TEOTWAWKI - už brzy?

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od GloryToSunTsu »

EDIT: Uvedeno do souladu s bodem 12. pravidel.....
Naposledy upravil(a) GloryToSunTsu dne 04.01.2012 2:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Ježura »

GTST:Samozřejmě že ani já si to nepřeji. Tohle by byla ta nejhorší noční můra co by lidstvo zažilo. Hodně času přemýšlím co dopředu udělat, co připravit jak se zařídit. Jak se materiálně zajistit. Spoustu věcí už mám a další spoustu chci ještě pořídit.Tohle všechno jde... Ale když si jen s trochou představivosti představím to peklo které by nastalo(pokud by se TO opravdu stalo), bude to hlavně boj o psychické zdraví.

Strašně bude záležet na tom kdy se to stane(myslím období). Pokud by to bylo uprostřed zimy(což si myslím že je ta nejhorší varianta např.zima 2012/13) ta čistka by byla hoodně rychlá a hodně brutální. Z jara a léta by to bylo lepší... přece jen se dá něco upajtlovat a i když budeš prskat a některé věci nenávidět protože toho budeš přežranej,tak jsou šance na přežití daleko větší. Prostě první a druhá zima bude ten největší přírodní výběr než se to trochu víc stabilizuje. A jak jsme tu co si píšeme v komunitě máme rozhodně více bodů k tomu abysme přežili.

Sem tam,když jedu do práce tak se přistihnu při myšlenkách co ti lidi kolem mě budou dělat jestli se něco stane.
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od GloryToSunTsu »

EDIT: Uvedeno do souladu s bodem 12. pravidel.....
Naposledy upravil(a) GloryToSunTsu dne 04.01.2012 2:51, celkem upraveno 1 x.
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Fjord »

Pro milovníky konspirací tu mám jeden žhavý náhled na věci kolem roku 2012-jen se kapku dle tohoto článku přesouvá už na rok 2011 ..říká se, na každém šprochu pravdy trochu, ale nevím, co by tak převratného měli vizionáři temné strany na pořadu. Je to dost dlouhý, takže kdo je FB, může si počíst. :nod

https://www.facebook.com/notes/jiří-pos ... 9272271975
2012 nebo 2011 - co před námi Illumináti tají?
od uživatele Jiří Pospíšil dne 23. září 2011 v 17:50

Vše se poslední dobou točí kolem jediného data. Toto datum máme všichni silně zakódované ve svém podvědomí a instinktivně v něm smířlivě odpočítáváme, kolik dní ještě přibližně k tomuto datu zbývá.
Ano, je to datum konce známého Mayského kalendáře, které se datuje ke dni 21. 12. 2012
Již na první pohled je to numericky hezky seřazené číslo a relativně brzo dosažitelné datum. Jeho vyjádření sahaá chronoligicky do dávné historie a všichni odborníci celého světa nejen na Mayský kalendář, se k tomuto datu hlásí s menšími či většími odchylkami.
Někdo tvrdí, že půjde o 24.12.2012, jiní zase 12.12.2012, ale v zásadě jde o velice podobné datum i zhruba stejné kalendářní období konce roku 2012.
Není nám to všechno náhodou alespoň trošičku divné?
Není zvláštní, že se vše tak dokonale skládá dohormady a vrcholí v jediném datu? Mayové, Hopiové, Egyptské pyramidy, Indické védy, různí věštci a proroci, dávní Summerové i Atlantiďané...
Hned uvidíme, proč je dobré se nad tím vším pozastavit.
Moc dobře víme, co jsou schopna ve velkém udělat media a jak se jejich síla v rámci deformování či vytváření jednotného masového názoru veškeré populace běžně používá. Není nám alespoň trošičku podezřelé, že se nám již dlouhou dobu tak násilně tento termín doslova vrývá pod kůži, že jej pomalu bereme jako jednu z pravděpodobných realit, která ovlivní doslova celé lidstvo i naší planetu?
Jak jsem uvedl – všichni autoři, odborníci, badatelé a publicisté, se k tomuto datu symbolicky hlásí – až na jednu velmi významnou skupinu osob, která vládne v podstatě celému světu a naší planetě.
Skupinu, která má v doméně svého webu příponu .ORG, kterou obvykle využívajíkonkrétní organizace (vládní skupiny mívají nejčastěji příponu .GOV). V tomto případě se jedná o nepříliš dobře utajovaný spolek Illuminátů.
Samozřejmě shodou „náhod“ jsem narazil na jejich webovou stránku, která vás, předpokládám, svým obsahem překvapí úplně stejně, jako se to stalo mně samému.
Na první pohled je totiž stránka zcela prázdná, ale nepředbíhejme událostem...
Web si bez obav otevřete v tomto odkazu a dobře si jej prohlédněte, hned budeme pokračovat:
http://www.illuminati.org/
Takže – jak vidět, nic zvláštního, že?
Ovšem, pokud se na uvedenou stránku postavíme myší a například zmáčkneme současně klávesy „ctrl“ a písmeno „A“, stane se něco velice zajímavého – náhle uvidíme, co má našemu přímému vědomí a v tomto případě zraku zůstat ukryto. (pozn. totožné stránky s příponou .COM a .NET jsou již dávno určeny PC hrám)
Ať si každý sám na vlastní oči vyzkouší, co uvidí. Každopádně pro zjednodušení uvedu, že jde o odečet jakéhosi neznámého zbývajícího času – time countdown.
Čas běží tak, že nula nastane dnem 7. prosince roku 2011.
Raději tento termín ještě jednou zopakuji, protože je skutečně klíčový.
7.12.2011 – přibližně ve čtyři hodiny odpoledne našeho času
(pro numerology jen uvedu součtové číslo data – symbolická 5, čísel je celkem šest, za první sedmičkou je součet měsíce a roku rovněž číslo sedm, v podstatě v datu lze nalézt celou desítkovou soustavu, atd…)
A to ještě zdaleka není všechno – po kliknutí na funkci prohlížeče – např. u Internet Exploreru je to „zobrazení“ a příkaz „zobrazit zdrojový kód“, získáme ještě více tajuplných detailů.
Vidíme před sebou detail programové syntaxe a zároveň nám neunikne věta, která se má po vypršení času zobrazit:
„Sorry, you are too late!“
GloryToSunTsu
Příspěvky: 839
Registrován: 05.03.2011 18:28

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od GloryToSunTsu »

EDIT: Uvedeno do souladu s bodem 12. pravidel.....
Naposledy upravil(a) GloryToSunTsu dne 04.01.2012 2:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Ježura »

Čas běží tak, že nula nastane dnem 7. prosince roku 2011.Hmmmm velké oslavy 70.výročí útoku na Pearl Harbour? :D
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Maximus »

BOGOVIK
Příspěvky: 507
Registrován: 12.11.2011 15:09
Bydliště: JMK

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od BOGOVIK »

Jako novacek nevim jestli to zde nekdo dal,
ale ukazkove rozpad spolecnosti je Argentina 2001. Zkusenost je napsana zde:

http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/ ... olaps-uvod
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Terminated Account »

TO: BOGOVIK

Je to velmi zajímavé, ale už to tady je a rozebírá se to v jiném vláknu. V tomto vláknu se řeší úplně něco jiného.
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Fjord »

chichi..tak ještě 19 dnů do konce? Už jsem na tohle datum úplně zapoměla. No, bude to samo kachna, jako vždycky. Jak tu někdo psal, nebo už nevím, kde jsem to četla -je to napsáno česky "iluminati"-takže jen někdo vytvořil doménu a hodil tam časový hodiny. Další se toho chytli a udělali konspiračku. Ale je to zajímavý, co se dovede všechno vymyslet a vytvořit ..lidi mají nekonečnou fantazii :lol: Servr Osud je tím nacpaný až po strop.
Jako nepodceňuji nikoho, to bych byla hlupák, - "nepřítel" si zaslouží respekt, že tak dokonale umí vytvořit zdání něčeho, na co nemáme vliv, ale to, co kdo holt zaseje, to si taky zbaští. Takže buďme v klidu-nic víc. :yes
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Fabulous »

Mnoho autorů se k TEOTWAWKI vyjadřuje a obecně doporučují například toto. Myslím, že je to dobrý univerzální návod k tomu, aby člověk přežil mnohé těžké časy:

# 1 Stát se méně závislým na svém zaměstnání

# 2 Dostat se z dluhů

# 3 Snížit životní náklady

# 4 Nakoupit půdu

# 5 Naučit se a pěstovat plodiny

# 6 Najít spolehlivé zdroje vody

# 7 Prozkoumat a používat alternativní zdroje energie

# 8 Shromáždit dostatečné zásoby

# 9 Zabezpečit hodnotu svého majetku pomocí zlata a stříbra

# 10 Naučit se sebeobranu

# 11 Být stále fit

# 12 Najít si přátele (nejlépe s podobným životním postojem)
Uživatelský avatar
uaz469
Příspěvky: 482
Registrován: 13.11.2011 11:08

Re: TEOTWAWKI - už brzy? KURVA BRZY!!!

Příspěvek od uaz469 »

..přednáška sociologa Jana Kellera srozumitelnou formou popisuje současný rozkladu střední třídy ve společnosti.

http://www.ulozto.cz/9877921/jan-keller ... 010-cz-mp3

Mě osobně běhá mráz po zádech když si uvědomím, že byla pořízena už 16.3. 2010 a rozhlédnu se kolem sebe...
Narazil jsem na ní teprve včera a vyhodnocuji, že jsem se doteď připravoval na zcela jiný typ hrozeb, řekl bych doprovodný..
Posouzení nechám na vás mládenci, ale doporučuji vyslechnout a nebo shlédnout video na youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=CY47vSev ... lf=rellist
Uživatelský avatar
Josef
Rozpadlík
Příspěvky: 1727
Registrován: 10.03.2011 7:20

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Josef »

Tak tu přednášku považuji za velmi hodnotný odkaz. Dala mi do souvislostí hodně věcí, o kterých jsem přemýšlel a i některé o kterých jsem neměl ještě ani tušení, ale jaksi mě v té skládačce k její "dokonalosti" chyběly. Vcelku je zřejmo, jak z toho ven (to tam autor naznačuje), ale při klidním vývoji považuji za nejobtížnější zvládnout hned bod číslo jedna a dvě. Tj. aby si stř. třída uvědomila, že její nepřítel je na uplně druhé straně, než kam míří její hněv a zadruhé, aby místo vzájemného soupeření našla společnou řeč. Pak by to možná proběhlo klidnými, relativně mírumilovnými prostředky, ku prospěchu všech. Ale obávám se, že vývoj (nebo přesněji degradace) postupuje rychleji než aby připustila tohle řešení a o to bolestivější a hůře předvídatelný (pro všechny zúčastněné) bude následný třesk.
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Fjord »

Tak něco pozitivního :mrgreen:

http://www.infobaden.cz/2011/11/15/podl ... tek-sveta/

Podle sibiřského kalendáře se neodvratně blíží začátek světa
Jak je v esoterických kruzích a v letním zpravodajství masmédií často připomínáno, blíží se konec světa podle mayského kalendáře. Existují však i další kalendáře starých národů s jinými daty a pojetími apokalypsy. Během nedávného výzkumu se ruským antropologům podařilo najít a rozluštit proroctví málo známého jihosibiřského kmene Ege'gafů. Podle jejich kalendáře svět nemůže tak brzo skončit – ještě totiž ani nezačal.
Začátkem kalendáře Ege’gafů je den, který v našem Gregoriánském kalendáři odpovídá datu 26. listopadu 2023. Dále kalendář pokračuje dvaceti věky ve složitých cyklech zahrnujících několik desítek tisíc let. Samotný konec světa je pak pro Ege’gafy natolik abstraktní pojem, že se jím na rozdíl od naší pragmaticky založené západní civilizace vůbec nezabývají.

Jsme na konci přechodného období, tvrdí Ege’gafové.
Námi prožívaná současnost a dosud zaznamenaná historie se v ege’gafské mytologii označuje složitým termínem, jehož přibližný překlad zní „rozverný pes se honí za vlastním ocasem a tomu přihlíží sova“. Ve skutečnosti jde o nepřeložitelnou slovní hříčku, funkční výhradně v podmínkách sibiřského mikroklimatu.

Ege'gafové nerozlišují myšlenky a skutečnost – například když je Ege'gaf na lovu a myslí na zvíře, zacpe si ústa trávou, aby zvíře v jeho myšlenkách neuniklo a nevarovalo skutečné zvíře.

Pohřebiště Ege'gafů jsou atypická tím, že zde uložení mrtví dosud nezemřeli.
Jedná se o přechodné období, kdy si bohové a jiné tvůrčí síly teprve zkoušejí, jak vlastně takový svět má či nemá vypadat – postupně experimentují, než začne jejich vážná a seriózní práce.

Realita, nebo jen pokus?
Překvapivé proroctví objevené v odlehlé severní části jižní Sibiře způsobilo velký ohlas mezi duchovními i filosofickou odbornou veřejností. Pestrá paleta mýtů o Platonově jeskyni, gnozi, Matrixu a Gagarinovi totiž reflektuje snahu myslitelů vyrovnat se s bizarními, absurdními a špatně pochopitelnými aspekty reality.
Stále více globálních autorit je dnes ochotno připustit, že veškerá naše existence může být pouze dalším z historických pokusů, oním prachaosem před tím, než se skutečná civilizace konečně vynoří z prvopočátečních vod – tato možnost totiž paradoxně zapadá do logiky fungování současného světa. Světa, v němž přibývá otázek, ubývá odpovědí, a seriózní zpravodajský servis začíná být stále více k nerozeznání od podvodných internetových stránek, kde cyničtí a neprofesionální redaktoři mystifikují nic netušící čtenáře svými parodickými výmysly.
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Fjord »

Včera jsem koukala na dokument z Amazonie o šamanech, co tam žijí. Používají yahuasku, přes kterou mohou léčit a dostávají samozřejmě vize a rady co a jak je dobré pro pacienta. No, jeden mě moc nepotěšil, povídal o Amazonii, že ji "viděl" jako poušt´na Sahaře. Bud to bude souviset s kácením pralesů pro naftařské společnosti-následná eroze půdy zlikviduje možnost další vegetace, nebo s jadernou válkou a nebo eventuelně s tím metanem. Ti šamané jsou samozřejmě znepokojení, budou se bránit co to půjde-mají luky a šípy, ale proti bagrům toho zmůžou málo. :cry:
Ještě je ve hře jedna varianta, která to se týká planety X, která má právě vliv na erupce na Slunci a další oteplování v rámci celé galaxie. Je možnost obřích erupcí právě ze Slunce, které zapříčiní velké požáry. O planetě X se ví jen málo informací, vzhledem k tomu, že je to utajovaný výzkum, ale nic dobrého nevěští. Každopádně kusé informace už tu jsou 10 let a přibývá jich.
Naposledy upravil(a) Fjord dne 16.01.2012 3:21, celkem upraveno 1 x.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od alibaba »

Zase co vi saman ?? Ten ani nevi jak rychle rostou stromy v Amazonii ve srovnani s Ceskem ,tak tady duby rostou 4x rychleji, nez duby v Bostonu ,zkousel jsem obejmout 40 lety dub a schazelo mi asi 20 cisel ve Stredni Americe roste mahagon co za 100 let ma na pate 2 metry necha se z neho vydlabat kanoj co unese asi 14 lidi a v Amazonii roste bambus asi 15 cm za den ,nejrychleji roste bambus v Indii asi 30 cm za den a byl takovy trest smrti v Indii nechat se roztrhat divokym slonem, nebo prorust bambusem.....
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Fjord »

No vzhledem k tomu, že umí "mluvit" s duchem rostlin, tak bych řekla že i ví, jak dlouho roste strom ;)
A co se týká jejich práce-tak dovedou vyléčit rakovinu i AIDS - právě díky dietě a rostlinám, které dostanou ve vizi. Nemám důvod tomu nevěřit. Jsou samozřejmě jako i v normálním světě lidí ti šamani, kteří škodí a ti kteří pomáhají.

A pokud nevěříš, že existuje něco i mezi nebem a zamí-tak třebas tohle video by mohlo něco napovědět :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=g5WhjEVO ... e=youtu.be

Viděla jsem i medicínské video z Číny, kdy tři lékaři - resp. speciálně vyškolení léčitelé, v přímém záběru pod ultrazvukem vyléčili slovy během pár minut rakovinu ve střevě - tím že do matrice těla vrátili původní "zdravou" informaci. Takhle fungovali i australští kmenoví léčitelé.
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od alibaba »

Fjord............budou se bránit co to půjde-mají luky a šípy, ale proti bagrům toho zmůžou málo.


Dovolim si nesouhlasit na kazdy sip se necha privazat siska dynamitu a sip tak doleti asi 100m a dynamitu je v dolech Brazilie dostatek a takovy smesny nazor meli sefove jedne zlate dulni spolecnosti kdyz papuanci jim rikali jestli se snima nepodeli znici jim celou spolecnost a sefove se smali a to udelali chybu nacelnik ve meste videl film Rambo a tak ukradli bednu dynamitu a z dzunge rozstrilely sipy celou firmu a jeden sip opatreny dynamitem znicil cely buldozer .......
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od alibaba »

fabrik007...........10 Naučit se sebeobranu
zase nesouhlasim ja kdyz jsem byl v karate klubu asi 17 let tak jsem zenskym vysvetloval tohle sermovani rucickama a nozickama vam nebude nic platne a kdyz uvidite ze se k vam do domu nekdo vloupava tak rychle bezime do loznice a tam sebou praskneme na postel do polohy leziciho strelce ,kvuli presnosti mireni a kdyz otevre zlodej dvere kratka pauza abychom si nezastrelili rodinneho prislusnika a pak do zlodele vypradznime cely zasobnik a zavolame policii at si tu mrtvolu odvezou, zlodejna je riskantni povolani co clovek nemusi prezit .....
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: TEOTWAWKI - už brzy?

Příspěvek od Venet »

Suhlasim s Alibabom. "Zlodejina je riskantni povolani co clovek nemusi prezit" :lol:
V skratke Lepsie ako 158 na telefone je 357 na opasku
Odpovědět