Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od JirkaK »

Možná je to zbabělé, ale ve škole mě učili, že se máme poučit z historie.

Když nás neprodali spojenci, tak na prodali politici a pak rychle utekli do zahraničí.
A nechat se řídit někým, kdo sedí v teple a daleko od všeho nebezpečí, to by se mi nelíbilo.

A kdyby přišla nějaká katastrofa, tak by to dopadlo, jak ve filmu 2012. Bohatí si zaplatí bezpečnost a záchranu a mi obyčejní, když budeme mít štěstí, tak jim můžeme sloužit - sice nadsázka, ale tak to v životě chodí.
honzasl
Příspěvky: 323
Registrován: 10.03.2016 10:13

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od honzasl »

Deckard píše: 04.03.2022 22:20
Quido píše: 04.03.2022 14:42
Deckard píše: 01.03.2022 21:39 Vcera na BBC nejaka reporterka nepekne utocila na polskou dobrovolnici, jestli jako nema pocit, ze pomoc uprchlikum z ukrajiny je napadne vrelejsi nez ochota pomahat "uprchlikum" z Beloruska, a co si o tom jako mysli.

Obavam se, ze tenhle "dualismus" bude chtit EU jeste vysvetlit
1) Do Běloruska dovážel Lukašeno "uprchlíky" cestovkama, aby vyhověl Putinovi a pomohl rozložit Evropu. Velké množství mladých chlapů

2) Lidi z ukrajiny prchají před válkou, kterou tam Putin bez vyhlášení začal. Převažují ženy a děti.


Jeslti mezi tím nevydíte rozdíl, tak je něco špatně.
Ja tam rozdil samozrejme vidim :) jen si nejsem jisty, zda ty otazky ktere ona reporterka (a dalsi, urcite nebude sama) mela myslela zcela vazne a nebo jen plnila zadani. Ja byt na miste te polky asi bych se neudrzel
Nehledejte spiknutí tam, kde není. Ten rozdíl je prostě takový, že každý solidní novinář se tím bude zabývat.
Koukněte na tenhle článek. Na konci si borec povzdychne:

"Neobviňujeme evropské země, my viníme arabské země," řekl Ali Khlaif, žijící ve stanovém táboře poblíž města Azaz na severozápadě Sýrie. "Evropské země je vítají od svých lidí. Obviňujeme naše arabské bratry, ne zbytek."


https://www.reuters.com/world/arab-refu ... 022-03-02/
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Quido »

Švédsko v ohni nepokojů. Spálení koránu a hořící policejní dodávky v ulicích

Švédská města čelí od čtvrtka nepokojům v souvislosti s mítinky nacionální pravice. Střety doprovází setkání dánské strany Stram Kurs (Tvrdý směr), která ohlásila úmysl spálit korán, uvedla agentura Reuters. Levicoví aktivisté a odpůrci z řad muslimů zapalují policejní dodávky, hází kameny po policistech a demonstrují proti pálení koránu se slovy "Alláh Akbar".

[...]

První protesty proti akci policie zaznamenala na jihu Švédska, kde má Paludan na plánu další mítink. Ten se měl původně uskutečnit ve městě Landskrona, kde se shromáždily desítky odpůrců, ale organizátoři ho přesunuli do Malmö. V ulicích jsou stovky policistů, kteří čelí agresivním výpadkům odpůrců strany.

Zdroj: Echo24 16.4.2022

Komentář: Ten přesun do Malmö byl jak přilít olej do ohně.
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Tomáš »

No skvělý, za týden mám letět do Landskrony na služebku...

Tak snad hoši vychladnou.
JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od JirkaK »

JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od JirkaK »

Chvilku jim to trvalo, ale pomalu jim to dochází. Nevěřím, že mají šanci to nějak rozumně vyřešit. Už je pro ně bohužel pozdě. Hlavně, že na nás EU a hlavně pro muslimské země v EU tlačili a přímo vyhrožovali sankcemi, pokud nepřijmeme tyto doktory atd. :lol:

Integrace se zvrtla, připustila švédská premiérka
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... a-40395479
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od golem »

Že jsou tito neintegrovatelní do civilizované (v našem pojetí) společnosti je prakticky prokázané už desítky let. Nikdy se to ve větším měřítku nikde nepovedlo. Ale stále probíhají snahy udělat zázrak jinak a úspěšněji. I tato paní říká, že v době velké vlny přistěhovalců byla jejich integrace do společnosti „příliš slabá, protože policie a sociální služby neměly dostatek zdrojů“ Slovy bývalého ruského premiéra Černomyrdina: Měli jsme ty nejlepší úmysly, ale dopadlo to jako vždy... I kdyby teď naplno zvítězil rozum (což se nestane), tak těch už přítomných troublemakerů se už nikdy nezbaví, naopak vzhledem k jejich natalitě jim budou přibývat, i kdyby úplně zastavily přísun zvenku (což se také nestane)...
JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od JirkaK »

Švédsko považuji za ztracené a jiné země k tomu mají taky velice blízko.
I kdyby nevzali žádného islámského běžence, tak se jim tam namnoží samy.
Porodnost islámský žen je cca 6-8 dětí.

Porodnost v Evropské unii klesla. Česko je na tom lépe než většina zemí
Česká republika - 1,71 dítěte na jednu ženu
Před Českem bylo v porodnosti jen Rumunsko s 1,80 dítěte na jednu ženu a Francie s 1,83 dítěte na jednu ženu
Naopak nejméně dětí se dle statistik v daném roce narodilo na Maltě (1,13 dítěte na jednu ženu), ve Španělsku (1,19 dítěte na jednu ženu) a v Itálii (1,24 dítěte na jednu ženu).
Celková plodnost v Evropské unii činila v roce 2020 1,5 narozeného dítěte na jednu ženu.

Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... _clipboard

A on se někdo diví? Teď to osobně mladým vůbec nezávidím. Já osobně mám 3 děti a už i vnučku a vidím, že svět jde do kopru. Normální člověk už se k bydlení nedostane. Ty ceny jsou astronomické. A zadlužit se na celý život také není výhra. Já v mládí stavěl a teď když chtěla stavět dcera, tak některé materiály zdražili o více jak 100% během pár měsíců - např. železo.

Tento stát by měl podporovat rodiny , které vychovávají děti, ale jen ty co pracují.
(vím, že můj povzdech sem nepatří, ale nemohl jsem si pomoc)

Porodnost v islámských a afrických zemích zhoršuje klima
https://www.parlamentnilisty.cz/profily ... lima-79253
grg
Příspěvky: 147
Registrován: 04.06.2021 15:06
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od grg »

JirkaK píše: 03.05.2022 2:56Já osobně mám 3 děti a už i vnučku a vidím, že svět jde do kopru. Normální člověk už se k bydlení nedostane. Ty ceny jsou astronomické.
Akurát že v chudobnejších časoch mali ľudia detí viac, nechuť mať deti nie je až tak kvôli tomu, že by sa ich nedalo uživiť, ale preto, že súčasní bieli Európania (o.i. prakticky ateisti) nie sú veľmi ochotní znížiť si deťmi svoj životný štandard, zatiaľ čo kultúra a náboženstvo moslimov ich vedie inak.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od PeFi »

Člověk by si nemusel snižovat životní standard, kdyby stát na každém kroku člověku neházel klacky pod nohy. Stejně jako zvířátko v zoo, když člověk nebude mít podmínky, tak se prostě rozmnožovat nebude.
Já jsem se v 1+kk rozmnožovat odmítl.

Pozemků má naše rodina několik, takže čachry s územními plány jsem viděl hodně zblízka. Korupčníky řízené územní plánování způsobilo bytovou krizi, současný nárust cen stavebních materiálů je pak už jen definitivní kudla do zad.

V souladu s územními plány nám tu jako jako houby po dešti vyrustaly bytové domy bez zázemí (obchody, školky, parky, parkoviště, příjezdové komunikace, zdravotnická zařízení). Juchůů. Jěště jednou pro urbanisty a podobné pomalejší sociální inženýry: Lidi jsou jako zvířátka v zoo, když člověk nebude mít podmínky, tak se prostě rozmnožovat nebude.

Jak v krizi fungují urbanisty tolik milované velké bytové domy můžeme vidět hned v několika regionech, které mají společné to, že tam masivně lidé trpí bez ohledu na to, zda je krizí covid, proticovidová opatření, nebo válka. Časem možná uvidíme i nějaký ten hladomor, úmrtí v důsledku podchlazení a požáry zateplení při pokusech topit v bytovkách v kamnech na tuhá paliva.
Ještě že lidi nemohou bydlet jako lidi, protože to by je krize nevyhubila a oni by se mohli přemnožit ...
JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od JirkaK »

PeFi, že nám stát hází klacky pod nohy s tím souhlasím.
Jen je mi Tě líto. Když byla manželka na mateřské, tak jsem si chodil ještě přivydělávat k stavební firmě, abychom vše zaplatili v četně půjčky na stavbu RD. Dovolená k moři byla až po 10 letech. V 40 letech jsem měl vše splacené.

Mám několik spolupracovníků - ženy i muže, kteří si děti nepořídili.
Důvody - nejprve auto, užít si, zimní a letní dovolené, cestovat, pospravovat bydlení, přeci se nebudu kuli dětem uskromňovat atd.
Teď, když je jim kolem cca 50 let, tak někteří už nejezdí na hory a v letě se jim už taky nechce, je tam horko + zdravotní neduhy. Také je už nebaví tak noční tahy atd. A co vlastně nají nic a samotu. Když dělám pravidelnou sešlost na zahradě a grilujeme, tak většina kecá o rodině, dětech a někteří i o vnucích. Bezdětní jen mlčí.

Takže PeFi, zamysli se nad Tím ještě jednou. Děti je radost, starost a taky jsou někdy na zabití, ale nikdy bych je nevyměnil za žádné peníze na světě.
Jinak děti nedělám pro stát, ale pro sebe.
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Tomáš »

Je to OT, ale plně souhlasím s tím co píše JirkaK: Děti je radost, starost a taky jsou někdy na zabití, ale nikdy bych je nevyměnil za žádné peníze na světě.
Nejlepší rozhodnutí života... i když bych jim občas nejradši koupil jednosměrnou letenku na severní pol :D
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od J-e-n-n-y »

Naprostý souhlas s přispěvky výše. Děti jsou ta nejlepší věc v životě i když občas jsou na zabití. V okolí mám také spoustu kamarádek, kamarádů a známých, kteří dobrovolně vyměnili konzum a pohodlí za možnost být rodiči. Teď jim to připadá fajn, uvidíme, jaké názory budou mít třeba v 50, 60, 70 letech. Podle mě to bude smutný podzim života. Imigranti to mají v hlavách nastavené jinak a proto nás bohužel časem v Evropě přečíslí...
Kdo je připraven, není překvapen.
miselito
Příspěvky: 192
Registrován: 13.05.2013 14:26
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od miselito »

k tym detom, mam 2 male baby a uz by som nechcel ist spatky do casov kedy sme ich nemali.
vtedy som sice spoznaval svet, venoval sa sebe, ale nieco mi chybalo.
moja sestra deti mat nechce, alebo nemoze, pravdu sa v rodine nedozviem a tvari sa ako je to naparadu, ale myslim ze jej to dojde casom. ale kupila si dvoch psikov
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od bacil »

Dvě děcka jsou ještě strašný. Ale 3 už jsou v pohodě, zabaví se samy.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Cep »

Něco na tom bude. Kluci se zabaví spolu, dcera se ženou a já mám klid.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Fabulous »

OT
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od dracekvo »

Myslím, že to nepotřebuje žádný komentář. Už jím roste sebevědomí.
Zajímavé je, že když police potřebuje rozehnat nějakou demonstraci, tak se vždy najde dost bouchačů v těžkém oblečení, ale při takovýchle akcích je policie vždy bezradná a vesměs přihlíží.
Na místě mladíci kradli, útočili na turisty, demolovali auta, rozbíjeli výlohy. Policie zaregistrovala i rvačky a pobodání.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... o-40400331
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Maximus »

Ve Franci tvoří podle nejnovějších statistik čtyřicet procent školáků imigranti nebo děti či vnoučata imigrantů. Už i prezident Macron uznal, že polovinu zločinů v Paříži páchají ilegální imigranti.
Zlati Ukrajinci :D
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Odpovědět