Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od viktor »

Nejen že jsme tohle téma probírali z mojí přítelkyní slovo " zotročení " je z jejich úst. Navíc neustále sílící tlak mediální jako např. zde : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... iky-533986
kde mě docela dostalo viz : „Já jsem spokojen jako muž. A to, co dělám, považuji za smysluplné. Přijde mi to i strašně zajímavé, že v 21. století mohu učit velmi inovativní kurz. Mám pocit, že to má velký smysl,“ sdělil následně Pavlas. „Muži by ale měli projevovat sebereflexi toho stavu. Nikdo jiný to za nás neudělá,“ poznamenal. „Je tady určitý stav, a pokud ho my jako  muži nebudeme reflektovat, spolupodílíme se na něm,“ zmínil Pavlas. „Pokud jde o feminitu / maskulinitu, mužství / ženství, tak víte, že se vede spousta diskusí. Existuje identitární panika, co je to být mužem,“ dodal Pavlas. 

Takže pane Pavlasi osobně panikou nějak moc netrpím. A Váš nápad pokládám ze zcela geniální. Jen se asi v představách lehce lišíme. Mám své jisté představy o tom jak by měl a hlavně jak by se měl chovat muž. Jen se asi budou docela lišit od Vašich.

Považuji tohle téma z hlediska ROZPADU za VELMI důležité. Protože se týká soužití s našima polovičkama.

Zcela se přiznám k tomu že jsem sovinistické prase, jsem matcho, nespolečenský, chlupatý, zarostlý. Zásadně se neholím. Většinu žen považuji za supr hračky jinak prakticky nepoužitelné. Auto kde sedí za volantem žena je auto " bez řidiče".
Mobilkám ( žena čumící místo na cestu tak do mobilu) neuhýbám, ale smetu je z cesty. :D

Jsem toho názoru že současný muž je vystaven neustálému tlaku, který vede k jeho systematickému zotročení v domácnosti a tím i ztráty jakékoliv akceschopnosti. Odpor je v velice těžký skoro nemožný. Viz článek výše :D
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Hohepa »

Jeden citát z diskuze pod článkem,
moonkyt, 30.04.2018 7:45:11
Iniciativu , pana Pavlase Genderman odstavit od zdroje financí a veškeré problémy budou okamžitě vyřešeny jako mávnutím kouzelného proutku.
hovoří za vše..

Dokud se tihle sluníčkářtí dobroserové uživí profesním provozováním humanitních pseudověd, nic je nedonutí jít normálně smysluplně pracovat.
Pokud by měli vykonávat nějaké klasické normální povolání a těm genderověfeministickým mytologiím by se mohli věnovat jen jako hobby ve svém volném čase, tak by o nich nikdo nikdy neslyšel.

Tedy IMHO problél není Genderman Pavlas, ale ti co je za to platí (Soros a spol.) a umožňují jim s těma sračkama v hlavě neumřít hlady.

Ale není to nic nového. Sám ještě pamatuji doby kdy tento typ dobroserů do roztrhání těla od svého stolu bránili MarxismusLeninismus a pravdu proletariátu bez ohledu na to, že sami nikdy nevzali do ruky šroubovák a žili si na poměry velmi dobře.
Tento typ lidí má už dneska polooficiální pojmenování ZMRDI .
Na dfens-cz se jim věnuje již několik let dá se říct systematicky a část vyšla i knižně
Jedno zamyšlení k tématu na ukázku.
http://dfens-cz.com/zrozeni-aktivisty/
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od des »

matcho viktor... :lol:
des
nemóže íst karta furt...
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od devlop »

stačí si položit otázku: je v EU protektorátu vyžadována existence chlapů, kteří si dokáží postavit vlastníma rukama barák, chajdu, udělat alespoň základní údržbu auta, nedejbože, kteří vlastní zbraně, chodí trénovat střelbu a k tomu nějaký bojový sport? NE! tohle EU+USA v evropě nechce, chce zfeminizované buzíky s Ifónem v ruce v megínách s dírama na kolenou ("doporučím" alespoň půlhodinovou jízdu MHD v buzeranstké Praze, pouze pro silné žalduky) nebo rádoby drsňáky "hipstery" s plnovousem s čepičkou álá Igráček v kostkované košili, kteří ale nejsou schopni vyměnit si doma ani těsnění ve vodovodní baterii, protože je to nezajímá, nebudou to přeci kua dohledávat na internetu a dojebávat si pak pěstěné prstíky při manipulaci s něčím jako sikovky, protože to určitě stejně vymysleli rusáci nebo Zeman. Raději si zaplatí EU compliant certifikovaného pracovníka z firmy mající ISO XYZ. A o tom to celé je, další generace lidí v Evropě má obsahovat pouze lehce zmanipulovatelné, zfeminizované čuráčky, protože ti budou klást ten nejmenší odpor k jakémukoliv záměru z vedení EU a USA.
Annele
Příspěvky: 222
Registrován: 07.04.2013 15:20

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Annele »

viktor píše: Většinu žen považuji za supr hračky jinak prakticky nepoužitelné. Auto kde sedí za volantem žena je auto " bez řidiče".

Mobilkám ( žena čumící místo na cestu tak do mobilu) neuhýbám, ale smetu je z cesty. :D

Jsem toho názoru že současný muž je vystaven neustálému tlaku, který vede k jeho systematickému zotročení v domácnosti a tím i ztráty jakékoliv akceschopnosti.
Pokud máš takovýto postoj k ženám, vidím se, že s tebou nějaká chce vůbec být.

Muže zotročené domácnosti neznám. Znám jen ženy, které jsou takto zotročené. To že se muž podílí na pracích v domácnosti, kde žije, není zotročení, ale normální stav.

Zkus si zvyknout na to, že ženy jsou rovnocenní partneři mužů a nikoli hračky nebo otrokyně na práce v domácnosti (služky totiž alespoň dostávají zaplaceno).
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Nicotinick »

Vlákno o parazitovi, který za cizí prachy hledá odpověď na otázku, která nebyla položena (myslím toho genderko..ta). Tedy celé o lejně. :head
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od des »

Vtip z ríše zvierat.

Sedia lev a býk v reštaurácii a popíjajú rum. Vtom levovi zazvoní mobil. Priloží si ho teda k uchu a vraví:
- Áno, drahá, už idem! - potom vysvetľuje býkovi, - Už sa musím pobrať. Žena ma čaká.
- Čo to vidím? - čuduje sa býk - Ty, kráľ zvierat, nevieš povedať vlastnej žene, kde je jej miesto? To tá moja smerom ku mne ani len nepípne!
- To vieš, - konštatuje lev - ja mám za ženu levicu a ty kravu
nemóže íst karta furt...
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Královák »

Des - myslím, že jsi celý ten problém vystihl a popsal nejlépe, jak to šlo.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od viktor »

pro Anelle : nemam problémy s nedostatkem zen a nikdy jsem nemel, tedy byly obdobi ze jo, ale to bylo z jinych pricin, napr voj služba, pracovni cesty atd..
myslim si ze téma k rozpadu docela hodi a to z mnoha duvodu
ale k věci :
- zeny nejsou rovnocennými partnery muzu, to je proste pitomina :D muz ma sve jiste prednosti a zena také, ale každý v necem jinem, není rovnováha
- znam par muzu zotrocenych v domacnosti, taky to muzes nazvat pod pantoflem a jinak :-) ale je to stav dnes celkem obvyklý

za dob drivejsich kdy v nasem sportovním kolektivu vznikl par a posleze i logicky dite, se celkem nic moc nedelo, reapektive jezdili s partou dále, ted je takova situace prakticky likvidacni, respektive muz je prakticky okamzite "ztazen" z obehu a pevene "prikovan" v domacnosti. Ma sice moznost se "urvat" a obac s nama nekamm vyrazit ale velice omezene. Popsana situace je prakticky pravidlem, existuji výjimky, ale je jich hodne malo.

Soucasny stav je asi takovy ze akci se zucastnuje skupina sestavajici se prevazne bud z rozvedenych ci starych mladencu. ( + moje partnerka a sem tam ale vzacne ještě nejaka zena :-) V poslední době jsme prisli o další tri kluky.
Stazeni z obehu. Systém stejnej, tohle co delas je fuj, kamosi divni :-) ve spacaku se neda spat, nemam sprchu a není wifi. Ve dvou pripadech je to na hrane zotroceni ale to je jejich věc.

Situace rozpadu je mozna srovnatelna k naporu při reseni velkych projektu pod tlakem. Ze celkem cca 400 tis techniku na ruznych urovnich co pracovalo na projektu APOLLO je jich drtiva většina v prubehu projektu rozvedla.
Muzi dali logicky prednost praci na necem tak zajimavem jako je první pílotovany let na mesic před peci o domacnost a jejich polovicky reagovali tak ze si nasli jiného partnera. Ne podporou toho stavajicicho v jeho praci ale vymenou za jiného :D .
Muz a zena uvazuje jinak na jinych principech a zakladech. Nejsou rovnoceni ale každý je jiny.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3473
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Hohepa »

Pokud by byli ve všem rovnocenní, nebyl by důvod dělat na olympiádě kategorie žen a mužů .

Na druhou stranu u nás většinou vařím já
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5384
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Rafael »

Původně jsem toto téma bral jako feminizaci mužů.
Např. toto:
picsay-1525267401_20180502152357235.jpg
picsay-1525267401_20180502152357235.jpg (40 KiB) Zobrazeno 8165 x
Nebo tohle:
https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-e ... nohou.html
*
Chtěl jsem přidat i pěkný ftípek, koláž k tématu, ale nemůžu to najít a nechce se mi to teď dělat.
V podstatě šlo o to, čímž se předem omlouvám fotbalovým fanouškům:
Jistý hokejista, vousatý podsaditý chlap dohrál zápas s nalomenými žebry a vyraženými zuby a vedle něj na té koláži byl napomádovaný fotbalový manekýn který nemohl nastoupit k zápasu protože se pořezal při depilaci nohou. A pokud hraje, tak se při sebemenším kontaktu s protihráčem svalí na zem a svíjí se tam jako by mu šlo o život. A chvíli po tom "divadélku" už zas běhá jako srnka...
A to je jen ten lepší případ zženstilosti, degenerace a úpadku mužů!
*
Já osobně si myslím, být žena, ne nějaká lesba, chtěla bych chlapa šikovného, soběstatečného, silného - ochránce. Ne nějakou nagelovanou třasořitku která se bojí i volně pobíhající psa, nic doma neudělá, nic neumí a neuměl by se mě razantně zastat i třeba proti bandě cikánů v konfliktní situaci. Že by neutekl někde za roh volat svému právníkovi, policii a pak to obkecávat jak byl chytrý a jak moudře to vyřešil....
*
Ale v tom co psal Viktor je taky velký kus pravdy. I to je krok k feminizaci - zotročení mužů....
A co vidím kolem sebe, je to velký problém. Ale asi starý jako lidstvo samo.
Žárlivost, netolerance, nedůvěra, nějaký majetnický pud a tak.
Muž a žena by se měli vzájemně doplňovat, pomáhat si a dělat hlavně to k čemu je každý evolučně předurčen.
Ale to neznamená, že by mi nějak vadilo, že doma na střídačku uklizím, vařím, myju nádobí, věším prádlo apod.
Jen nemám rád vysavač, ale to všichni psi, neumím žehlit, bojím se šicího stroje, (jednou jsem si prošil prst), a plést pletení - hladce, obrace i když jsem se snažil to naučit, vůbec mi to nešlo.
A nejvíc se asi bojím porodu. Ale ten mi vzhledem k věku a k jistým zábranám v oblasti změny pohlaví nehrozí.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5384
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Rafael »

Ještě edit k mému předcházejícímu příspěvku:
Hodně má k tomu tématu co říct i film Teorie tygra.
(Mé ženě se taky hodně líbil. Naproti tomu jak jsme na něj koukali v práci, v době výluky, tak většina mladých ho vůbec nepochopila...).
Aspoň z pohledu nás starších...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od viktor »

Teorie tygra je naprosto uzasnej film na tohle téma, je jich vic napr Tango. Ale Teorie tygra je fakt dobrej. U nas jsme se rezali všichni, vcetne me polovicky, jen asi tychne by to nedala. U kamose shlednuti tohoto filmu vyvolalo domaci bouri, manželka to dala ale jeho mama která tam byla s jeho tatou na nasteve to fakt nedala. Mimochodem to na ni sedlo jak prdel na hrnec.
Mimochodem bacha na dve věci co zensky taji, za jednu se stydi a druha je výhodou. Jsou pomale, v primem stretu kdy jde o rychlost nemaji sanci. Ale bacha maj extreme siroke zorne pole a velkou trpelivost. Takze akcni bojovnik nikdy ale perfektni odstrelovac ano. :D Mimochodem bez problemu registruji každý tvůj pohled na cizi peknej zadek, to ze se koukaj samozrejme taky po cizim je sice jasne, ale pro bezneho muze většinou mimo jeho schopnost registrace. :?
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od devlop »

victor: "Mimochodem bez problemu registruji každý tvůj pohled na cizi peknej zadek".

ono je to trochu jinak, jedna holka, se kterou jsme se společně "odreagovávali" během zkouškových období na VŠ kolejích, mi prozradila o co jde. Oni nepotřebují registrovat tvůj pohled, nekoukaj se na tvé oči a nevyhodnocují kam zrovna čumíš. To ony samy se dívají na cizí holky, hodnotí jestli mají fajn kozy, zadek, nohy a samozřejmě ví s téměř 100% jistotou, že se na tu holku chlap podívá také a vůbec nemusí registrovat nějaký tvůj pohled, prostě ví, že se na ty kozy, ty jako chlap prostě podíváš 8-) Pak stačí jejich věta "aby ti oči nevypadly" a to prostě ničím neokecáš, cokoli řekneš pro ně bude prostě jen výmluva :lol: I když jsi se třeba fakt nepodíval, ony pevně věří své intuici, že jsi se podával a té své intuici věří více než tobě.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Bill Masen »

Tak nějakej ten šestej smysl mají každopádně. Třeba když někde sedíš a kolem projde kočička a ty se jí zadíváš na zadek, dost často se pokusí stáhnout tričko níž, i když je zády k tobě. Vony prostě ten pohled na svém zadku cejtěj. :angel
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4510
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Serža »

devlop píše:Pak stačí jejich věta "aby ti oči nevypadly" a to prostě ničím neokecáš, cokoli řekneš pro ně bude prostě jen výmluva.
no, pak to musíš přiznat...normálně jako chlap řekneš, žes dané slečně koukal na zadek, páč ho má hezčí...
:twisted:
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od viktor »

no protože nepretrzite trenujou :-) a prubezne se vzdelavaji ...muzi jako lovna zver pak nevzdelani nemaji moc sanci..
a nasleduje sebestrukce chlapa na něco v rozpadu nepouzitlneho, tedy i jinde :-)
od detstvi trenujou s kocarkem sdilej info jak na kluky atd.. to my mame jiné hracky :-)
to je presne jak v Teorii tygra... a co chtěla byt ? chtěla jsem mit domeček a rodinu.. no ja chtěl byt kovbojem.. tobe se to vyplnilo..snad nam se to vyplnilo !!!
chtelo by to takovy manual pro muze jak zachazet se zenou aby nebyl ulne zotrocen.
mam první bod :
- neptej se zda nekam muzes vypadnout ( třeba na vandr s kamarady ) jen to proste oznam a zmiz !!
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Bill Masen »

Vlákno to není špatný. I rozpadu se to dotýká, i když velmi zlehka. Jen ten název jsi zvolil blbě. V odborné literatůře by se to jmenovalo "dynamika vztahů mezi mužem a ženou" v současné rádoby odborné literatůře by se to jmenovalo "genderové nerovnosti s přihlédnutím k bla bla bla"
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od viktor »

si myslim ze rozpadu se to tyka docela dost. Respektive znam dost rozpadliku co maj doma silne nechapavou manželku ci pritelkyni co se tyka rozpadu a vůbec věci k mozne pruprave. Proste je to takove chlapske blbnuti a doma práce stoji :-) coz je proste na houby...
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Odpovědět