Dobré zprávy

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uzivatelské Jméno
Příspěvky: 292
Registrován: 01.07.2018 14:26
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Uzivatelské Jméno »

Když ho před 17 lety zavřeli tak byla pro vrahy a lupiče ještě uplně jiná doba. Pistoli měl jen málokdo a nadrclou pod polštářem prakticky nikdo, mezi samonabíječkama se teprve rozšiřovala upravená vz58,většina zbraní malorážky, opakovačky a dvojky. Kradač vlastně uplně zaspal dobu.
Ortvar
Příspěvky: 288
Registrován: 03.01.2017 18:10
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Ortvar »

No to si nemyslím. Před 20 lety doznívaly 90 léta, kdy si spousta padesátníků , co vydělali nějaké peníze, plnila klukovský sen mít bouchačku. Pár jich u toho zůstalo, ale většina ji pak měla v trezoru a pak ji prodali, když jim vypršel zbroják. Dnes už má zbraně jen ten, co se o ně opravdu zajímá. Zase jich má většinou víc.
Jinak přesně, bez právníka NEVYPOVÍDAT. Ani když si myslím, že je to jasné, a policie tvrdí, že je to jen formalita.
Warriors are not the ones who always win but the ones that always fight.
Joe Azbest
Příspěvky: 918
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Joe Azbest »

"Jinak přesně, bez právníka NEVYPOVÍDAT"
Přesně tak. Gawrona a Jančíka mám v mobilu.
skagerak
Příspěvky: 444
Registrován: 18.03.2018 14:25

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od skagerak »

FMJ píše: 24.03.2021 13:26 ...Podstatné je pak, po sdělení obvinění, stanovit, zda se tak stalo za okolností, vylučujících protiprávnost. Jedno nemůže předejít druhému. Nelze to ihned, ze startu, zaříznout s tím, že nedošlo k ublížení na zdraví s následkem ....
.....
A na to jsi došel probůh jak?
Sry ale toto fakt bolí...
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od FMJ »

Jak jsi přišel ty na to, že tomu tak není‽
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Germanik1 »

Pokud se jedná o skutek v mezích Nutné obrany, kde jsou naplněný skutečnosti, které VYLUČUJÍ PROTIPRAVNOST, tak skuten NENÍ TRESTNÝM ČINEM a tedy nelze někomu sdělovat obvinění. Pravda, občas se najde vyšetřovatel, který sám nazná, že nešlo o Nutnou obranu a sdělí obvinění. Státní zástupce alibisticky vyčká na znalecké posudky oboru lékařství, balistiky atd a potom třeba věc zastaví. Doufám, že se takový blb na útvaru KPV nenajde a postup bude normální
Udělám co musím
skagerak
Příspěvky: 444
Registrován: 18.03.2018 14:25

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od skagerak »

FMJ píše: 24.03.2021 14:59 Jak jsi přišel ty na to, že tomu tak není‽
Já se ptal první, ale budiž....
Něco vzdělání, něco praxe... a abych byl blíže tématu, tak konkrétně vícec případů, kdy se někdo bránil, způsobil v té souvislosti někomu újmu, a po vyhodnocení situace se ani nesdělovalo s tím, že NO....(jo a ani nemedializovalo...) ....

Teď ty .
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od dracekvo »

Tak ani policie vám hned na fleku nedá obvinění. Obvinění vám dají až zpracují všechny podklady co zajistí na místě a vyslechnou všechny okolo.
Berte to tak, že mnoho pisálků neví o čem vůbec píše. Zaslechnou někde, že policie vyšetřuje ublížení na zdraví s následkem smrti, tak si sám domyslí, že onoho pána z toho už obvinili.
pekoz
Příspěvky: 251
Registrován: 04.07.2012 8:27

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od pekoz »

Tak nevím jestli to je dobrá zpráva:
Dnes (24.3.) bude na Primě v diskuzním pořadu Pavlíny Wolfové probírána tato událost.
No a hostem bude kromě jiných profesionální syn Dienstbier.
Tak kdo máte na to nervy dejte potom zprávu.
Bo já teda ne.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od devlop »

syn Dienstbier = :puke absolutní dno veškeré eurohujerské, sluníčkářské a sebemrskačské, antigun společnosti. Raději nastaví svůj anál, než upřít lidská práva jakémukoliv násilníkovi a vrahovi. Na shlédnutí diskuzního pořadu s tímto člověkem bez dopadu na psychickou újmu a noční převalování se na posteli s myšlenkami, jak vůbec takový člověk může s čistým svědomám ráno vstát a vyjít na ulici, bude nutné mít v žíle alespoň 2 ampéry :lol:
Kotatko
Příspěvky: 214
Registrován: 13.02.2021 20:38
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Kotatko »

Ja jsem masochista. Divam se :) Dienstbier vypada extremne nervozne.
pekoz
Příspěvky: 251
Registrován: 04.07.2012 8:27

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od pekoz »

Tak jsem to dal. :)
Aji jsem potom usnul :mrgreen:
Za mě:
Moderátorka - řekl bych v rámci možností nestranná.
Kňažko - velmi dobře.
Hynek - taky celkem ok, je vidět že nemá takové zkušenosti s promlouváním k "davu".
Dienstbier - tak nevím, je nějaký divný. Nervozní, nic moc projev, podporoval sebeobranu atd.. :shock: :shock: vyskakoval jen u GUN legislativních věcí mimo případu.
Je vidět že je před volbama. Aby nevyplašil ovce bo chce znova kandidovat za ČSSD.
Kotatko
Příspěvky: 214
Registrován: 13.02.2021 20:38
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Kotatko »

No proste :
knazko.jpg
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od jerry.mysak »

Diensbier je grázl od pohledu. Oni všichni tihle synci a dcerky politiků v politice (kateřina Jacques, a jiní) jsou pěkná sebranka.
tam seknout sekeru, netrefíš vedle.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Lyster »

Český vynález. Trpaslík, který může pomoci utéct od uhlí
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesi ... ybh4baKUxs

Úplně netuším, jak jakého vlákna to dát...
Kotatko
Příspěvky: 214
Registrován: 13.02.2021 20:38
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Kotatko »

Mas to spravne, u Dienstbiera, to je politicky trpaslik.
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Paul »

O těch malých reaktorech se poslední dobou mluví hodně, jenže tady není vláda, která se postaví soudruhům z Bruselu a skopčákům. Mít to v soustavě, která je napojená na zahraničí nic moc neřeší. Levná energie může solidně nakopnout ekonomiku.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od Lyster »

Naštvaný Ital přejel a zabil dva muže, kteří mu vzali hodinky
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... lanky-home
Uživatelský avatar
CZ01
Příspěvky: 142
Registrován: 19.03.2021 0:18
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od CZ01 »

proforma píše: 24.03.2021 10:09 https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mi ... .seznam.cz

Chvilkari se neprosadili do politiky a konci.
To není moc dobrá zpráva. Mohli vzít hlasy mých spolužaček bruselských svazaček Pirátům a Zeleným. :D
Žijeme v době, kdy se rozhoduje o osudu našeho národa. Zda nám zůstane náš demokratický stát či budeme provincie totalitní bruselské říše.
pekoz
Příspěvky: 251
Registrován: 04.07.2012 8:27

Re: Dobré zprávy

Příspěvek od pekoz »

Pěkně se to čte:

Mladý Maročan Mahmúd připlul na Kanárské ostrovy v prosinci...........
...........Věřil jsem v evropský sen a jako ostatní mladí jsem chtěl pomoci své rodině i mít lepší život. Sociální sítě jsou plné fotek lidí, kteří jsou na krásných místech, šťastní a v hezkém oblečení. Ale kdybych viděl jedinou fotku reality, s níž se tu setkávám, nikdy bych nepřijel,“ stěžuje si zoufalý Mahmúd. Jeho migrační projekt ztroskotal a faktury se hromadí. „Matka mi od momentu vylodění opakuje, abych se vrátil,“ říká v slzách čtyřiadvacetiletý muž.


Teď jenom aby to utrápený chudák (ze země zcela jistě zmítané válkou) doma sdělil co nejvíce "domorodcům".

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_kzem
Odpovědět