nezmění. Jsou šokovaní, ale řešit to nechtějí.
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od RedneckBear »

"Jsem sice sokovan, ale prece nebudu volit opozicni strany, ktere mainstream oznacuje za rasisticke nacky, ze ..."
The Emperor protects ...
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Tomáš »

tak už je to tady, dle očekávání, prohlášen za nepříčetného...

https://www.novinky.cz/zahranicni/clane ... d=40366732
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Audis »

Jak to dopadlo s tím migrantem jak v Litoměřicích znásilnil češku?
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Audis »

Policie ČR pátrání po osobách, pohlaví muž :
95 procent Arabové, 4 procenta ostatní státní příslušníci, 1 procento Češi.
https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/Gallery.aspx

Arabská migrace (invaze cizích přírodních druhů) v ČR je a je rozvinutá.
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Bill Masen »

Trochu mě děsí kolik Mohamedů a Abdulů má české občanství.
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Paul »

golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od golem »

No co, omylem tam dali negativ... :lol:
Ale vážně: pokud to člověk prolistuje a všímá si jenom jmen a fotek hledaných, ne jazyka textu vyhledávače, tak nemá šanci poznat, že jsou to české stránky... :(
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Rafael »

Velmi pěkné nepěkné čtení. Akorát škoda, že nejde, třeba aspoň u některých, dozvědět proč jsou hledaní.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Rafael »

Audis píše: 21.07.2021 14:47 Policie ČR pátrání po osobách, pohlaví muž :
95 procent Arabové, 4 procenta ostatní státní příslušníci, 1 procento Češi.
https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/Gallery.aspx
.....
Audis, udělal si ze mě blbce. (Poslal jsem to kolegovi...).
Ale můžu si za to sám. Měl jsem si ten seznam přečíst celý a ne jen ty Araby pod písmenem A.
Tam by ta tvá účelově zkreslená dezinformace pasovala. Ale jinak ani náhodou.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Quido »

Audis píše: 21.07.2021 14:47 Policie ČR pátrání po osobách, pohlaví muž :
95 procent Arabové, 4 procenta ostatní státní příslušníci, 1 procento Češi.
https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/Gallery.aspx

Arabská migrace (invaze cizích přírodních druhů) v ČR je a je rozvinutá.
Rafael píše: 27.07.2021 13:00 Audis, udělal si ze mě blbce. (Poslal jsem to kolegovi...).
Ale můžu si za to sám. Měl jsem si ten seznam přečíst celý a ne jen ty Araby pod písmenem A.
Tam by ta tvá účelově zkreslená dezinformace pasovala. Ale jinak ani náhodou.
Z toho si nic nedělejte, každý se někdy splete. A je lepší se zmýlit v dobré víře, než účelově vyrábět nesmysly.
Bill Masen píše: 24.07.2021 11:33 Trochu mě děsí kolik Mohamedů a Abdulů má české občanství.
U těch přiženivších se v 1.generaci by se dalo polemizovat, ale co třeba usedlík n-té generace? Taky by se dnes řeklo o Američanovi, že není Američan, ale náplava, když jeho předci přistáli na kontinentu třebas před dvěma stoletími? - To je jenom taková metodická otázka k zamyšlení.

Hypotéza: Uživatel Aduis píše zde na platformě obsahově zavádějící příspěvky. To lze dokázat faktickou nepřesností obsahu jeho příspěvku. Vezmeme-li v potaz konkrétní příspěvek, kde se uživatel Audis ohání čísly, lze snadno dopočítat, že se nejednalo z jeho strany o chybu zaokrouhlení, ale o lež.

Metodika:
Z veřejně dostupné polocejní databáze "Pátrání" po osobách" vyfiltrujeme všechny muže, poté všechny může s českou státní příslušností. Cílem této metodiky je ověřit, zda-li odpovídá počet mužů české státní příslušnosti v uvedené databázi proklamovanému jednomu procentu všech mužů.


Měření č.1:

Url: https://aplikace.policie.cz/patrani-oso ... avani.aspx
Časový údaj měření: 21. July 2021 v 18:07:19
Pohlaví: Muž
Hledaný nebo pohřešovaný: -- nevím --
Jméno a/nebo příjmení:
Bydliště (okres): -- jakýkoli --
Státní občanství: -- jakékoli --
Věk: od: __ let do: __ let
Výška: od: __ cm do: __ cm
Barva očí: -- jakákoli --
Barva vlasů: -- jakákoli --
Zvláštní znamení :
[] tetování
[] jizva
[] mateřské znaménko
[] bradavice
[] pigmentová skvrna
[] kožní defekt

<Vymazat formulář> <Vyhledat>

Celkový počet osob: 4525

Měření č.2:
Url: https://aplikace.policie.cz/patrani-oso ... avani.aspx
Časový údaj měření: 21. July 2021 v 18:07:19
Pohlaví: Muž
Hledaný nebo pohřešovaný: -- nevím --
Jméno a/nebo příjmení:
Bydliště (okres): -- jakýkoli --
Státní občanství: -- Česká republika --
Věk: od: __ let do: __ let
Výška: od: __ cm do: __ cm
Barva očí: -- jakákoli --
Barva vlasů: -- jakákoli --
Zvláštní znamení :
[] tetování
[] jizva
[] mateřské znaménko
[] bradavice
[] pigmentová skvrna
[] kožní defekt

<Vymazat formulář> <Vyhledat>

Celkový počet osob: 2404


Výpočet
(2404 ÷ 4525) × 100 = 53,1270...


Závěr: Nepodařilo se dosáhnout cíle, ve kterém lze konstatovat, že podíl hledaných či pohřešovaných mužů české státní příslušnosti ve volně dostupné policejní databázi "Pátrání po osobách" odpovídá zhruba jednomu procentu všech mužů v této databázi. Oproti tomu je podíl mužů odpovídajícím zvoilenému kritériu (státní občanství = Česká republika) více než polovina (po zaukrouhlení 53,13%).
Tímto se hypotéza, že uživatel Audis uvádí nepravdivé informace, potvrdila.
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Audis »

Rafael :
aha. No pane jo. Tak to jsi chytřejší než já. To jsem si nevšiml, že to řadí dle abecedy. (A chybí volba řadit dle něčeho jiného). Já tehdy profrcel první tuším tři nebo čtyři strany a nabyl přesvědčení. tak to se všem moc omlouvám, došlo k omylu z neprehlednosti.
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Bill Masen »

Quido píše: 27.07.2021 13:30...u těch přiženivších se v 1.generaci by se dalo polemizovat, ale co třeba usedlík n-té generace? Taky by se dnes řeklo o Američanovi, že není Američan, ale náplava, když jeho předci přistáli na kontinentu třebas před dvěma stoletími? - To je jenom taková metodická otázka k zamyšlení...
To není žádná metodická otázka k zamyšlení i když pominu, že obrat "metidická otázka" je kravina.

1. generace, jmenuje se Abdul, nebo Mohamed, má české občanství a hledá ho policie.
Proč nějakej Abdul, nebo Mohamed, kterýho pak hledá policie dostane jen tak občanství?

2. generace, má české občanství a rodiče mu dají jméno Abdul, nebo Mohamed. To nesvědčí o nějaké snaze se integrovat a to, že ho hledá policie to jen potvrzuje.

3. a další generace. Rodiče, co se již narodili v čechách dají svému dítěti jméno Abdul, nebo Mohamed. Nejspíš budou součástí uzavřené muslimské komunity o kterou tu nevoliči pirátů nestojí a je pro nás problematická, o čem svědčí i to, že ho hledá policie.

Znám osobně příklad, kdy dcera Čečky a Araba dostala jako prostřední jméno Abdul. Nechala si ho na matrice vymazat a svému synovy dala jméno Vincent.
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Quido »

@Bill Masen: Je to metodická otázka, protože celkem záleží na tom, kdo je (v tomto případě) Čech(, nebo v jiném Američan, Bosňák atd.) Je to genetika, jsou to zvyky, je administrativní kolonka v dokladech?

Chápu tedy pohled na 3. generaci. Co u 6. generace, kdy dcery utečou od rodin, protože je daný styl života nenaplňuje; změní si jméno na Jana Nováková a žijí na opačné straně republiky? A následně samozřejmě mají taky děti, které vychovávají +- podobně jako lidé v jejich okolí.

Dál k otázce, proč dostávají hledaní nebo pohřešovaní lildé občanství? Za mě zase metodicky špatně. Někdo dostane občanství (narozením, sňatkem...) a pak ho začne hledat policie. Trochu tady prohazujeme příčinu a důsledek: STÁTNÍ OBČANSTVÍ ČR I. + II. + III. 3) .

OT model: Pokud vím, že 65% pacienů po chemoterapii zemře do dvou týdnů, tak můžu nastavit metriku tak, že v okamžiku ukončení léčby ji přežilo třebas 98%. A to vypadá na papíře mnohem líp.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Bill Masen »

Kauzalitu do toho netahej, tady jde o uhel pohledu. Ten tvůj je pomýlený a já jsem ti nastínil jiný.
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Quido »

Pokud se v něčem pletu, tak se rád dozvím, v čem. Takže syn Češky z Vašeho příkladu by nebyl Čechem, když by měl jméno Abdul, ale administrativním zásahem na úřadě z něj matka Čecha udělala? V tomto mám evidentně guláš a nerozumím Vám.

edit: a ještě se musím vrátit k té kauzalitě. Jestli jste se díval na stránky ministerstva, které jsem vlkádal do předchozího příspěvku, lze se na nich snadno dočíst, že žadatel o občanství musí být bezúhonný. Takže je to tak, že člověk dostane občanství a pak je pohřešovaný / za něco hledaný. Ne že je hledaný a jde si s nadhledem požádat o občanství.
Naposledy upravil(a) Quido dne 28.07.2021 9:53, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět