Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
honzasl
Příspěvky: 323
Registrován: 10.03.2016 10:13

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od honzasl »

- neptej se zda nekam muzes vypadnout ( třeba na vandr s kamarady ) jen to proste oznam a zmiz !!
viktor
Já doporučuju si tohle vyzkoušet v obráceném gardu: ONA vypadne a jen oznámí. Pak se ukáže, jak je rozpadlík zdatný a zda vůbec tuší, kde je v bytě nejen jeho BoB a KPZ, ale kde má jeho dítě čisté prádlo, čím se to dítě krmí, kdy má jít spát a co se s ním má dělat, když brečí. Já v tom trochu plavu, ale od té doby, co dítě mluví, to jakž takž dávám. Tohle je u mě hlava rodiny, ne chlap, co umí akorát poslat ženskou doprdele.

Jako manžela inženýrky chemie, která doma vede výborně vede domácí lékárnu, kde najdeš všechno, která umí nastavit IP adresy na celou LAN párty, která umí zacouvat s vlekem a k tomu zaváří marmelády, udržuje zásobu potravin, vaří zdravá jídla a je "ako stvorena pre materstvo a věci s tim suvislé" mě celý první příspěvek přijde směšný. Jako od někoho, kdo má potřebu si kompenzovat nějaké své nedostatky. Tož pardon.

Chlap - a rozpadlík zejména - nemůže žít jako macho, co si dělá co chce. Potřebuješ svoji ženu, ona potřebuje tebe. Manželka, to je tvoje nejbližší komunita. Ona musí vědět, co dělat, až se nevrátíš z boje, ty musíš vědět co máš dělat, až se ona nevrátí ze sběru. Ona má záložní klíče od skříně s bouchačkami, ona tu skříň musí zamknout, až se ožereš a pohádáš se sousedem o nějakou krávovinu. Ona ti uvaří vyprošťováka, až budeš mít rýmičku. Ona ti bude plnit zásobníky, až budeš bránit obydlí, ona bude střílet, až tebe sejmou.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Serža »

nahatý dítě se umístí i s omyvatelnými hračkami do vany, kde je možno ho i krmit...problem solved :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od TomSmith »

Jak to tak čtu tak tady se bude docela líbit song od Poletíme? - Holky pitomý
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Rafael »

Jak píše Serža...,
mě napadlo, vzpomněl jsem si na dětství a tak...
"Hlavně se s tím nesrat"
nebo
"To není děda, to je Herodes"
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od devlop »

jak příhodné k tomuto tématu
https://zpravy.idnes.cz/toxicka-maskuli ... anicni_aha

"Smrtící maskulinita? Amerika řeší, proč mezi zabijáky dominují muži"

ani bych se nedivil, kdyby byly časem zakázány posilovny, protože kua takové to posilování zvyšuje hladinu testosteronu že ano soudruzi. Jako level II vidím to, že kluci budou od mala dostávat pravidelné dávky ženských hormonů, aby se z nich přeci nestali ti agresivní zabijáci.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Bill Masen »

Jo, a vraždy jedem jsou zase výsadou žen. Jestli to není tím, že muži jsou lovci a ženy sběrači. :envy
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od viktor »

pro honzasl : klid ono to prejde s prvním rozvodem..:-)
co o to před lety bych byl naprosto stastnej kdyby ma polovicka oznámila a vypadla, ale ono ne :D neustale trčela doma ... kamarad ma tohle tema zajimavou zkusenost,, jezdili z kamosema cca 9 lidi uz nekolik let bezbabtour... jeden z nich proste vlezl do cestovky neco vybral v cene cca 40 - 60 tis na osobu a nekam proste vypadli.. no a priste zajezd vybral nekdo jinej... a zensky brblali... takze prisla nabidka..jedte si, my vam to i zaplatime... ccca 14 dni se dohadovali, pred cestovkou se sesli 3 a tak se pohadali ze nejely nakonec nikam..ani jedna nechtela pripustit ze je v podstate jedno kam pojedou..
- a taky by se nemelo zapominat na to ze zena na lovu ( muze ) dokaze uplne vse, skace z letadla, jezdi na motorce, fandi hokeji, fotbalu, potapi se, demonstruje ulne za vse, vandruje, spi ve spacaku i na snehu, opravi vse, od vysavace po letadlo, ale po uspesnem lovu se tyhle schopnosti zacinaji v drtive vetsine pomalu ale jiste vytracet..
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
ecart
Příspěvky: 429
Registrován: 24.02.2018 21:52
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od ecart »

Tak to můžu jenom potvdit.
Když mne lovila moje drahá polovička, tak mi dokázala vypreparovat celej světlomet z auta a vyměnit v něm všechny žárovky, zatímco já chodil okolo toho vehiklu a nadával jsem na debilního konstruktéra.

Ovšem po 6ti letech manželství se vytratily nejen její super-schopnosti, ale taky ochota píchat, vařit a uklízet... :lol:
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Bill Masen »

A čí je to vina, že jí nebaví píchat a vařit? Třeba jí to baví jinde. :devil
JenDAG
Příspěvky: 582
Registrován: 05.02.2015 23:24
Bydliště: Galactic Sector ZZ9 Plural Z Alpha

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od JenDAG »

Pokud v manzelstvi neco neklape je vina na obou stranach.
Na strane manzelky a na strane tchyne. ;)

Jsi ji jen poradne neotestoval.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Bill Masen »

Strana tchyně nemá v manželství co dělat. Přes to nejede vlak. A pokud jo, tak doslova.
honzasl
Příspěvky: 323
Registrován: 10.03.2016 10:13

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od honzasl »

Je jasné, že každý to má doma jinak a je nesmysl někomu vykládat, jak to má dělat se ženskejma. Ani my nejsme ideální, byť jsme před manželstvím testovali 8 let.

Mě jen dokáží rozpálit paušální posudky o to, jaká je schopnost a role žen a mužů, protože je to nepravda. Život a lidi jsou mnohem pestřejší.

Přijde mi spíš smutné, že si nekdo stěžuje, že chlap s dětmi už nechodí "ven", zatímco u ženských se to bere tak nějak automaticky. Kdo chce, cestu si najde.

Co se týče úpadku "mužnosti, tak byl popsán na začátku, ja ho pozoruji i u starých chlapů, takže to asi nebude dobou, ale bylo to tady vždycky. Na druhou stranu, mam v práci kolegu "hipstra" s vousama, který jezdí stříhat do prahy a teď začíná svepomocnou stavbu, koupil si bagr...
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Cep »

Serža píše:nahatý dítě se umístí i s omyvatelnými hračkami do vany, kde je možno ho i krmit...problem solved :-)
Na kolika dětech jsi to testoval?
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od vrbodol »

Viktor, Ecart-kluci vy víte jak to chodí u nás.Přesně to samý .Naštěstí u nás to je tak že si alespon můžu dělat úplně všechno co chci,takže čundrovat,hledat,střílet,sbírat militárie kdykoliv a kdekoliv.Pokud to teda nemá vliv na chod rodiny.Ale samotnýho nebo s kámošena to holt taky vždy není vono a občas by se ta ženská do lesa hodila,kor když jsem si ji brak kvuli tomu že mohla bejt někde v lese každej víkend.Vlastně když jsem si jí bral ,tak jí bylo jasně řečeno že všemožný zbraně tam byly před ní a bude to dál a to samé s čundrama s čímž neměla problém,akorát jsem nečekal že se to u ní postupem zvrtne do absolutního nezájmu o cokoliv.Teda vyjma ordinace ,superstáru a podobnejch sraček u kterejch je prej ten nejlepší odpočinek. :head
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Hohepa »

Jak pravil klasik
před svatbou
On doufá , že se ona nikdy nezmění...
Ona doufá, že ho změní podle svých představ....
Oba se hluboce mýlí...
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od viktor »

no řekl bych ze prechod do stavu delej si co chces, hlavne at to nejak neomezi rodinu a vecer si vystaci s ordinaci , mobilem a kamoskama je ta lepsi verze :-)
jsem se se svoji čtvrtou dlouhodobejsi partnerkou dostal do stavu ( ten uz byl na zacatku kdy jsme se potkali ) katzdy ma svoj domeček a jezdime se navštěvovat :-)
je sice pravda ze při nasteve mého sidla prumerny chlap zjihne ( jak říká moje polovicka ) a prumerna zenska zbledne. Je to takove velke hračkářství kde se celkem i bydlet a to na několika mistech dle okamzite volby :-)
byli sice snahy to trosku fenimizovat ale z velke casti neuspesne ...:-)
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od vrbodol »

Viktor- no tak přesně takhle jak to máš bych to měl v plánu ,kdyby jsme šly od sebe. Barabiznu na dožití pro sebe a případné přátelství s nějakou paničkou, která bude také ve svojem.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od viktor »

jj kombinace každý ve svem a za svoje zvolila většina muzu co znam ( vek kolem 50 ) a jsou schopni ještě nejake spolecne akce, treky, vandry, a jiné ...
další množinou a je jich pomerne dost je po rozvodu a s novou o hodne s mladsi zenou s malym dítětem. Od nevidim v praci apotom doma druhou smenu. Kamaradi jsou samozrejme na indexu a tak se vidame velice malo. Ještě lepsi ze makaj na pritelkyne baraku :-) coz povazuji za dokonale zotroceni. Reaspektive ze zkusenosti vime ze se pak pritelkyne poohledne po novem ještě neopotrebovanem modelu :-) pak ulice, spacak a dluhy na krku...
Par dalších ( nad 50 ) něco jako pritelkyne vůbec neresi a celkem spokojeni ziji sami singl. S nima je celkem sranda jsou schopni lesceho.
Takze kdy z se nekde sejdem je to parta starych mladencu, rovedenych sigl, sem tam nejaky novy par ( kdy je ona na lovu a dokaze vse ) a paru co jsou dlouho spolu je jak safranu...
To je situace. Podle me je to spatne. Pravda ze jsme hodne divni. Spime obcas ve spacacich, třeba i několik dni se dokážeme nemejt, varime i na ohni. nadobi pokud ho nekdy umejem tak v potoku.. a když nejsme na fejsu ( pokud ho někdo ma ) několik dni, tak se nehroutíme... také zpravidla nedržíme neustale v ruce mobil ..:-)
od vcereska cca 250 km na motorce, spacak a vecer ohen.. paradajs :-)
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Rafael »

Nějak jsem vhodnější téma k tomu odkazu nenašel :mrgreen:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/uvaha- ... ecnost_wag
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Jirinka
Příspěvky: 53
Registrován: 12.06.2018 12:43
Pohlaví: muž

Re: Zotročeni muže, je možné se tomu bránit ?

Příspěvek od Jirinka »

puvodne jsem sem nechtel nic psat, ale neda mi to, když vidim ten neustaly konflikt muzskozenskeho světa a to jak si tu chlapi notuji (notujem), jak je to s tema zenskyma tezky (zeny delaji to same, notuji si jak je to s téma muzskyma tezke)
V relativne pokrocilem veku a po cca dvacetiletem souziti, jsem dosel k tomu, ze to prece musí ku.va jit. Clovek (valna většina) touzi zit s nekym opačného pohlavi, nechce byt sam a když do toho jde, tak je to plne utrpeni a bolesti...tady něco nehraje ne?
Odpovědět