Povaha změny ( Bárta Miroslav, Kovář Martin, Foltýn Otakar)

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Argonaut
Příspěvky: 916
Registrován: 16.05.2014 15:25
Pohlaví: muž

Povaha změny ( Bárta Miroslav, Kovář Martin, Foltýn Otakar)

Příspěvek od Argonaut »

vřele doporučuji tento sborník, jsou tam příspěvky více autorů ze všech možných oblastí (ale i školství, energetika, vojenství, rodina,....). Rozhodně pomůže udělat názor na to, co se děje, a kam to může dospět.
Kocour
VIP
Příspěvky: 788
Registrován: 30.03.2012 22:29

Re: Povaha změny ( Bárta Miroslav, Kovář Martin, Foltýn Otak

Příspěvek od Kocour »

Charakterem to je vlastně třetí díl v řadě Kolaps a regenerace - Civilizace a dějiny - Povaha změny (Svíce do toho nepočítám, podle mě ty jsou podivný slepenec). Takže samostatné odborné texty, tentokrát zaměřené míň historicky. Některé nesrozumitelné nebo zmatené, jako celek dobré.

Údajně má na podzim 2016 vyjít pokračování. Zatím jsem ho v nabídce knihkupectví neobjevil (pokud není nějak nelogicky pojmenované a zatříděné).

Mimochodem, Otakar Foltýn byl nedávno hostem v diskusním pořadu Štefana Hríba Pod lampou (v ČR to kupodivu vysílá náboženská televize Noe) a hovořil tam velice rozumně. Bohužel v archivu Noe pořad není, jako k převzatému k němu televize zřejmě nemá autorská práva. Starši dily jsou na YouTube, ale kdy se tam objeví tohle, je otázka.
Kocour
VIP
Příspěvky: 788
Registrován: 30.03.2012 22:29

Re: Povaha změny ( Bárta Miroslav, Kovář Martin, Foltýn Otak

Příspěvek od Kocour »

Tak už jsem na webech některých knihkupectví viděl Povahu změny II. Údaje, kdy má vyjít, se různí, ale je to něco mezi 25. a 31. 10.
Odpovědět