Nepokoje v USA (barevná revoluce)

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Patrol »

Myslím, že celkově řešení rasizmu a potažmo i rovnocennosti pohlaví atpd. bylo chyceno za špatný konec. Namísto toho aby se vytvořil koncept, jak využívat odlišnosti v genech, jak vyzdvihnout přednosti jednotlivců s mimořádnými schopnostmi, jak ocenit přínos různých rolí ve společnosti, snaží se celá lidská společnost normalizovat na univerzální ničím nezajímavý model "bezpohlavního ovčana".
V dnešní době by asi nebylo společensky přijatelné nějakou takovou studii vytvořit a prosazovat, ale třeba na to jednou dojde, že se černoch bude chlubit tím jaké má předpoklady a genetickou výbavu být třeba záchranářem, homosexuál citlivý a vnímavý, co by psycholog, ...... namísto toho zavádíme kvóty, které jsou naplňovány méně schopnými, jen aby byly dodrženy dle nařízení, snažíme se vnutit neutrální mentalitu, či převychovávat k nějakému standardu.
Všechno, co se tváří být univerzální stojí za hovno! Jak u věcí, tak u lidí.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od devlop »

Souhlas s Patrolem, nelze udělat unifikovanou společnost dobrých lidí, kde všichni jsou si rovni, rozdíly rasové a pohlavní neexistují. Toto nikdy nebude existovat, jde to proti samotné přírodě. Je to pouze ideologie pomatenců.

Mě se diverzita líbí, jsem rád, že na tak malé planetě jako je Země, je tolik lidských ras a zcela odlišných kultur. Je fajn mít možnost tyto kultury navštívit, prozkoumat odlišnosti, obohatit se o zkušenosti dobré i zlé. Ale pak se zase vrátit do své rodné kotlinky do kultury, ve které jsem byl vychován a žili v ní i moji předci. Nesnesu ale, když mi někdo bude nutit pozměnit své kulturní a společenské zvyky a přijmout kulturu jinou, která bude umělě stavěna do poředí zájmu! Toto je největší prasárna, ne můj "rasistický" příspěvek.

To máte jako s kuchyní - rozmanitost je úžasná, vychází z dané kultury a prostředí ze které pochazí a co která daná země díky svému podnebí nabízí. Kdo chce, může ochutnat. Přitom se jistě nenajde nikdo, kdo by NUTIL nějakou kulturu vařit jídlo jiné kultury, nebo zavést kvóty na to, že v každé japonské restauraci budou vždy minimálně 4 jídla české kuchyně a olomoucké syrečky (z čehož by se každý Japonec na místě poblil). Stejně tak nikdo nechce utvořit unifikovanou, šedou kaši, která se bude povinně vařit po celém světě, která nikoho nebude urážet svou barvou ani pálivostí.

Ano, reakce na současný, zcela volný a neřízený proud prosazování neomarxistických ideologií, by měla přijít co možná nejdříve. tom384 se totiž prokázal jednou hlavní myšlenkou této pakáže - pokud mlčíte, souhlasíte s námi. Zatím totiž skutečně jen mlčíme a s údivem koukáme, jak se společnost mění pod rukama. Nenabádám k tomu jít do ulic, takový boj totiž oni sami chtějí, demonstrace, bordel v ulicích, toť chleba levičáků. Projevme ale svůj hlas při volnách v listopadu a utněme tipec zeleným, pirátům a dalším politickým uspořádáním, do které se tato sorta lidí infiltrovala (nebo už byla rovnou u počátku). Tam, kde není podpora veřejnosti a přísun státních peněz, je obtížnější realizace jejich zvrácených ideologických představ. Bohužel, přísunu peněz těmto skupinkám ze zahraničí se neubráníme, ale alespoň nenechme toho novodobého bolševika vyrůst, tak jak se tomu stalo na západ od nás.
Uživatelský avatar
Vapik
Příspěvky: 45
Registrován: 19.01.2018 15:27
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Vapik »

Tak tohle bych podepsal. Mám jen jeden otazník, který nejspíše nevyřešíme v tomhle vlákně a to sice komu to tam v listopadu vhodit, aby byla šance, že to klapne.
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od L.C. »

To nejdůležitější zde již zaznělo. Jsem za tu naši malou zemičku také rád a líbí se mi taková jaké je. Rozhodně bych byl nerad, aby to v ní vypadalo takhle:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... _campaign=

nebo takhle:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... _campaign=
(a v Norsku s jeho pumovými útoky je to ještě mnohem horší)

Samozřejmě, že jsou lidé, kteří se seč mohou snaží, aby to k tomu vedlo. V knize Tábor svatých se jim říkalo "Postaveni na roveň". Já jim říkám jinak, ale to je v podstatě již jen slovíčkaření.

Devlop: nojo, jenže komu to takříkajíc "hodit"
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Tomáš »

Devlop to napsal krásně, kultivovaně (tak jak bych to já nebyl schopen) a plně s tím souhlasím.
Klidně bych se pod to tak podepsal.

Jen s těmi sirečky a japonci neoushlasím... to víš, že by si je dali :mrgreen:
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Nicotinick »

Zase na druhou stranu má to multikulti výhody. Kdo chce zažít Orient v plné parádě a se všemi průvodními jevy, nemusí se j.bat až někam do prachu pouště, ale stačí sjet do Vídně nebo Frankfurtu, že jo. :mrgreen:

(Sorry, dělám si p.del a omlouvám se za OT)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Novulk

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Novulk »

No tak po pročtení těch příspěvků můžu s klidem říct, že v podstatě souhlasím s devlopem.

Naopak uživatel s nickem "tom384" je asi názorově někde dost jinde. A zatímco on nám tady nadává do nácků, tak pro mě jsou jeho názory projevem neomarxismu, který je podle mě smrtelným ohrožením evropské civilizace.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Maric »

devlop píše: 20.07.2020 11:09 ... tom384 se totiž prokázal jednou hlavní myšlenkou této pakáže - pokud mlčíte, souhlasíte s námi.
Bacha, ono to je ještě trochu jinak. Jejich druhé heslo je White silence is violence. To znamená, že každý běloch, který není na stratně BLM, neomlouvá se, neklečí, nekaje se, atd. je automaticky označen za rasistu, nepřítele, bílého supermacistu, xenofoba, nácka atd.
Takže pokud mlčíte neznamená (nebo nemusí znamenat) že s BLM souhlasíte (a nebo vám to je fuk), ale v tomto případě mlčení znamená nesouhlas. Takže i kdyby vám situace kolem BLM byla ukradená a chtěli mít klid, tak jste podle BLM aktivistů rasista a nácek. Velmi dobře vymyšlené, že?

blm.jpg
pterodaktyl
Příspěvky: 52
Registrován: 16.01.2019 8:37

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od pterodaktyl »

Maric : staré přísloví říká: " Poturčenec horší Turka".
Když vidím tyhle (un)useful idiots z řad krajně levicové mládeže, tak mám pocit,že Marx oživl. Tentokrát ale nepřichází z Moskvy,ale zpoza Atlantiku ...
jahaman

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od jahaman »

Neco pro Toma: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qpjhSmoodu0[/youtube]
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od devlop »

Maric: no teda, díky za informace, je to tedy ještě horší - tímto říkají, že každý, kdo veřejně neprojevuje souhlas s jejich ideologií, je jejich třídní nepřítel. I v případě pasivity a mlčení jsi nácek a zasloužíš vyrabovat tvůj obchod nebo být zkopán na ulici. Tímto nás ženou do kouta, chtějí skutečně otevřený boj v ulicích. To také vysvětluje chování firem, které vehementně přispívají na BLM, pozměňují názvy, loga, ustanovují nové pozice "diversity manager" pro podporu černých apod., hlavně aby bylo vidět, na čí straně jsou a nepřišli o příjmy nedejbože byli hnání před soud.
Nebo tisknou alespoň trička
Amazon - White Silence Is Violence Black Lives Matter T-Shirt
https://www.amazon.com/Silence-Violence ... B07NBZG111

co mi to jen připomíná... nejsi vidět, dostatečně se ve straně neangažuješ, s takovou svou dceru na školu nedostaneš... Akorát tady jde o mnohem více a je to celosvětová záležitost
Radeq
Příspěvky: 428
Registrován: 08.04.2020 16:08
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Radeq »

Provést veřejnou sebekritiku, zříci se rodičů, ..., soudruh Urválek už táhne provaz ...
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od devlop »

tak trochu na odlehčení -
Ty nepodpruješ BLM soudruhu?! Ale ano, podporuji, nosím do práce tričko BLM
Obrázek
V pořádku soudruhu, pokračuj
Radeq
Příspěvky: 428
Registrován: 08.04.2020 16:08
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Radeq »

Je toto ruská propaganda
https://www.rt.com/usa/495109-nfac-black-militia-blm/
nebo mlčení propaganda americká?
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Paul »

U předchozí akce 4. července se psalo o tom, že to jsou převážně černoši s airsoftkama a s rádoby military vybavením co koupiš na Aliexpressu za pár drobnejch, navíc někteří ani neumí držet zbraň. Tady to asi bude stejný, jen se přesunuli.
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od L.C. »

Maric píše: 20.07.2020 18:01
devlop píše: 20.07.2020 11:09 ... tom384 se totiž prokázal jednou hlavní myšlenkou této pakáže - pokud mlčíte, souhlasíte s námi.
Bacha, ono to je ještě trochu jinak. Jejich druhé heslo je White silence is violence. To znamená, že každý běloch, který není na stratně BLM, neomlouvá se, neklečí, nekaje se, atd. je automaticky označen za rasistu, nepřítele, bílého supermacistu, xenofoba, nácka atd.
Takže pokud mlčíte neznamená (nebo nemusí znamenat) že s BLM souhlasíte (a nebo vám to je fuk), ale v tomto případě mlčení znamená nesouhlas. Takže i kdyby vám situace kolem BLM byla ukradená a chtěli mít klid, tak jste podle BLM aktivistů rasista a nácek. Velmi dobře vymyšlené, že?


blm.jpg
To sebemrskačství, předposranost a prdelolezectví některých lidí nechápu. Jak ale říkal můj kamarád: "Každý národ má nárok na určité procento idiotů." Za sebe si říkám, že když už ze sebe chce někdo dělat hadr na podlahu, nedej Bohové děvku, proč bych se toho měl jakkoli účastnit. Je to koneckonců jeho věc, není-liž pravda?

Jenže máte bohužel pravdu v tom, že oni se snaží, seč mohou, aby toto zvrácené a pokřivené vnímání světa vzali za vlastní i druzí. A to se mi nelíbí. To se mi na mou věru vůbec nelíbí. Teoreticky bych se mohl těšit tím, že tohle se děje za velkou louží a ať si Američané vyřeší americké problémy sami. Jenže ono to pomalu prosakuje již i sem, že ano? Má to tady trochu jinou podobu a asi nám více hrozí, že nás bude někdo nutit uctívat jistého nejmenovaného psychopatického a násilnického pedofila, kterého někteří nazývají prorokem, ale to je v konečném důsledku vlastně ještě mnohem horší.
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od drigon »

devlop píše: 20.07.2020 18:25 Maric: no teda, díky za informace, je to tedy ještě horší - tímto říkají, že každý, kdo veřejně neprojevuje souhlas s jejich ideologií, je jejich třídní nepřítel. I v případě pasivity a mlčení jsi nácek a zasloužíš vyrabovat tvůj obchod nebo být zkopán na ulici. Tímto nás ženou do kouta, chtějí skutečně otevřený boj v ulicích. To také vysvětluje chování firem, které vehementně přispívají na BLM, pozměňují názvy, loga, ustanovují nové pozice "diversity manager" pro podporu černých apod., hlavně aby bylo vidět, na čí straně jsou a nepřišli o příjmy nedejbože byli hnání před soud.
Nebo tisknou alespoň trička
Amazon - White Silence Is Violence Black Lives Matter T-Shirt
https://www.amazon.com/Silence-Violence ... B07NBZG111

co mi to jen připomíná... nejsi vidět, dostatečně se ve straně neangažuješ, s takovou svou dceru na školu nedostaneš... Akorát tady jde o mnohem více a je to celosvětová záležitost
Tak nějak mi to připomíná dobu rudých ďáblu. Kdo se neúčastnil prvomajoveho průvodu a nahlas neprojevoval ten jediný správný názor měl značné problémy. Jednou spolužák řekl" Však ono to brzo skončí" a aniž by specifikoval co následoval export k řediteli školy, důtka ředitele, konec v kroužku mladého modeláře a další chuťovky včetně potrestání rodičů.
Doufám, že se nám to sem znovu nevrátí. Ti novodobí zelení mi totiž připadají jak meloun: navrchu zelení, uvnitř rudí a ti prezrali i hnědí. A BLM jim mohou pomoci k zotročení většinového obyvatelstva. Kdo nekleci a neplatí bude zlikvidován (zkopán, vypálen atd.). Tudíž souhlasím s tím na toto nebezpečí upozornit co nejvíce obyvatel a pak jim to spočítat při podzimních volbách. A doufat, že se tak vyhneme" problémům" v ulicích.

Přeji hezký den a jsem s pozdravem. M.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Maric »

drigon píše: 20.07.2020 22:04 Ti novodobí zelení mi totiž připadají jak meloun: navrchu zelení, uvnitř rudí a ti prezrali i hnědí.
A nejen zelení, ale i Piráti. Ty jejich "náhodné" průniky volebního programu s komunisty, v Europarlamentu frakce krajní levice, a ta jejich neutuchající chuť v prosazování státní kontroly, regulacích a dirigismu. A taky ten jejich volební vězeňský autobus, a že se po volbách bude zavírat. A Bartoš bude tvrdit, že jsou "liberální proevropská středová strana". Jenže EU vládne levice.
A já tvrdím, že pokud se to tváří jako komunista, a chová jako komunista, tak to prostě je komunista. A to ani trochu liberální. možná jen moderní, s wifinou, aby měli své ovce pod online kontrolou, ideálně ještě pod vlivem lehkých drog, aby se nebouřily.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5344
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Rafael »

Možná to tady není úplně vhodné téma, ale když už se to tady načalo.
Tak se předem omlouvám za OT.
*
Co furt máte s těma komunistama, čím jsou tak moc ještě dnes nebezpeční?
*
- Paktují se snad se sudeťáky, podporují LGBT a nejrůznější jim podobné úchyly?
- Mají snad snahy k nám tahat agresivní nepřízpůsobivé africké a arabské přivandrovalce?
- Podporují všemožně kdejaké nesmysly přicházející z Bruselu, USA apod.?
- Církevní restitutuce a vůbec všemožné krádeže bývalého státního majetku?
- Apod...
*
Nehledě k tomu, že se už před třiceti léty velmi rychle etablovali ve všech tzv. demokratických stranách a jsou tam furt. Nebo jejích následovníci.
*
A vůbec, co to jsou pravicové strany?
TOP 09, KDU-ČSL, STAN, většinově i ODS apod.!
Sledujete co předvádějí?
Předčí někdy i Piráty, Zelené a podobné neomarxistické a zelené šílence!

A abych nezapomněl na ČSSD, na jejích spolky v EP a taky co už předvedli.
O sdružení ANO-Šéfe snad nemá v tom smyslu ani mluvit.
Mimo bojích o koryta nevidím v těch protistátních spolcích žádného většího rozdílu.
Je to vše banda neomarxistů bez sebemenšího náznaku patriocismu a schopná vlézt komukoliv kdykoliv do prdele když si to žádá politická korektnost a snaha jít s dnešní zvrácenou dobou...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Nepokoje v USA (barevná revoluce)

Příspěvek od Maric »

Komunismus je spíše takový axiom pro tvrdou levičáckou totalitu. Pro zápaďáky, a tím spíše pro američany je asi těžko odhalit totalitní levičácké praktiky, zvláště když si jejich autoři říkají Demokraté, svou politiku nazývají “liberální” a jejich stranická barva je modrá. Letos se rozhodne o tom, zda se USA promění v nějaké neoSSSR, jen daleko nebezpečnější než originál, už jen kvůli vojenské síle a vlivu na světovou ekonomiku.
Odpovědět